Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте. Трябва ми името на една денс песничка ,която доста я въртяха по баровете на морето това лято. Жена пее: "The way you talk , the way you talking ... dirty cash want you, dirty cash need you more" или последното е нещо от сорта :) отвреме навреме някакво негро разнообразява песента с малко по-забързан ритъм и свежи рими.

Много я търсих ,но опитите ми удариха на камък. Мерси предварително на ентусиаста/ката ,който я намери :tongue

 

Сещам се за Stevie E - "Dirty Cash", но не съм сигурна

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сега ще избия рибата с това обяснение на песента,ама ще прощавате!Сещате ли се за мелодията от заставката на Формула 1,ама още от едно време,когато я даваха по Канал 1?Ако се сещате как звучеше и ако знаете и песента,много ще ме радвате!

Edited by M-Star
Link to comment
Share on other sites

В песничката се пее get out of my life ... някакъв женски глас беше до колкото помня ...

Не е Jeannie Ortega - Crowded ...други предложения ? :wacko:

Kim Wilde - Keep me hangin' on :confused :)

И аз да запитам как се казва

. Ако ви е позната от още някъде - тя е и на рекламата на "Телламоур Дю".

 

EDIT: 10x @D-Devil666Hell

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

И аз да запитам как се казва
. Ако ви е позната от още някъде - тя е и на рекламата на "Телламоур Дю".

И на мен ми хареса и видях в коментарите за клипа това:

The song is: Sakin And Friends - For The Love Of Princess 2006 (Alternative Edit) or (Club Mix)- i know cuz i have it;)

След малко ще я дръпна и ще се уверя.

 

edit: Дам тя е. Аз я дръпнах от ДЦ-то. На големина е 8,17MB.

Edited by D-Devil666Hell
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва песента от рекламата на Cappy???

Link to comment
Share on other sites

Kim Wilde - Keep me hangin' on :confused :)

И аз да запитам как се казва

. Ако ви е позната от още някъде - тя е и на рекламата на "Телламоур Дю".

 

Благодаря точно нея търсех :D

Link to comment
Share on other sites

значи днес по радио сити слушах една песен и ми хареса само че незнам как се казва..;) та в нея се пееше нещо от рода на " А А А А Е Е Е under my amor..." или нещо подобно пееше жена :) някой ако я знае как се казва много бих се радвал да ми напише :)

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

значи днес по радио сити слушах една песен и ми хареса само че незнам как се казва..;) та в нея се пееше нещо от рода на " А А А А Е Е Е under my amor..." или нещо подобно пееше жена :) някой ако я знае как се казва много бих се радвал да ми напише :)

 

Благодаря предварително :)

Звучи ми като "La Vania - Agua y amor" :) Доста рядко я пускат тази песен , но и аз съм я чувал там. Само ,че нз на английски или на испански или на португалски пеят в песента ,която търсиш ,защото гледам че яко си замесил няколко езика :D

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Звучи ми като "La Vania - Agua y amor" :) Доста рядко я пускат тази песен , но и аз съм я чувал там. Само ,че нз на английски или на испански или на португалски пеят в песента ,която търсиш ,защото гледам че яко си замесил няколко езика :D

 

за съжаление не е тя...оная песен беше малко по бавна... иначе благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...