Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен, диско хитче.

Пее се нещо от сорта на - I wanna rock with you tonight and love you till the morning light.

Някой сеща ли се :unsure: ?

Basto - Rock with you :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за една хаус песничка с едни хавайски барабани? :blink: Много е известна и много я въртят по радиата ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за една хаус песничка с едни хавайски барабани? :blink: Много е известна и много я въртят по радиата ;)

Не ми е много ясно к'во трябва да означават хавайски барабани, ама опитай с -

Jerry Ropero & Kathy Brown - Ocean Drums

Link to comment
Share on other sites

А някой сеща ли се за хаус песничка в която има нещо като църковно пеене? Като от енигма

 

imam 1 takava no e v edin set seta e unikalen VA - Fashion TV Club Session (Mixed By Ravin) (2006).mp3 4ui ot 9 do 16 min e taq 4ast za koqto ti gov

Link to comment
Share on other sites

Сега въртят кавър на "Supertramp-Breakfast in America" постоянно по радиата...някой да знае как се казва или поне на кой е ? :)
Gym Class Heroes featuring Patrick Stump - Cupid's Chokehold

 

 

Kak se kazva pesenta koqto izpulni Kremena v music idol dnes ( arabskata)

Amr Diab - Tamally Maak

Link to comment
Share on other sites

не тарся песен,а тарся текста на песента на Dj Slon Brigada,никаде не мога да я намеря,нека който го има да пише,плсс

мерси

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае как се казва Песента на Преслава от Music Idol ( онази на иврит )

 

edit: Малко се поразрових и си я намерих. Който го интересува на Ishtar- Horchat hai caliptus.mp3

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми помогне , да заповяда!!! Търся последната мелодия от "онова" (мисля ,че вече много известно) клипче от френския MusicIdol (BeatBox). Мисля ,че не си го е измислил , защото познах първите 2 мелодии. Благодаря ви предварително!!!!!!!

 

 

Моля ви, някой да помогне , че е много яко откъсчето. Мисля , че го има и в GTA3 , но не съм абсолютно сигурен (може в GTA да е нещо подобно)!!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен - доста я въртят по радиото - не се пее нищо ами дрънкат някви барабани ама звучи - все едно некви тенджери - много е изнервяща песента - защото повтаря все едно и също, много е тъпа ама трябва да я намеря :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...