Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ако се върнеш 1 страница назад нищо нямаше да ти струва нали? :) Ама все пак айде за последно I monster-Day Dream

 

Благодаря, но от къде мога да предполагам, че от 300 и кусур страници тази която ме интересува ще е предишната. Благодаря все пак!

Link to comment
Share on other sites

Пее някъв пич ,ама не мога точно да разбера какво..

Нещо от сорта на:

 

Roomie roomie roomie

 

или

 

rubi rubi rubi

и после почва да вика нещо си аааа :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

nqkoi da mi kaje soundtracka na Savior (1998) pls

 

Разбрах само че е на Дейвид Робинс и Белградския симфоничен оркестър, но никаде не я намерих :(

 

случайно някои да знае как се казва песента на Avril Lavigne където на клипа свири на пиано :)

 

Да не би да е тази :confused

Link to comment
Share on other sites

Разбрах само че е на Дейвид Робинс и Белградския симфоничен оркестър, но никаде не я намерих :(

Да не би да е тази :confused

 

м не е тази :(

мисля че е нова те я пускат по радио CITY ама не съм видял как се казва :{

Link to comment
Share on other sites

Пее някъв пич ,ама не мога точно да разбера какво..

Нещо от сорта на:

 

Roomie roomie roomie

 

или

 

rubi rubi rubi

и после почва да вика нещо си аааа :bgrin: :D

 

Kaiser Chiefs - Ruby

Link to comment
Share on other sites

Накой може ли дами каже как се казва песента, която звучи на рекламата Rexona Crystal (там където с един дезодорант една ръка рисува едно момиче в клуб)? Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

днес чух някакъв нов вариянт на " I Just Died In Your Arms Tonight "...някой да ми каже как се казва моляяя :unsure:

ако е хип хоп...t-pain ft еди кой си има такава песен

Link to comment
Share on other sites

Днес чух една много яка песен ,мисля че е стар хит ,потърсих я по това което чух от текста но не я намерих.Това чух от текста - you survive ,must survive ... there is ... i will survive ,рокаджийска песничка е .Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Чух една испанска песен по Сити ТВ, в началото на която мъжът който я изпълнява започва да свирка с уста някаква мелодийка и вече после почва да пее там песента си. Дано някой се сети... :) А да и в клипа имаше бая мадами :lol:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,сега много е въртят по NRJ.if you tuch me lalala abe baia lalaala se pee.Мерси предварително.

Мъж и жена пеят.

 

Blero - Sexy Moves

Link to comment
Share on other sites

Чух една испанска песен по Сити ТВ, в началото на която мъжът който я изпълнява започва да свирка с уста някаква мелодийка и вече после почва да пее там песента си. Дано някой се сети... :) А да и в клипа имаше бая мадами :lol:

Rammstein - Engel ?

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

Gloria Gaynor - I Will Survive

но аз ти препоръчвам кавъра на Snuff

Не е тя ,песента наподобява Bon jovi като стил първо се пее нещо си :D стига се до you believe must believe и продължава с припев there is... I will survive
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...