Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да питам за една песен,към припева се пее нещо от сорта на : "Look my eyes are just hollow grounds,more than twist of my...." нещо такова е и аз не съм напълно сигурен,пее жена,ако някой се сеща за нещо да казва :)

Link to comment
Share on other sites

Имам известен проблем.. Търся една песен, но не знам как се казва..

Стаа въпрос за песента от рекламата, на турнира, по плажен волейбол, в слънчев бряг.. Хелп.

Link to comment
Share on other sites

Търся две песни.

 

1. "How am i gonna stop it if you wanna give it up to love when i'm on your side..." Мисля че е на Celine Dion , но не съм сигурен и не мога да я намеря.

2. "Baby you're the right kinda wrong" това се повтаря в припева.

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за една песен,към припева се пее нещо от сорта на : "Look my eyes are just hollow grounds,more than twist of my...." нещо такова е и аз не съм напълно сигурен,пее жена,ако някой се сеща за нещо да казва :)

 

Tanita Tikaram - Twist in my sobriety

 

Look my eyes are just holograms

Look your love has drawn red from my hands

From my hands you know you'll never be

More than twist in my sobriety

 

Кажи баба Тенкю!

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се как се казва песента, която върви по Нова ТВ, когато дават трейлъра на Смъртоносно Оръжие 3 :blink: Мисля, че е на Стинг, но не знам как се казва...

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се как се казва песента, която върви по Нова ТВ, когато дават трейлъра на Смъртоносно Оръжие 3 :blink: Мисля, че е на Стинг, но не знам как се казва...

Евентуално да е това Sting - It's Probably Me ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

ТЪрся тази песен мисля че е на Деси Слава: "има и за тебе има и за мене..няма да се спреме за любов е време..в мене е на власт горещата ми страст.."

 

10x puchi :)

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

ТЪрся тази песен мисля че е на Деси Слава: "има и за тебе има и за мене..няма да се спреме за любов е време..в мене е на власт горещата ми страст.."

 

Деси Слава - Горещи Страсти ;)

Link to comment
Share on other sites

;) как се казва чуждоезичния вариянт на песента на Нели "жестока" маи на ромънски се пееше ама нз...

 

Anda Adam - Ce ti de Face

 

I ot men 1 request....Nqkoi ako moje da mi dade link za pesenta Spit - Falling (onva v data e shit daje ne e pesenta :D)

Link to comment
Share on other sites

пак питам :confused

Е, гледам...и не мога да търпя! Хубава работа, бива ли така, Spit Fire си се кръстил, а не знаеш кои са другите феномени на това време :Crystal Method ! Born Too Slow !!! :(

Edited by Baba_qga
Link to comment
Share on other sites

търся песента от концерта на слави в пловдив когато дойде метин енимехмедов прилича на тази на биг брадър

 

 

Faithless - Insomnia

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз искам да си сваля един много голям хит от лято 2006. Песента беше страшно известна, може би дори през 2005 я пускаха. Тя е ремикс на песен на Майкъл Джексън - денс, поп. В клипа на песента има кадър от мемориала Монт Ръшмор - мемориал на американските президенти - в скалите са издълбани лицата на 4 от тях, но вместо президентите в клипа са изсечени лицата на четири други хора - май бяха изпълнителите или някакви жени. Надявам се да съм Ви обяснил хубаво коя е песента. Ако някои се сети за името и изпълнителя, моля да ми пише.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/9/2169_198.JPG

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз искам да си сваля един много голям хит от лято 2006. Песента беше страшно известна, може би дори през 2005 я пускаха. Тя е ремикс на песен на Майкъл Джексън - денс, поп. В клипа на песента има кадър от мемориала Монт Ръшмор - мемориал на американските президенти - в скалите са издълбани лицата на 4 от тях, но вместо президентите в клипа са изсечени лицата на четири други хора - май бяха изпълнителите или някакви жени. Надявам се да съм Ви обяснил хубаво коя е песента. Ако някои се сети за името и изпълнителя, моля да ми пише.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/9/2169_198.JPG

Hi Tack - Say Say Say ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...