Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Скъпи хора, имам голяма нужда от вашата помощ. Знам, че това, за което ще ви помоля, няма нищо общо с темата, но не намерих подходяща. Моля, да ми помогнете за историята на Метъл музиката. Много ще съм ви благодарна, защото наистина ми трябва. Аз намерих оттук - оттам, но все пак се обръщам и към вас! Трябва ми историята на МЕТЪЛ МУЗИКАТА! :punk Ако и вие намерите ще е супер! Само за инфо - трябва ми до 2 дни :rolleyes:

 

О, и междудругото търся името на една песен на Майкъл Джексън. Има я като музика в играта GTA Vice City ако някой я е играл :D Скоро един участник в Мюзик Айдъл, който прави кроасани по професия (подробност, която може да ви помогне да се сетите, ако сте го гледали), кандидатства с нея. Ако някой го е гледал и се сеща за песента ще е супер! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

О, и междудругото търся името на една песен на Майкъл Джексън. Има я като музика в играта GTA Vice City ако някой я е играл :D Скоро един участник в Мюзик Айдъл, който прави кроасани по професия (подробност, която може да ви помогне да се сетите, ако сте го гледали), кандидатства с нея. Ако някой го е гледал и се сеща за песента ще е супер! :P

Michael Jackson - Billy Jean :)

Link to comment
Share on other sites

по радио city слушах една песен в началото пее "Lalala lalala" а припева пее "i feel you tuching me ... when you tuching me" нещо такова

Velvet - Chemistry ... ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента (то е само инструментал,не знам дали се пее в оригинала) от това клипче (с цигулките,в началото и края на клипа!)

 

Благодаря предварително !!!

Edited by none
Link to comment
Share on other sites

1. Първият ми рикуест е супер елементарен- значи песента се пее Everybody loves you here (това се повтаря около 3 пъти) и после се пее нещо си Grand Canyon ала бала, гласът на мацката съм почти сигурен че е на Трейси Торн ама не знам ся тва парче къде да го намеря. Най-логично е да се казва Tracey Thorn - Grand Canyon, но нищо не мога да намеря...ако може дайте линкче към тази песничка.

2. А другия ми рикуест е трудна работа защото е инструментално и е гръцко, свири се на бузуки (естествено) и започва бавно тарам (пауза) тарарарарам (пауза) тарарарам и така забързва забързва постепенно и става лудница мн е яко, едно време на една реклама на METAXA го пускаха, а иначе това парче го има във филма "Две димящи дула" където в къщата там всички се изтрепаха голямата патаклама...ама така и не мога да намеря как се казва да си го дръпна...пълна лудница е!!!

Благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

Такам...значи миналата седмица в Планета към 3 ..3 и нещо пуснаха една гръцка песен,ама не тази,която я има и в български вариант Хисарския Поп - Дай си сърцето ами няква друга...към средата на песента се пее "на на на на на на" и всички скачат... ама буквално :D тоя петък пак я пуснаха... ше полудея вече 2ра седмица не мога да я намера..

Edited by snoop-dogg
Link to comment
Share on other sites

Сещам се за 2 дано да една от тях:

 

Kudri-dai si sartseto

 

Andreaz Vazios-doze thnk

На тая й намирам само ремикс версиите и те не са това което ми трябва..може да е оригиналната версия.която търся ама не мога да я намера :)

Link to comment
Share on other sites

Такам...значи миналата седмица в Планета към 3 ..3 и нещо пуснаха една гръцка песен,ама не тази,която я има и в български вариант Хисарския Поп - Дай си сърцето ами няква друга...към средата на песента се пее "на на на на на на" и всички скачат... ама буквално :D тоя петък пак я пуснаха... ше полудея вече 2ра седмица не мога да я намера..

 

:S :S help..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...