Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Пускат по radio city една много готина песен ,я която се пее нещо от сорта "out of my life,out of my tears..till the fairy tale go back...out of my hands,outof my mind..." Ако някои знае как се казва ще му бъда много бладарна :D

 

 

 

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песен в която припева е нещо такова ... "Гаю гаю гаяяя .... гаю гаю гаяяя ..." и това се повтаря доста често ... съжалявам за глупавото описание но само това помня :punk

Link to comment
Share on other sites

Ммм....как се казва българската песен за момичетата в Мюзик Айдъл- там където пяха по три?

Link to comment
Share on other sites

хммм моята песен, която търся е малко по сложно защото не сам я чувал :D обаче инфото което ми дадоха е следното: пее се "i know for certain baby there's beauty in her pain flowing to her veins" , мелодичен рок е, пее мъж със секси глас (това не са мои думи :P ) а накрая се включвало женски хор. Пишете един прайвът месидж ако знаете на кой е и как се казва. Благодаря предварително

 

ЕДИТ: гуугъла го изкъртих и нищо не даде

Edited by Death_rideR
Link to comment
Share on other sites

Ммм....как се казва българската песен за момичетата в Мюзик Айдъл- там където пяха по три?

Пробвай Маргарита Хранова - Устрем :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Пее се нещо от сорта

 

дай ми само две минути, правил съм го над триста пъти, изпотих се а у .. даи ми две минути

 

Май е Тони Стораро :D

 

 

=====

намерих си е ... Тони Стораро-Колко си красива :punk

Edited by NeSTa_86
Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен,обаче незнам как се пише с точност...нещо от сорта на yarude.Изпълнителя и песента са с еднакво име.Някви двама се движат с една кола и отстрани някви ниви,накрая стигат един замък и вътре някви заключени в килии вампири.Някой ако се сеща нека каже как се казва песента.Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен,обаче незнам как се пише с точност...нещо от сорта на yarude.Изпълнителя и песента са с еднакво име.Някви двама се движат с една кола и отстрани някви ниви,накрая стигат един замък и вътре някви заключени в килии вампири.Някой ако се сеща нека каже как се казва песента.Благодаря

 

Yarabi - Yarabi

Link to comment
Share on other sites

Вчера в таксито слушах един хаус сет, песента която беше в момента се пееше нещо от сорта на:

"for justice, for freedom, for human rights.." Някой да се сеща? :confused

Link to comment
Share on other sites

koq be6e na6ata pesen za evroviziq? taq s udarnite instrumenti, deto myjyt i jenata q izpylnqvat..... :confused :confused :confused

Елица Тодорова & Стоян Янкулов - Вода :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали тук е мястото, но търса модерни (техно) ремиксове на класическа музика :P

Link to comment
Share on other sites

Песен в която припева е нещо такова ... "Гаю гаю гаяяя .... гаю гаю гаяяя ..." и това се повтаря доста често ... съжалявам за глупавото описание но само това помня :punk

 

 

06 - Kundalini Rising-Kayomani (tarrentella vs redanka rmx)

 

 

Кая е, не гаю ... надявам се да говорим за една и съща песен :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали тук е мястото, но търса модерни (техно) ремиксове на класическа музика :P

Не знам дали си пробвал ама при мен изкара 50 резултата на търсенето в ДЦ-то само в хъба на датата (търсих "classic techno remix").

 

edit: Лично ти препоръчвам Beethoven - Fur Elise Techno Remix просто рулира :punk :punk :punk

Edited by D-Devil666Hell
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва тази песен: (малко от текста)

Viva Maria, Viva Viktoria, Afrodita..... Viva ****, Viva *****

И така нататъка. :)

Dana International - Diva

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва тази песен: (малко от текста)

Viva Maria, Viva Viktoria, Afrodita..... Viva ****, Viva *****

И така нататъка. :)

Dana International - Diva

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...