Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте!

Днес по радио Energy чух едно клубно парче...в текста се пееше destination unknown.Мисля,че е новичка,много е свежа.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

търся една песен на една мадама дето я въртят по МТВ. текста е следния: if you like me than funk you, if you dont like me then fuck you.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Днес по радио Energy чух едно клубно парче...в текста се пееше destination unknown.Мисля,че е новичка,много е свежа.

Благодаря!

Alex Gaudino ft Crystal Waters - Magic Destination.mp3

Link to comment
Share on other sites

тарся една песен която я пускат по нова телевизия рекламата на CSI От местопрестаплението вегас ако някои я знае ще е супер

Edited by app
Link to comment
Share on other sites

Имам към 22 парчета някои оригинални саунтраци другите съм ги търсил допълнително ще ги кача в дата и ще едитна после поста .

http://store1.data.bg/uzkobuzko/You%20got%...20got%20served/

пуснал съм да се качват 22 са общо изчакай да се качат и сваляй на воля :)

10x a lot pi4 :)))

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, днес по Катра Фм имаха класация за най-шантавите песни правени някога. Искам да попитам за тази която беше на 1-во място. Пееше се... абе безмислици точно. Мъжки глас и само припява ъдъ-дъ-дъ-дъ блъ-блъ-блъ и т.н. Знам,че обяснението е супер шантаво, ама дано някой да ми помогне :D.

Link to comment
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:69aedc0b

От това клипче , което е beatbox искам да питам някой може ли да ми каже каква е песента започва от 3 мин 50 сек до края някакво техно и мелодията която я изкарва я знам ама точно конкретно песента коя немога да се сетя някой може л ида помогне :wacko:

 

 

Присъединявам се към молбата - много кефи тва парче.Имам чувството,че съм го чувал ама много смътно си спомням.Така че хора,помагайте...

На мен ми звучи като темата на Mission impossible, която я има в изпълнение на Adam Clayton i Larry Mullen, както и като кавър на Лимп Бизкит - Take a look around

 

тарся една песен която я пускат по нова телевизия рекламата на CSI От местопрестаплението вегас ако някои я знае ще е супер

The Postal Service - Such great heights :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, днес по Катра Фм имаха класация за най-шантавите песни правени някога. Искам да попитам за тази която беше на 1-во място. Пееше се... абе безмислици точно. Мъжки глас и само припява ъдъ-дъ-дъ-дъ блъ-блъ-блъ и т.н. Знам,че обяснението е супер шантаво, ама дано някой да ми помогне :D.

El Chombo - Chacarron ? :P

Link to comment
Share on other sites

Днес чух по радиото една песен, пееше я някаква я жена на нещо като испански език .. в припева се пееше Ниня Ниня не знам си кво.Песента беше некъв денс ... Ако некой го знае, да помага

Link to comment
Share on other sites

Днес чух по радиото една песен, пееше я някаква я жена на нещо като испански език .. в припева се пееше Ниня Ниня не знам си кво.Песента беше некъв денс ... Ако некой го знае, да помага

Los Cacos - Nina, piensa en ti :P

 

Олеееееееееее! Nitro,Благодаря!!! Лудница! :P

Edited by Deyan
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, днес по Катра Фм имаха класация за най-шантавите песни правени някога. Искам да попитам за тази която беше на 1-во място. Пееше се... абе безмислици точно. Мъжки глас и само припява ъдъ-дъ-дъ-дъ блъ-блъ-блъ и т.н. Знам,че обяснението е супер шантаво, ама дано някой да ми помогне :D.

Или пък ElFeel 65 - Blue ;)

Link to comment
Share on other sites

El Chombo - Chacarron ? :P

 

Да!!! Тази е! Оле, велик си майна!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

търся една песен на една мадама дето я въртят по МТВ. текста е следния: if you like me than funk you, if you dont like me then fuck you.

ае бе няма ли кой да помогне :cry

Link to comment
Share on other sites

Тарся една старичка песен на Savage Garden . Клипа се разправяше за някакав карнавал на улицата . Ако някой се сеща да пише . Мерси !

 

Savage Garden - The animal song :confused

Link to comment
Share on other sites

The Who - Who Are You?

не е и тази тази песен е на онази реклама дето започва с разбит самолет а аз искам онази на другата реклама :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Значи от това клипче:

http://www.vbox7.com/play:7a86b0b0

ми трябва песента,която звучи около 40 сек. :rolleyes:

 

Ако говорим за първата песен - това е Dr. Kucho - Hallelujah ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

a pi4ove tarsq edna pesen ot edna reklana po btv mislq 4e be6e na nqkva voda i se pee6e ne6to Fresh you body i nqkva zdrava melodiq sled tva :0 ama da znaete ne e onaq s delfina stil alive li kva e

ne e tq ako nqkoi znae za kvo govorq da mi kaje kak se kazva pls ... mersi predvaritelno :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...