Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Rammstein - Engel ?

Със сигурност не е тази, защото казах че се пее на испански... Аре бе хора не вярвам да пускат много латино песни по Сити ТВ та да не може да се сетите. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Значи песента е френска пее я мъж...преди малко я чух по радио1. Не мога с другио да помогна чувал съм я и преди..доста е известна.

 

mersi Zaec ama ne sa te ;} shte produla turseneto..

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Значи песента е френска пее я мъж...преди малко я чух по радио1. Не мога с другио да помогна чувал съм я и преди..доста е известна.

 

По Радио 1 френските песни, които най-често пускат, са на Joe Dassin - "Le cafe des 3 colombеs" или "Si tu n'existais pas"

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която много е пускат по дискотеките в припева и има нещо като: ... body on the dance, body on the dance ...

Edit: Namerih e kazva se: sharam-patt_(party_all_the_time)

Edited by Dimitar_90
Link to comment
Share on other sites

Чух една испанска песен по Сити ТВ, в началото на която мъжът който я изпълнява започва да свирка с уста някаква мелодийка и вече после почва да пее там песента си. Дано някой се сети... :) А да и в клипа имаше бая мадами :lol:

 

песента е на marquess - vayamos companeros .

Link to comment
Share on other sites

По Радио 1 френските песни, които най-често пускат, са на Joe Dassin - "Le cafe des 3 colombеs" или "Si tu n'existais pas"

 

Herbert Leonard - Chateauvallon и тази също :)

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не е тази, защото казах че се пее на испански... Аре бе хора не вярвам да пускат много латино песни по Сити ТВ та да не може да се сетите. :)

опа тва не съм го погледнал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте търся песента от Лоши момчета, която те пеят. Имам няколко версии ,но оригинала който пускат в филма така и така не мога да го намеря. Ако някой ме насочи ще съм много благодарен :D :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте търся песента от Лоши момчета, която те пеят. Имам няколко версии ,но оригинала който пускат в филма така и така не мога да го намеря. Ако някой ме насочи ще съм много благодарен :D :D

 

Мисля че трябва да намерши нещо в изпълнение на Bob Marley ;) или по-конкретно Bob Marley - Bad Boys

Link to comment
Share on other sites

търся едно парче от сет на Dj Double D Хит е и го има по много телефони изрязано но ми тряя цялото парче или сета.Пее се от една женка нещо от сорта на: "Can you drive invane (ili ne6to ot sorta) like the wind down the rain broken down once again. Now the rols are rowed can we find once again to become more than friends...нещо такова помагайте плс :(

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли коя е мелодията в началото на ТОЗИ клип, когато заекът играе на поляната.

 

тва е от балета Лешникотрошачката на Чайковски

ето заповядай

http://rapidshare.com/files/52819879/Tchai...racher.mp3.html

Edited by galina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...