Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой знае ли как се казва тоя парчок от саундтрака към САМОЛИЧНОСТТА НА БОРН, дет върви докат трае преследването с полицията в Париж? Уф, дано некой се сеща за кво иде реч...

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, жена пее : "I'll say goodbye, and walk away from all this pain, this love will die..." дано някой се сеща за песента,да я каже коя е,мерси предварително ;)

И за още една искам да питам,значи почти съм сигурен,че пее Ronan Keating, нещо от сорта : "And I don't want the world to see me, cause I don't thing they'd understand, when everything's made to be broken, I just want you to know who I am" . Това е,ако някой знае,да пише :P

Edited by The_Reaver
Link to comment
Share on other sites

Има една песен, жена пее : "I'll say goodbye, and walk away from all this pain, this love will die..." дано някой се сеща за песента,да я каже коя е,мерси предварително ;)

И за още една искам да питам,значи почти съм сигурен,че пее Ronan Keating, нещо от сорта : "And I don't want the world to see me, cause I don't thing they'd understand, when everything's made to be broken, I just want you to know who I am" . Това е,ако някой знае,да пише :P

Nqma ni6to ob6to s Ronan Keating :D Goo Goo Dolls - Iris

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, жена пее : "I'll say goodbye, and walk away from all this pain, this love will die..." дано някой се сеща за песента,да я каже коя е,мерси предварително ;)

И за още една искам да питам,значи почти съм сигурен,че пее Ronan Keating, нещо от сорта : "And I don't want the world to see me, cause I don't thing they'd understand, when everything's made to be broken, I just want you to know who I am" . Това е,ако някой знае,да пише :P

 

1.Total Touch - I`ll Say GoodBye

Link to comment
Share on other sites

Хора търса на Point Break песента дето си седат кеану с пичката в морето.Ако някои знае нещо за OST(имаше го в замунда ма няма сийд).Моля.Песента е супер зарибяваща много ще съм благодарен честно. :(

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от която успях да зпомня само това: ще напиша на БГ точно това, което се чува: "ъндър май ъмбърела" мисля, че е "under my umbrella" фрагмента, но не знам как се казва. Нова е и е арна - игрална. Дано някой се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от която успях да зпомня само това: ще напиша на БГ точно това, което се чува: "ъндър май ъмбърела" мисля, че е "under my umbrella" фрагмента, но не знам как се казва. Нова е и е арна - игрална. Дано някой се сети :)

 

 

тук е песента :zzz

Link to comment
Share on other sites

Една трудна задачка и от мен.Песента май е нова, хаус, изпълнява я жена, мн е зарибена.От нея успях да доловя само този текст от припева: "....my heart...show me..."

 

Ето и кратък запис(лошо качество)

http://www.bgshare.com/get_8e470d75a04aea7...9c943daae6.html

 

Ако не стане от горния линк пробвайте този:

http://rapidshare.com/files/29635901/pesen.mp3.html

 

Ето и още един сайт в случай че и двата линка не работят :P

 

http://www.sendspace.com/file/1r7s8h

 

ЕДИТ:Намерих си я...в случай че някой се интересува - Sebastien Leger ft. Gia Mellish - Hypnotized

Edited by Fr0Zen
Link to comment
Share on other sites

някои знае ли как се казва песента от рекламата на соковете Cappy :)

 

Deep Blue Something - "Breakfast at Tiffany's"

 

 

Като е тръгнало с реклами ... песента от рекламата на кока кола - тая с аплодисменти за не знам си кво си :P

 

Мерси

 

John Farnham - "You're the voice"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...