Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сега слушам едно мнооого яко хаусче по Катра ФМ.

Рубриката е Club Time , а сета явно е на DJ Pacho B,защото постоянно го повтарят.

Дали има шанс да си сваля от някъде сета след края му по радиото.

Някой рипва ли ги тези сетове?

Link to comment
Share on other sites

Търся едно старо парче,пее го една жена ето и част от текста:

I'm so excited. tam tam tam

And I just can't hide it. tam tam tam

I'm about to lose control and I'm about to ...

ПЛС ХЕЛП :wacko:

I’m so excited, and I just can’t hide it

I’m about to lose control and I think I like it

I’m so excited, and I just can’t hide

I know, I know, I know, I know, I know, I want you, I want you

 

 

PINK _I'm so Excited ;)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Няма такава песен и малко ме съмнява да е Pink щот песента е на минимум 15 години...

Мда, Гуугъл ме залъга.Т'ва явно е кавър.

Оригинала е на "Pointer Sisters - I'm so excited" . Ще намериш същата песен и като "Donna Summers - I'm so excited". :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

ОооОоо моля Bи MP3 Gods помогнете на клетия форумен келеш да намери един ПАРЧОК

 

 

та значи.... чувал съм го на GSM пее се Dolce Gabana Armani Versace Guci Feruci Franco Ferre... стил техно нзм дали точно така се пишят марките ама се пее това почти постоянно и е много надъхващо !

Edited by mortal_dreams
Link to comment
Share on other sites

ОооОоо моля Bи MP3 Gods помогнете на клетия форумен келеш да намери един ПАРЧОК

та значи.... чувал съм го на GSM пее се Dolce Gabana Armani Versace Guci Feruci Franco Ferre... стил техно нзм дали точно така се пишят марките ама се пее това почти постоянно и е много надъхващо !

Заповядай ;)

Link to comment
Share on other sites

до колкото чух от откъса мисля, че е Moth feat. Engeline - Jade. Песента наистина е уникална :punk B) :P
Това е твойто парче-имам го от 6 месеца :D DJ PACHO B & DJ LIGHT @ PLANET CLUB PLOVDIV - SUMMER SESSION track2 enjoy!

 

Господ здраве да Ви дава братлета! Много късмети таз година :) Мммм МЕРСИ МНОГО наистина песента е многооо яка :)

Link to comment
Share on other sites

Zna4i iskam da vi pitam za edna pesen na koqto znam bulgarskiq variant,koito se pee ot Tuturutka-Voinik e na6iq velik.Tva e bg varianta no mn bih iskal nqkoi da mi kaje kak se kazva originalnata versiq na pesenta,za6toto naistina e mn hubava.

 

10x to Rob Dee :)

Edited by dakela1
Link to comment
Share on other sites

Сега слушам едно мнооого яко хаусче по Катра ФМ.

Рубриката е Club Time , а сета явно е на DJ Pacho B,защото постоянно го повтарят.

Дали има шанс да си сваля от някъде сета след края му по радиото.

Някой рипва ли ги тези сетове?

Станчо,виж в DC++ можеш да се зариеш със сетове на Pacho B i ne samo :)

 

Zna4i iskam da vi pitam za edna pesen na koqto znam bulgarskiq variant,koito se pee ot Tuturutka-Voinik e na6iq velik.Tva e bg varianta no mn bih iskal nqkoi da mi kaje kak se kazva originalnata versiq na pesenta,za6toto naistina e mn hubava.

Status Quo - You're in the Army Now-това е твоята песен братле ;)

Edited by Rob Dee
Link to comment
Share on other sites

Ами аз търся една електронна песен ама нещо не мога да я намеря :) не е нова чух за я 1-ви път преди 3-4 години и както писах е елекртонна само от време на време един женски глас пее "Ocean of passion" ако някои се сеща да казва че не ми дава мира :) мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

аз търся 1 хаус, който е доста известен...трябва ми цялата песен, иначе го имам в 1 сет на Dj Smile - Addicted to house се казва, та откъса е някъде по средата, когато един мъжки глас казва LSD.....Extasy и почва един ритъм....ако някой знае как се казва само този хаус да помага :)

 

Едит : КуРо 10x :)

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

аз търся 1 хаус, който е доста известен...трябва ми цялата песен, иначе го имам в 1 сет на Dj Smile - Addicted to house се казва, та откъса е някъде по средата, когато един мъжки глас казва LSD.....Extasy и почва един ритъм....ако някой знае как се казва само този хаус да помага :)

Vali Barbulescu - Addicted (Inside My Brain)

Link to comment
Share on other sites

Наскоро слушах една нова песничка, в която се пее: "Where did I go wrong , i lost a friend..." Някой да знае как се казва???

Link to comment
Share on other sites

Снощи в Даяна(коктейл-бара до Тримонциум) чух една много яка песничка ... странно звучене не чух текста много странен глас я пее ... единственото което успях да различа е нещо "murder",което би трябвало да е било от припвева защото доста често се повтаряше много е зле обеснението обаче дано някой се сети ... :lol: :lol: (не е Ini Kamoze - Hotstepper)

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

pesenta se kazva ANGELS WITH DIRTY FACES i e punk :blink: oba4e kat napi6a napi6a v datata mi izlizat 10 stranici samo s pesni na razni rapari :D nqkoi ako znae punk pesen ANGELS WITH DIRTY FACES na koi e da pi6e plz

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Sum 41 имат такава песен :) може и тя да е

to4no tq e mersi mnogo :punk :punk :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз търся една електронна песен ама нещо не мога да я намеря :) не е нова чух за я 1-ви път преди 3-4 години и както писах е елекртонна само от време на време един женски глас пее "Ocean of passion" ако някои се сеща да казва че не ми дава мира :) мерси предварително

Hypnotic Beat - Ocean Of Passion (Ambient Mix) -това е песента,която търсиш има я в DC++,сорка,че не ти давам линк :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...