Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

хора бихте ли ми казали как се казва песента на Akon в която се пееше "Nobody wanna see us together ...."

Akon - Don't Matter :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ами ок... песен на италиански. Пеят 2-ма мъже и помня само че на края на припева има едно "Again!"

Link to comment
Share on other sites

ima edna pesen po4va nqkva jena da govoti i posle po4va magic destination(pesenta s madamite det sa s zeleni kostiumi kato na majoretki i svirat na nqkvi intrumenti) pesenta e mn qka i e nqkaf mix takaf nqkvi par4eta ala bala nqkoi ako moje d ami q kaji :)

Link to comment
Share on other sites

ama neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee offfffffffff ne taq taq q imam ot 1200 godiniiiiiiiiiiiiii ima edna s 4ast ot melodiqta na taq ama ne pee taq macka a nqkva druga ne6to peee i teksta e drug na pesenta samo ima 4ast ot melodiata na taq pesen

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

ama neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee offfffffffff ne taq taq q imam ot 1200 godiniiiiiiiiiiiiii ima edna s 4ast ot melodiqta na taq ama ne pee taq macka a nqkva druga ne6to peee i teksta e drug na pesenta samo ima 4ast ot melodiata na taq pesen

 

Единственото за което се сещам е.. Randy Katana - Plastic Fantastic.mp3 Това е оригинал ли е кво е..без текст мекст

Link to comment
Share on other sites

Значи , на работа се слуша яко чалга ( радиа де - веселина , вероника и т.н.) всеки ден чувам една песен , мисля че по "вероника" , която е някакво ретро парче и НЕ Е ЧАЛГА :laughing: Не сам сигурен дали се пее на испански , английски или смесено но накрая на песента има нещо от рода на " о-о-е-о .......oче , о-о-е-о ....... tonight(поне според мен)" ако има някой който да слуша тея честоти и се сеща за песента моля да помогне :D

Link to comment
Share on other sites

Значи , на работа се слуша яко чалга ( радиа де - веселина , вероника и т.н.) всеки ден чувам една песен , мисля че по "вероника" , която е някакво ретро парче и НЕ Е ЧАЛГА :laughing: Не сам сигурен дали се пее на испански , английски или смесено но накрая на песента има нещо от рода на " о-о-е-о .......oче , о-о-е-о ....... tonight(поне според мен)" ако има някой който да слуша тея честоти и се сеща за песента моля да помогне :D

да не би да е глория естефан-ритъм ис гона гет ю?

коя е песента при надписите на фарскейп в началото?

Link to comment
Share on other sites

Дай още малко описание.... Да се сетя :rolleyes:

ми кво да ти кажа припева заваршва на тва "..оче" което изобщо незнам кво е , но е оче определено и друг окоето се сещам че се пее от мъж и куплетите не ги пее точно ами ги казва тип dr.alban-it's my life тва е което се сещам , мога и да го изтананикам но ще ми е малк отрудно в форума :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сещам се за песента, днес я слушах. В момента я търся.

Пее се нещо...vamos...ritmo de la noche....where are you tonight :confused

Мъж я изпълнява

 

Според мен не е на mystic...в смисъл, че песента ми звучи доста различно от тази по Вероника

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

точно това е песента и мисля че се казва Mystic - Ritmo De La Noche.mp3 но в датата я няма

 

 

е да ама не е тя :angry: но това се пее общо взето

Link to comment
Share on other sites

И аз го направих сащото и верно е няма , ами както и да е една песен с нея и без нея утре пак ще я вмакнат между азис и софито :D

Link to comment
Share on other sites

Сещам се за песента, днес я слушах. В момента я търся.

Пее се нещо...vamos...ritmo de la noche....where are you tonight :confused

Мъж я изпълнява

 

Според мен не е на mystic...в смисъл, че песента ми звучи доста различно от тази по Вероника

 

Mysterio - Vamos

 

Aide edin request i ot men : Ta vaprosnata pesen q tarsa ot nqkolko meseca...daje na moreto q 4uh.,..Haus4e e neshtu podobno da Jerry Ropero...pee nqkfa macka...oba4e texta e na ispanski i edintsvenoto koeto uspqh da razbera e "esta noche por favor no mi ...... mi amor" Are pls help 4e mn me kefi :S

Edited by Stardus7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...