Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Една доста известна стара песничка. Пее се нещо от сорта на: "Yes (или I gues :blink: ) I'm gonna be OK, Yes (I Guess) I'm gonna be alright, my family..."

Sound Of Relse - Raising My Family :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Нека и аз да поискам нещо ама е малко трудна задача :unsure: Става въпрос за песента на една старичка реклама на Alliance (застрахователното дружество) До колкото си спомням едно дете в една кола имаше нещо...и се пееше нещо от сорта на No matter way where you from... ала бала ще се радвам ако помогнете :D

Edited by 7@L1B@N@
Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми помогне , да заповяда!!! Търся последната мелодия от "онова" (мисля ,че вече много известно) клипче от френския MusicIdol (BeatBox). Мисля ,че не си го е измислил , защото познах първите 2 мелодии. Благодаря ви предварително!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ima6e edna pesen,ne moga da si spomnya grupata,bg ..az ne iskam,ne moga da jiveya taka,ne iskam ne moga v golemiya svyat na mal4anie,za kakvo mi e tazi liubov samota na edna raka razstoyanie...ne6to takova.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен на Jamiroquai. На клипа той кара едно лилаво Ламборгини, ако някой се сеща да ми каже само как се казва песента, аз сам ще си я намеря. Песента си мисля че е около 10тина годишна, или поне така предполагам.

Мерси преварително.

 

PS: За да не ровя из темата отново, ако някой се сеща, да ми прати PM :D

Link to comment
Share on other sites

Пее се на припева от мъж... нова е .. нещо от сорта:"If you done with me babe,please just let me know..."

 

[A] TAIO CRUZ - ''I Just Wanna Know''

Мерси все пак :)

Edited by WoW_Lo6iq
Link to comment
Share on other sites

Абе хора моля ви се някой не може ли да ми каже как се казва тази песен ??? Тва е запис от радио The Voice. Само по него я пускат обаче никъде не мога да я издира нито как се казва нито кой я изпълнява. А парчето е доста добро... знам че сте изроди и ще я намерите :D Мерси предварително.

 

П.П. Записа е малко тих но се разбира всичко ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся песента sweet dreams самоче оригинала защото намирам някви тъпи кавъри :angry:

La Boushe - Sweet Dreams или пък Eurythmics - Sweet Dreams ... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Знам, че съм много нахален, но все пак : коя е песента от тая новата реклама на Кока Кола "Поздравления за човека който..." и така нататък ???

Link to comment
Share on other sites

Знам, че съм много нахален, но все пак : коя е песента от тая новата реклама на Кока Кола "Поздравления за човека който..." и така нататък ???

 

John Farnham - "You're the voice"

 

 

Една страница назад е питано

Link to comment
Share on other sites

ima6e edna pesen,ne moga da si spomnya grupata,bg ..az ne iskam,ne moga da jiveya taka,ne iskam ne moga v golemiya svyat na mal4anie,za kakvo mi e tazi liubov samota na edna raka razstoyanie...ne6to takova.

 

ееее никой ли не се сеща :(

Edited by BurnRus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...