Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен от лятото е,на припева се пее "Raaaaaaise Raaaaaais keep on ... " песничката е весела и я пускат по радиото :unsure:

Edited by VEKO_V
Link to comment
Share on other sites

Една песен слушах наскоро пееше я мъж и беше някъв електронен стил, но от текста помня само нещо Round and round and round

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от лятото е,на припева се пее "Raaaaaaise Raaaaaais keep on ... " песничката е весела и я пускат по радиото :unsure:

Ian Carey - Keep on Rising

Link to comment
Share on other sites

Вчера чух една песничка по nrj, но не мога да я открия. Единственото, което ми се наби в слуха е:

one, two, three, four и след това се повтаря на италиански: uno, duo, tre, quatro... стилът е нещо като рап, ако някой се сети да драсне :tongue

 

edit: много благодаря :bowdown:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Вчера чух една песничка по nrj, но не мога да я открия. Единственото, което ми се наби в слуха е:

one, two, three, four и след това се повтаря на италиански: uno, duo, tre, quatro... стилът е нещо като рап, ако някой се сети да драсне :tongue

Pitbull - I Know You Want Me (Calle Ocho)

Link to comment
Share on other sites

Пич извади много голям късмет.

Врътнах 2-3 телефона и ето

. :D

 

Ае пич наеш ли ко е човек ти си най големия от най големите еееее мале аз тая песен я търся сигорно 1 година и половина благодаря ти многооооо :) :) :)

 

А за сайта е Просто мноо готин няма такъф никаде сигорно един от най добрите и разбира се вътре са правилни те хора ае вии сте хората е :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва една песен,която сега я въртят по The Voice-нещо като хаус е,пее я някаква негърка и на припева почва да изрежда разни градове-Rome,Miami,New York и после няколко пъти повтаря Ibiza,Ibiza... :)

Link to comment
Share on other sites

Има една лятна песен в която се пее: "...beautiful women, good looking men..." "everybody loves Miami" "I don't wanna leave this place anymore".

Коя е тя?

Namerih q: The Underdog Project - Miami.mp3

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва една песен,която сега я въртят по The Voice-нещо като хаус е,пее я някаква негърка и на припева почва да изрежда разни градове-Rome,Miami,New York и после няколко пъти повтаря Ibiza,Ibiza... :)

Desaparecidos vs Walter Master J - Ibiza

Link to comment
Share on other sites

Хей,от мнооого време се опитвам да намеря една песен,но просто не се получава.Не знам нито как се казва,нито кой я пее,а дори не съм сигурна,че откъсът е точен.Пее се нещо от сорта на "Im so slow down,sometime i don't know what to do..."Ама и в това не съм сигурна.Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете. :blushing: :shy: :mellow: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хей,от мнооого време се опитвам да намеря една песен,но просто не се получава.Не знам нито как се казва,нито кой я пее,а дори не съм сигурна,че откъсът е точен.Пее се нещо от сорта на "Im so slow down,sometime i don't know what to do..."Ама и в това не съм сигурна.Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете. :blushing: :shy: :mellow: :rolleyes:

Стил, мъж/жена, това онова, квото се сетиш... с едно умряло изреченийце, което сигурно половината думи ще са други, само някъв луд фен ще може. ;)

Link to comment
Share on other sites

Хей,от мнооого време се опитвам да намеря една песен,но просто не се получава.Не знам нито как се казва,нито кой я пее,а дори не съм сигурна,че откъсът е точен.Пее се нещо от сорта на "Im so slow down,sometime i don't know what to do..."Ама и в това не съм сигурна.Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете. :blushing: :shy: :mellow: :rolleyes:

 

Ако бъркаш текста и вместо "I'm so slow down" трябва да е "So strong out", тогава търсиш C-Block - "So strong out". Прослушай я да видиш дали е тя. (Не си казала дали става дума за ретро или нова песен - тази е някъде от 1995-96)

Link to comment
Share on other sites

Ако бъркаш текста и вместо "I'm so slow down" трябва да е "So strong out", тогава търсиш C-Block - "So strong out". Прослушай я да видиш дали е тя. (Не си казала дали става дума за ретро или нова песен - тази е някъде от 1995-96)

 

хихихи,лелее,много мерси :blushing: еми да,очевидно бъркам текста,хихи,еееми,доста често ми се причуват разни други думи,вместо истинските :) Мерси много :) Даже ме досрамя,че съм сбъркала така,ама нищо.. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,търся две песни но не знам кой ги изпълнява,имам само части от тях,които съм свалил.Ето линковете:

http://www.ziddu.com/viewfile/5096788/pesen1.mp3.html ;

http://www.ziddu.com/download/5096865/pesen2.mp3.html ;

 

Благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

Ако бъркаш текста и вместо "I'm so slow down" трябва да е "So strong out", тогава търсиш C-Block - "So strong out". Прослушай я да видиш дали е тя. (Не си казала дали става дума за ретро или нова песен - тази е някъде от 1995-96)

 

so strUng out (много хора бъркат) ;)

 

иначе аз търса песен , само клипа си спомням как беше.. един плешивец в униформа Нео от матрицата.. върви по коридори на бизнес зграда/офиси и всички около него почват да се размятат все едно има силен вятър и да прават "физиономии" покрай турболенцията... докато на края го посреща някакво дете (май от жълтата раса) и нашия Нео му се усмихва.. :) всичко става в леко забавен кадър

Edited by iCE-dOGG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...