Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

мерси много аз също мисля че busta rhimes има нещо общо ама хич не е в негов стил......все пак много ти благодаря :woot :D :P

 

 

Песента Rock Me Amadeus е много стара песен на Falco и се казва Amadeus, тя е саундтрак към филма Амадеус. :devil

 

slu6al sym ya .....mislya 4e se kazva "somebody to love "...e tva e remix de ama ne znam na koi e ..... :)

nito tva nito originala

 

 

Та да не е на Queen - Somebody to love ако се пее Find me somebody to love... :devil

 

за съжаление не е тя...оная песен беше малко по бавна... иначе благодаря :)

 

 

Mi amore (www.exclusivemusic.net) Vij tova Velvet - Mi Amore.

 

Kim Wilde - Keep me hangin' on :confused :)

И аз да запитам как се казва

. Ако ви е позната от още някъде - тя е и на рекламата на "Телламоур Дю".

 

EDIT: 10x @D-Devil666Hell

 

 

enya - braveheart theme tune

 

А бе, хора, защо наистина не гледате коментите под клипчетата. То там си е написано :devil

 

slushah dnes edna pesen po radio "NRG" q pusnaha.. dance.. pee se neshto ot sorta " get up, get up your body.. " neshto takova mnogo ritmichna e .. jenski glas go pee tva :))

 

 

Така, както го цитираш, ми звучи като Technotronics - Get Up. То и останалите от Pump Up The Jam са готини. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tova e Dj Sash, taka 4e nego go tyrsi, mai e Equador, no ne sym siguren, koe e to4no par4eto :) :devil

Лелеее човек в ква заблуда си:

1. Не е DJ Sash а само Sash.

2. Няма нищо общо нито с парчето нито с изпълнителят.

3. На по долните ти коментари си погледни датите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Movie - Ако някой може да ми каже как се казва песента от това филмче ще съм му безкрайно благодарен! Благодаря предварително!

ATC - Around the world :)

My Webpage

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва тази тесен и кой я изпълнява?

Juvenile - Back That Azz Up :)

Според мен песничката нещо е бъгната, на места e замазана. Иначе виж този вариант, чист е. My Webpage

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Нова песен, хаус, изпълнява я жена с по-писклив глас.Мисля че в момента е хит...Ако някой се досеща да пише :music

Някакви думички ...или поне къде си я чул ... но пробвай с

 

Bluefish - Been Too Long , Late Night Alumni - Empty Streets , Rachael Starr - Crash за тези се сещам веднага ... тях ги въртят много

Link to comment
Share on other sites

Има една песен ,която е пеят Иван и Андрей.В песента се пее "карай си джета ,дай,дай.Пръскай гаджета дай,дай.........." Някои ако може да ми каже от каде мога да е сваля 6те съм много благодарен

Edited by mita6ki
Link to comment
Share on other sites

Някакви думички ...или поне къде си я чул ... но пробвай с

 

Bluefish - Been Too Long , Late Night Alumni - Empty Streets , Rachael Starr - Crash за тези се сещам веднага ... тях ги въртят много

 

Ако е " Erick E -The Beat Is Rockin " :love ще се окаже че е мъж :lol:

 

За съжаление не познахте и двамата :( Не си спомням думичките, просто когато бях в доста пияно състояние че да запомня каквото и да е било :lol: Все пак мерси за преложенията.

 

btw вокала на хаусчето много прилича на това от Erick E -The Beat Is Rockin.А хаусчето го слушах в билярд клуб Royal ако това помогне с нещо...

Edited by Fr0Zen
Link to comment
Share on other sites

Има една песен ,която е пеят Иван и Андрей.В песента се пее "карай си джета ,дай,дай.Пръскай гаджета дай,дай.........." Някои ако може да ми каже от каде мога да е сваля 6те съм много благодарен

Братя Кулинови - Боц маане :)

Link to comment
Share on other sites

някои знае ли как се казват тея песни в едата се пее All my friends are dead,all my friends are dead

 

Turbonegro - All My Friends Are Dead

Link to comment
Share on other sites

pls kajete kak se kazvat 3te pesni v tova video http://vbox7.com/play:360a8cb6 :punk

В предишните странички има една програмка за такива работи...

2-рата => Static-X - Cold

3-тата => Тrust Company - Downfall

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...