Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте отново изкам да ви питам за ена песен ма даже нз дали има такава песен :D става въпрос за един трак от сет на balthazar- live @ mania 21-08-2006 в самият трак се пее нещо такова-Can u make me fell like a star can u make me shaken...can i leave u loving me....can u make me lose my mind,can u tease me,can u make me wanna dream, can u please me,if we did it on magazine,if we did it on a silver screen,if we did it on the bathroom floor... will u call me a whore?-това е част от текста дано някой се сети и ми каже кое е това парче(ако изпобщо го има изван сета)щот ма разцепва...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте отново изкам да ви питам за ена песен ма даже нз дали има такава песен :D става въпрос за един трак от сет на balthazar- live @ mania 21-08-2006 в самият трак се пее нещо такова-Can u make me fell like a star can u make me shaken...can i leave u loving me....can u make me lose my mind,can u tease me,can u make me wanna dream, can u please me,if we did it on magazine,if we did it on a silver screen,if we did it on the bathroom floor... will u call me a whore?-това е част от текста дано някой се сети и ми каже кое е това парче(ако изпобщо го има изван сета)щот ма разцепва...

 

Песента със сигурност е на Starkillers ft. Gina само 4е не съм сигурен за името мисля 4е е Can u .Иначе песента е яко мазало.... :)

Link to comment
Share on other sites

Песента със сигурност е на Starkillers ft. Gina само 4е не съм сигурен за името мисля 4е е Can u .Иначе песента е яко мазало.... :)

 

Точно тя е мерси много

П.С.

сега просто трябва да намеря най-якия микс и да се разцепя:)

Link to comment
Share on other sites

Търся как се казва песента с ей този текст:

 

now that i found the one who you will know.... (i think?)

watching me from behind the trees

writing down everything they see

now they took a break

and gave me a time to climb

to a higher place where i can see things better

it ain't that cold but i still wear a sweater.

im fought with this side and now i never face a move

so i grabbed a spot where the stars were brighter

(blah blah blah... basically i hv no idea what this line says)

 

could you lie to me now

that everything has come together

could you lie to me now

that everything feels so peacefully

could you die on me now

(blah blah blah)

beware, so beware

...

 

Общо взето една женица с нежно гласче пее (май ?). Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали тва е най-правилното място за поста ми, обаче не мога да измисля друга ... Значи тая песен Blue- Best in me съм 90% сигурен , че е някакъв кадър , или е крадната отнякъде :P Та искам да Ви помоля, някой ако се сеща откъде и какво е името на оригинала , да пише едно съобщение : ) . Благодаря Ви предварително :)

Link to comment
Share on other sites

трябва ми песента от рекламата на една бира .. на самата реклама дават група от момчета с имена примерно "Оптимиста" , "Чаровния" бла бла бла... :Д

Link to comment
Share on other sites

трябва ми песента от рекламата на една бира .. на самата реклама дават група от момчета с имена примерно "Оптимиста" , "Чаровния" бла бла бла... :Д

 

Pulp - "Disco 2000"

Link to comment
Share on other sites

Много ви моля хора кажете знаете ли тези две песни кои са или поне една от тях :( .Имам само 20 секунден семпъл от двете песни

 

Линк 1 Тази е от предаването Комиците по БТВ

Линк 2

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме името на песента на 50 Cent от "Комиците". Пее се нещо от сорта на "...50 cent pow, pow, pow..." съжалявам за краткото и бедно обяснение. Ако някой знае за какжо става дума, нека пише. Благодаря предварително. \/

Link to comment
Share on other sites

Когато Здравко излезна от вип брадър и му даваха най-интересните моменти,пуснаха една песен където се пееше нещо "one love...".Бавна такава...плс ако някой знае да каже коя е :)

Link to comment
Share on other sites

Когато Здравко излезна от вип брадър и му даваха най-интересните моменти,пуснаха една песен където се пееше нещо "one love...".Бавна такава...плс ако някой знае да каже коя е :)

 

Пробваи с Mary J Blige feat U2 - One.mp3 но не съм сигорен ,защото не съм гледал момента.

Link to comment
Share on other sites

Значиии търся една песен, в която се пееше нещо от сорта:Рубе рубе рубе рубееееее аааааааааааа(дълго и тънко АааАаАаА).Нова е.

edit:Много 10х. ;)

Edited by sk8er
Link to comment
Share on other sites

Значиии търся една песен, в която се пееше нещо от сорта:Рубе рубе рубе рубееееее аааааааааааа(дълго и тънко АааАаАаА).Нова е.

 

Kaiser Chiefs - "Ruby"

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм правил така - проверявал съм първо в гуугъл с част от текста, обаче сега проблема е малко по-различен! Т.е. не знам точно как е текста! Опитах в гуугъл, но ударих на камък. Спомням си как звучи песента, нова е обаче не се сещам за текста. Беше нещо от рода: Oooh oohoooo, oho ohoooo (tuk ne znam teksta) после става: I'll be waching, I'll be waiting (i tuka ne znam teksta, dori ne sym siguren za tova koeto napisah dali e taka) То е някакво много свежо денс парче често го въртят по радиото. Сигурно почти никаква инфо. не можах да дам, а много ми се слуша тази песен. Ако някой я знае (което ме съмнява с тази информ.дето дадох) да каже!

 

 

Tova da ne e A LA LA Long, ili Sweet (A La La Long) - I'll be watching you,.... mai na Shabba Ranks be6e, ama ne sym siguren, no mi prili4a na tazi pesen :devil

 

Трябва ми песента от това клипче : http://vbox7.com/play:2e354ac2

 

 

 

tova e Dj Sash, taka 4e nego go tyrsi, mai e Equador, no ne sym siguren, koe e to4no par4eto :) :devil

Link to comment
Share on other sites

От доста време чакам подобно нещо. За това искам 1-во да кажа едно голямо браво на DeZoeker за тази тема.

Та по въпроса. Търся от 2-3 месеца една песен по Радио 1 я пускат. Потърсих по текст в google но нищо не намерих :( . Ето и част от него която успях да хвана "night after night i'm waiting for you, night after night i'm.... for your touch for your love" Песента се пее от жена с много специфичен глас леко дрезгав. Дано някой да се сети коя е тази песничка, че много ми харесва а не мога да си я намеря :cry Благодаря ви предварително :)

 

Дай още малко от текста, знам я, и мелодията, но в момента не се сещам, а я знам със сигурност

 

 

Има една песен,която имах даже на касета,пускат я много често по Радио 1.Пее се dance dance dance dance .......пее мъж,тук таме май и женски вокал имаше

 

 

Човече, давайте още малко от текста. Песента е Денс, Денс, Денс, ама дай още малко и ще ти кажа винаги на кого е от старите песнички. Иначе това е една златна песничка. Get out of my life...

Link to comment
Share on other sites

ако някой е гледал филма 9-та рота,много ми харесва музиката с която започва,ако някой знае къде нека пише един ПМ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...