Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Въпросът ми е свързан с ето това парче. Ритъмът ми е много познат от някакъв друг house, но там се пееше нещо "Dark Beat" или нещо подобно. Знам, че е малко идиотско обяснението, но ако все пак някой свърже ритъма с друго парче да пише :pirate

 

 

edit: намерих си го, извинявам се, ако някой се интересува -> http://www.youtube.com/watch?v=KbXjLv4FIXw

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Ам вчера бях в Кенвело-то на центара и вътре звучеше една песен: "next to you, all i wanna be is next to you". Звучеше малко като испанска песен и я пееше някаква жена...дано някой да се сети коя е...мерси много предварително...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, някой знае ли коя е песента от 3:00 до 4:00 в това клипче:

едит:оправих линка

 

едит2: Намерисх си я :rolleyes:

Edited by veloo
Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми е свързан с ето това парче. Ритъмът ми е много познат от някакъв друг house, но там се пееше нещо "Dark Beat" или нещо подобно. Знам, че е малко идиотско обяснението, но ако все пак някой свърже ритъма с друго парче да пише :pirate

 

 

edit: намерих си го, извинявам се, ако някой се интересува -> http://www.youtube.com/watch?v=KbXjLv4FIXw

 

Мн добри :) мерси за инфото.

Link to comment
Share on other sites

Търся тази песен.Това е превод на български но песента е американска мисля ...

"Ако рибите изплуват от океана

и им пораснат крака,

и започнат да ходят,

и ако маймуните се спуснат

от дърветата

и станат високи,

и започнат да говорят"...

"…и звездите паднат от небето,

и сълзите ми се изтъркалят в океана,

вече издирвам

причина защо"

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми е свързан ей с песента от ей това видео, на което съвсем случайно попаднах, ровейки се в Ютюб.Тъй като песента няма текст и абсурд да я намеря по какъвто и да е начин, моля някой, който разбира от хаус да каже коя точно разновидност е това(те са стотици)търсих дюб, асид масид, какви ли не странни разновидности, нищо не прилича на стила от клипчето. ;) Много е яко.

Само да разбера разновидността и ще си сваля хиляди тракове :П

Edited by A55A551N80R
Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми е свързан ей с песента от ей това видео, на което съвсем случайно попаднах, ровейки се в Ютюб.Тъй като песента няма текст и абсурд да я намеря по какъвто и да е начин, моля някой, който разбира от хаус да каже коя точно разновидност е това(те са стотици)търсих дюб, асид масид, какви ли не странни разновидности, нищо не прилича на стила от клипчето. ;) Много е яко.

Само да разбера разновидността и ще си сваля хиляди тракове :П

 

progressive?

Link to comment
Share on other sites

Търся една нова айляшка песничка :D стил транс, казва се "I'm not alone" , ако може да дадете линк ;) благодаря

Link to comment
Share on other sites

progressive?

100% не е прогресив човек, има нещо подобно с ритъма на любимия ми трайбъл хаус, но е някво такова по-мазно и бавно, което ме радва още повече, уникално е и съм чувал и др такива парчета с такъв ритъм и мотиви ; (

Намерих това:

http://techno.org/electronic-music-guide/

Всички разновидности на хаус музиката, ако някой може да посочи, евала ;)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен, не знам мн за нея... на припева се пее i am out of control baby, мъж я пее, някой ако знае, ще черпя :)

Monday Justice - Out of Control

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...