Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся една песен, в която се пее .... keep on lovin you...

 

 

такава бърза е, мисля, че жена я пее...

Иии, не е ретро... тъй като излизат много ретро с име на такава песен... :S

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

търся една песен, в която се пее .... keep on lovin you...

 

 

такава бърза е, мисля, че жена я пее...

Иии, не е ретро... тъй като излизат много ретро с име на такава песен... :S

 

 

Песента е Gadjo - It's Alright

Link to comment
Share on other sites

chistacha

post Apr 15 2009, 20:47

Post #9300

 

Някой сеща ли се за едно хаус парче, в което има един много як момент с акустична китара? Пее женски вокал и някъде към средата е точно тоя мотив с китарата. Само си спомням, че беше на DJ Runo confused.gif или нещо подобно

 

orjan nilsen - la guitarra http://vbox7.com/play:fa1847f4

Извинявай че се намесвам ама де го чу този женски вокал в това което ти си дал... :blink:

Аз търся песничката от рекламата на туборг за концерта на Депеш Мод в България. Помагайте !!! :P

 

Мда Depeche Mode -Personal Jesus е песента.Само че май има и още някаква тяхна песен към средата на рекламата ама не мога да я чуя както трябва от този дето говори,пък и на скоро не съм слушал радио...та как се казва 2рата песен в тази реклама :smile:

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за едно хаус парче, в което има един много як момент с акустична китара? Пее женски вокал и някъде към средата е точно тоя мотив с китарата. Само си спомням, че беше на DJ Runo :confused или нещо подобно

 

 

DJ Rynno & Sylvia - тяхно е парчето и е някакъв ремикс на Feel или Save Me, ама не мога да намеря подходящия... Ако някой се сеща - да казвам, ще съм благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

DJ Rynno feat. Sylvia - Save Me .tva e tvoqta pesen 4ove4e

 

Да попитам,някой знае ли как се казва новата песен на Snoop Dogg.В нея участва и БГ певица ако не се лужа.

Edited by HeLLboUndS
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва новата песен на Eminem & 50 Cent?

 

<h1></h1>Eminem и Dr. Dre и 50 Cent - Crack a bottle

тази ли ?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва песента на Depeche Mode,в която се пее нещо "Reach out and touch me" ?

 

Към момента има и някакъв ремикс на нея,където пее някаква жена-ако може дайте линк за сваляне и на нея :)

 

Мерси !

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва песента на Depeche Mode,в която се пее нещо "Reach out and touch me" ?

Към момента има и някакъв ремикс на нея,където пее някаква жена-ако може дайте линк за сваляне и на нея :)

Мерси !

http://www.youtube.com/watch?v=yIsB1C8Z2qc - Hilary Duff... :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва песента на Depeche Mode,в която се пее нещо "Reach out and touch me" ?

 

Към момента има и някакъв ремикс на нея,където пее някаква жена-ако може дайте линк за сваляне и на нея :)

 

Мерси !

 

 

Не е ли Personal Jesus?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента на duffi от рекламата на кока кола,мерси предварително.

Няма такава :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...