Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

по радиото върви едно парче ре-меик на I just died in your arms tonight . припева е същия , но има някав рапър дето прави песента много яка.ако има някои дето да я знае да ми пише на Скаип - Mc_faraonq

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Една песен на гръцки новичка е май един мъж пее малко техно избива и в паузите се чува ръкопляскане от публиката. голям хит по баровете.

Link to comment
Share on other sites

по радиото върви едно парче ре-меик на I just died in your arms tonight . припева е същия , но има някав рапър дето прави песента много яка.ако има някои дето да я знае да ми пише на Скаип - Mc_faraonq

 

 

Smitty - I Just Died In You Arms

 

Smitty Feat. T-Pain, Rick Ross - I Just Died In Your Arms Tonight (Remix)

Link to comment
Share on other sites

УПС

Моя грешка :angry1

Песента е Move Ya Body пак на Nina Sky (бтв това и беше първата песен).

Не е зле да си свалиш и Oye Mi Canto със N.O.R.E. и тя е доста добра песничка.

 

Пак грешиш-само ритъма е същия като на Move Ya Body обаче парчето е съвсем друго и именно за него питам,явно не се сещаш :) И излезе 1 година след парчето на Nina Sky и се въртя доста по радиостанциите. Дори го имах на аудио диск ама го затрих диска :(

 

пак моля за хелп-някое знае ли как се казва парчето,което се чува под chakarron в началото на песента? :confused

 

http://vbox7.com/play:23b4113b

 

Една песен на гръцки новичка е май един мъж пее малко техно избива и в паузите се чува ръкопляскане от публиката. голям хит по баровете.

 

Dj Simmos - Girise Agape mou :punk

Link to comment
Share on other sites

на мен ми трябват песните от рекламите на МТЕЛ дето е с ония пич с раницата дето не я сваля , и тая от на кока колата :lol: с ония дет мяса на негро шъркел :D

Link to comment
Share on other sites

"Капитан петко войвода" би трябвало да се казва ...

не се излагай.как може да ен си чувал една от най българските песни :bgrin:

не се казва капитан петко войвода със сигурност, но не зная как се казва

Link to comment
Share on other sites

не се излагай.как може да ен си чувал една от най българските песни :bgrin:

не се казва капитан петко войвода със сигурност, но не зная как се казва

 

Васил Михайлов я пее и се казва Капитан Петко Войвода... навсякъде където я потърсих е с такова заглавие.

Link to comment
Share on other sites

Васил Михайлов я пее и се казва Капитан Петко Войвода... навсякъде където я потърсих е с такова заглавие.

ами аз съм слушал няколко варианта на петко войвода и нито един не е този

Link to comment
Share on other sites

Търся две песнички.Едната е руска (нещо като рап е) пее се нещо от рода на: "..на небосвода Луната е разпръснала звезди..", другата е на Justin Timberlake мисля, накрая някой друг (не Justin) пее: "what goes around, comes back around". :)

 

Edit: на Justin e намерих!Търся само руската песен! :)

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

ами аз съм слушал няколко варианта на петко войвода и нито един не е този

 

Toзи е. Недей да си мислиш, че е цяла песен. Писана е само за филма и е от порядъка на минута и половина - две ;)

Link to comment
Share on other sites

как се казва песента от рекламата на Албена много ми трябва една такава бавна е...някой идея ?? :(

Link to comment
Share on other sites

Toзи е. Недей да си мислиш, че е цяла песен. Писана е само за филма и е от порядъка на минута и половина - две ;)

 

D:\Music\Nezabravimo Kino\18.Kapitan.Petko.Voyvoda.mp3

 

1:38 :)

 

В тази компилация може да я намерите.

Link to comment
Share on other sites

Tърся една песничка която чух наскоро по Eurosport. Пее се : " I say: dont't you know; You say : Idon't know ... " само това чух ако някой може да ми каже кка се казва песента ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Една песен на гръцки новичка е май един мъж пее малко техно избива и в паузите се чува ръкопляскане от публиката. голям хит по баровете.

Qnis - Girise Agapimu - 99% sum siguren che shte e tq! Puk i da ne e neka e pozdrav za vseki ot foruma! Pesenta e velika!

http://dizle.data.bg/dizle/Qnis%20-%20Girise%20Agapimu.mp3

Edited by riskov
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...