Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен, често я слушам по радиото, вокала леко привлачва, пее нещо от рода на: "Wake up, wake up, waaaake up and feel the...". Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

100% не е прогресив човек, има нещо подобно с ритъма на любимия ми трайбъл хаус, но е някво такова по-мазно и бавно, което ме радва още повече, уникално е и съм чувал и др такива парчета с такъв ритъм и мотиви ; (

Намерих това:

http://techno.org/electronic-music-guide/

Всички разновидности на хаус музиката, ако някой може да посочи, евала ;)

 

така като гледам едва ли има име, тъй като е възможно да е правена за видеото или да е част от нещо :)

 

П.С. мога да я рипна и да я направя мп3, но няма да е с мн добро качество.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, често я слушам по радиото, вокала леко привлачва, пее нещо от рода на: "Wake up, wake up, waaaake up and feel the...". Мерси предварително!

 

Tommy Vee And ScumFrog - Serenade.mp3 дано да е тази.

Edited by GS_Mitaka
Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка сравнително нова е и единственото което знам за нея е,че в припева се пее "Пегиии,пеги блуууу" Така се чува иначе е възможно да е съвсем друго :) Песента е много приятна,разтоварваща.Забравих да кажа,че я пее мъж.Дано някой се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся тази песен -
, как се казва и ако може да кажете от каде да я сваля. Мерси :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=7paHZus-TfE...feature=related

Песента е на П Диди и Келис - Lets get ill се казва, свали си я отвсякъде... ДЦ++, дата.бг....

Link to comment
Share on other sites

Въртят една реклама по тв-то на Motto или нещо такова и клипа е как един типец разрушава офиса и няква мацка и тя нещо руши, та бих се заклел, че парчето е на Panican Whyasker, ама рекламата не е българска :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Търся една електронна песен от средата на 90-те. Звучи малко като Westbam/Fatboy Slim. Целият клип представлява устата на негъра, който пее, с компютърни ефекти наоколо. Клипът е черно-бял ако помня добре. Някой ако има идея, ще съм много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една електронна песен от средата на 90-те. Звучи малко като Westbam/Fatboy Slim. Целият клип представлява устата на негъра, който пее, с компютърни ефекти наоколо. Клипът е черно-бял ако помня добре. Някой ако има идея, ще съм много благодарен :)

Заповядай:

http://vbox7.com/play:d1964678

Link to comment
Share on other sites

Търся една гръцка песен но незнам кой я изплнява и как се казва самата песен. На песента може да се танцува сиртаки. Знам малка част от припева "sigura agapi sou girevo". Чувал съм я няколко пъти по кръчмите. Моля някои ако се сети да пише. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Много приятна песен, с ретро вокал -

ето това е вокала, но е направено с модерно денс/хаус звучене. Пускат го много често по Катра ФМ.

 

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Има една песен , която я пускат по радио енерджи. Предполагам , че песента като стил е dance и май няма вокали .В нея се чува нещо като акордион , много е яко . Вчера докато я слушах един приятел каза , че преди да почнат мачовете на ЦСКА са я пускали :) Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на две рускини, но я пеят на друг език мисля на испнски и в клипа има две боксьорки и накрая се прегръщат. Моля ако някой знае как се акзва да ми каже. :)

Link to comment
Share on other sites

Много приятна песен, с ретро вокал -
ето това е вокала, но е направено с модерно денс/хаус звучене. Пускат го много често по Катра ФМ.

 

 

Благодаря предварително!

Disco Dice - The Letter

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми това на mp3. По принцип и сам мога да си го изкарам от клипа, но предпочитам да е вече готов файл.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой от вас знае как се казва дадена песен или поне групата нека ми каже кои са на адрес : nasco097@abv.bg или във форума - някои песни са изключително трудни за установяване на самоличността затова трябват сериозни познания в музиката като цяло - дано някой да ми помогне

Най-трудна е песента от "War of the world 1988" това е задача с повишена трудност уж пише на видеото кой е изпълнителя но нищо не намерих

От много време даже и години се чудих кои са, сега а дано като има вече интeрнет някой да ми помогне

музиката съм качил в "bgshare.com" файла се казва "Koi sa Tezi pesni - Help - Cassete - Old Music - .rar"

 

 

 

Ako nqkoi ot was znae kak se kazwa dadena pesen ili izpalnitelq neka mi pishe na adresa

--- nasco097@abv.bg ---

Az shte q namerq w interneta

 

Naj- trudna e pesenta ot "War of the world 1988" - towa e zadacha s powishena trudnost

 

Успех на желаещите

 

GoodLuck :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...