Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся песничка дето се пее "dont look to my girlfriend coz she's a one i've got" :blink: :D и на припева па ра ра ра... :confused

 

@chistacha мерси много :music

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

Търся песничка дето се пее "dont look to my girlfriend coz she's a one i've got" :blink: :D и на припева па ра ра ра... :confused

 

GYM CLASS HEROES feat Patrick Stump - ''Cupid's Chokehold''

 

@Defekt - нямаш проблеми :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка.На морето много били я пускали.Пеело се само това или подобно - guchi guchi prada prada.

Ако някой знае името на тая песен да пише :wacko: :rolleyes:

Edited by Exploit
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, dance, пее се :

Love has taken me over, I'm feeling for your love... make it, break? it, say/scream/shout it loud. Coz I want the world to know.

Чух я по KaTra FM

A Lee & Amanda Wilson - Gotta Let Go :confused

Link to comment
Share on other sites

A Lee & Amanda Wilson - Gotta Let Go :confused

Точно тя е :) Интересното е, че от всички песни, които проверих, само за нея не допуснах, че е правилната. Просто съм фен на Amanda и не предполагах, че не съм чувал нейна песен. Мерси, че ми отвори очите ( и ушите)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка.На морето много били я пускали.Пеело се само това или подобно - guchi guchi prada prada.

Ако някой знае името на тая песен да пише :wacko: :rolleyes:

 

:confused :confused :confused Help :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

:confused :confused :confused Help :confused :confused :confused

В тази тема не съм влизал бая време, викам да видя какво стаа :)

Песента която търсиш е на Fashion Victims - Koochi Koochi

Link to comment
Share on other sites

В тази тема не съм влизал бая време, викам да видя какво стаа :)

Песента която търсиш е на Fashion Victims - Koochi Koochi

 

Винаги..когато ми трябва помощ влизаш!

Та мисли къде, ще пием бири :)

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента в края на последния епизод от четвърти сезон на Nip/Tuck?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какви са парчетата на които кофеят скиновете, не са на Скрюдрайвър както ми писахте,нека някой който знае да пише

Link to comment
Share on other sites

ако някой може да ми каже как се казва песента от клипа .. ще ви бъда много благодарен цък .. не мога да я намера песента .. ако може и линк :)

Edited by m4dn3zZz
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какви са парчетата на които кофеят скиновете, не са на Скрюдрайвър както ми писахте,нека някой който знае да пише

http://www.data.bg/f.php?fid=20152941 ей тва е едната дето кофеят

Link to comment
Share on other sites

едни приятелчета ми я пуснаха тая песен, като се има предвид че са цигани, направете си извод за стила :)

"дали тази вечер ще ми се размине или пък шанса ще ми се усмихне"

 

орк. Кристали-женско парти

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какви са парчетата на които кофеят скиновете, не са на Скрюдрайвър както ми писахте,нека някой който знае да пише

Brannik, Sram i Pozor ...

Link to comment
Share on other sites

търся едно парче от сет на Dj Double D Хит е и го има по много телефони изрязано но ми тряя цялото парче или сета.Пее се от една женка нещо от сорта на: "Can you drive invane (ili ne6to ot sorta) like the wind down the rain broken down once again. Now the rols are rowed can we find once again to become more than friends...нещо такова помагайте плс :(

Link to comment
Share on other sites

tarsq edna pop folk pesen pee se ot jena i v pripeva pee ne6to "ти си една любов която пречи ми да спя"

 

eto edna golqma 4ast ot teksta no pesenta ne znam na koi e ?!?!

 

Tи си най-чистото във мен само ти светлина във моя ден само ти моя лбов.Ти си онази лудост във кръвта само ти болката и любовта само ти моя любов ти си.

 

Една любов,която пречи ми да спя едни очи,които срутват ми света,едни ръце,които толкова желая ти си любов и война ти си болка и съдба само ти.

 

Ти си моя смисъл и мечти само ти си това,което искам мой да си моя любов.Ти си игра на чувствата ми само ти объркваш мислите в главата ми оо ти моя любов ти си.

 

Една любов,която пречи ми да спя едни очи,които срутват ми света,едни ръце,които толкова желая ти си любов и война ти си болка и съдба само ти.

Edited by KATSARABMW
Link to comment
Share on other sites

По радио Нова чух едно парче дет ми се струва, че пее една мома - "when i think about over you, i'm overpowered........

 

Ако някои има идея какво е и от къде може да се свали, моля да помогне

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...