Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пускат по ради сити 1 много яка песничка. Само инструментал е. Доста я въртят в момента. Мерси предварително :thumbs-up:

 

Харабия ли никой не знае ?

Link to comment
Share on other sites

Гледах скоро клип на едно парче, което няма текст, а "певеца" имитира различни стилове рап...така да се каже....без текст обаче, само с нечленоразделни звуци, пълна лигавня е и се разцепих от смях, само дето не видях кой е тоз гениален гамен, който пееше. В клипа естествено имаше някакви псевдо готини мацки, който се кълчеха коя как свари.

Link to comment
Share on other sites

Гледах скоро клип на едно парче, което няма текст, а "певеца" имитира различни стилове рап...така да се каже....без текст обаче, само с нечленоразделни звуци, пълна лигавня е и се разцепих от смях, само дето не видях кой е тоз гениален гамен, който пееше. В клипа естествено имаше някакви псевдо готини мацки, който се кълчеха коя как свари.

Да не е El Chombo - Chacarron , страшна е тая песен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не е тя :(

 

Ееее,надявах се,че все някой ще се сети за тази песен,но уви. Айде казвайте ако знаете! :unsure:

 

Песничката е много стара - стила е рок,а внея се пее нещо от сорта на : "Oo chili bop,bop,bop..."

:rolleyes: Дано някой се сети коя е песента.

 

Тази песен имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

Значи песента, която търся, я слушах по Z-Rock... пее се нещо такова: " 1 down, 1 to go just another bullet in the chamber ... 1 down, 1 to go... shoot to kill... pull the trigger..."

Песента звучеше, като че да е по-стара...

Link to comment
Share on other sites

Значи песента, която търся, я слушах по Z-Rock... пее се нещо такова: " 1 down, 1 to go just another bullet in the chamber ... 1 down, 1 to go... shoot to kill... pull the trigger..."

Песента звучеше, като че да е по-стара...

 

Alice Cooper - "Love's a loaded gun"

Edited by $abrina
Link to comment
Share on other sites

Пускат по ради сити 1 много яка песничка. Само инструментал е. Доста я въртят в момента. Мерси предварително :thumbs-up:

 

За последен 3 път пробвам..дано някой се смили майна..погледнах в сайта ама си нямам и на представа коя може да е..

 

Spliff - мерси човече :)

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Tyrsq edna pesen pee6e se ne6to " Yoy lose me " ...

KOito q znaqe neka pi6e PM

 

1. Обяснявай по-подробно, стил, пее ли се, мъж жена етц.

2. Мисля че е тая - John_Creamer__Stephane_K_feat.Nadia_Ali__Rosko_-_Something_To_Lose_Starkillers_Remix.mp3

3. Много култов парцал, добре че ме подсети

Link to comment
Share on other sites

Такааааааааа... да ви занимая и аз малко с моя проблем...Знам името на изпълнителя-Орлин Горанов. Българска е песничката-любовна.Изпя я едно момче в musik idol на 19.03.2007,но не знам как се казва нито мога да помогна с част от текста... :unsure: Намерих доста песни на Орлин,но точно тази я няма. Моля помагайте!

Link to comment
Share on other sites

Преди два дни сутринта я пуснаха по Z-Rock.. ако си спомням правилно клонеше леко към алтърнатив. Мъж пееше и някъде около припева, може и самия припев да беше, се пее who are you to wave your finger at me?

Някой? :blink:

Edited by Aeglos
Link to comment
Share on other sites

Преди два дни сутринта я пуснаха по Z-Rock.. ако си спомням правилно клонеше леко към алтърнатив. Мъж пееше и някъде около припева, може и самия припев да беше, се пее who are you to wave your finger at me?

Някой? :blink:

 

Tool - "The pot" :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте. Трябва ми името на една денс песничка ,която доста я въртяха по баровете на морето това лято. Жена пее: "The way you talk , the way you talking ... dirty cash want you, dirty cash need you more" или последното е нещо от сорта :) отвреме навреме някакво негро разнообразява песента с малко по-забързан ритъм и свежи рими.

Много я търсих ,но опитите ми удариха на камък. Мерси предварително на ентусиаста/ката ,който я намери :tongue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...