Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песничка от филма Epic Movie. Пускат я някъде накрая, когато е битката там :) Пее се нещо от сорта на : "Everybody.... kong-fu fighting.." Дано някой се сети, че обяснението не е ного като хората... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песничка от филма Epic Movie. Пускат я някъде накрая, когато е битката там :) Пее се нещо от сорта на : "Everybody.... kong-fu fighting.." Дано някой се сети, че обяснението не е ного като хората... ;)

Bustop featuring Carl Douglas - Kung-Fu Fighting

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,пее се "....love, I believe in love, everlasting love

for everyone of us to share... love, all I need is love.... in every wish and every prayer ..." Ако някой я знае да помага,мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента от интрото на филма 300?

Не съм сигурен за коя песен говориш,но музиката в един от трейлърите е едно размазващо парче на NINE INCH NAILS - JUST LIKE YOU IMAGINE (по принцип не слушам рок, но тая песен постоооо...не знам, много ме надъхва)

 

А сега аз да питам...значи има една реклама (по bTV честичко я пускат) за косметика е, точно не знам кво, но парчето съм сигурен че е на MOBY (щото преди го имах, ама ся ми съм го потулил някъде)

Мисля даже че е от предпоследния му албум, но не знам. Пее се следното:"Sunday was a bright day yesterday, dark clouds are comming through the rain..." пее една жена, чийто глас адски много ми напомня на песента на Telepop music - Breathe....хайде :punk , моля ви се намерете ми я ;)

Мерси

Edited by adibas
Link to comment
Share on other sites

А сега аз да питам...значи има една реклама (по bTV честичко я пускат) за косметика е, точно не знам кво, но парчето съм сигурен че е на MOBY (щото преди го имах, ама ся ми съм го потулил някъде)

Мисля даже че е от предпоследния му албум, но не знам. Пее се следното:"Sunday was a bright day yesterday, dark clouds are comming through the rain..." пее една жена, чийто глас адски много ми напомня на песента на Telepop music - Breathe....хайде :punk , моля ви се намерете ми я ;)

Мерси

 

Moby - "Sunday (The Day Before My Birthday)", вероятно...

Link to comment
Share on other sites

Bustop featuring Carl Douglas - Kung-Fu Fighting

Не можах да намеря песен със същите изпилнители, но намерих тази, която ми трябваше. За инфо тя е със същото заглавие но е на "Jefferson Airplane" :) Благодаря все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся едно старичко техно парче (мисля че е от 1996/7 г.)!

 

Не знам дали точно техно се води, но е електронна музика... та биитът е типичен цикъл "дубц...дубц...дубц..." и един женски вокал препява

"Ес..Ес..Ес кан да льоса... ... Ес..Ес..Ес кан да ляш" мисля че е на испански, но не съм сигурен!

Link to comment
Share on other sites

Начи търся една песен дето е пускат по The Voice радиото предимно вечерта кам 8-9 сам е чувал 2-3 пати.Песничката е балада и припева се пее от мъж но има и жена която пее в песента.Търсил сам по най-различни класации но не сам е намирал а е според мен страхотна ! Мажът накрая на припева мисля че пее нешто : to be my heeero.

Link to comment
Share on other sites

някои знае ли как се казва песента ?
:(

 

Coldplay - "Fix you"

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента в края на 14-ти епизод, първи сезон на House M.D.?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...