Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся едно малко старичко техно-пее се: And dance with the Devil :devil

 

D-Devils - 6th Gate :)

 

преди време по Fox Life въртяха реклама на Малкълм, дето звучеше една песен на ABBA ?

Edited by haRabO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ето откъс от песента Click - 44 Kb е откъса

Стила е като house/dance Пее се нещо като "I'vo got a name/pain in my life/heart/night for/before you" :)

май е по-добре да се чуе откъса!

 

Благодаря предварително !!! :)

Edited by riskov
Link to comment
Share on other sites

Tursq edna pesen-v na4aloto po4va s edin saksofon!Pesenta e retro i puskat po retro partita.Pee se ne6to ot sorta na -So happy........ ne6to si So easy!

Mai vi zatrudnqvam dosta ama e retro i e mnogo izvestna-Blagodarq predvaritelno! :unsure:

Undercover - Baker street ;)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Има една нова песен на sonique...Мисля,че я пускаха на рекламата на мин.вода Банкя.Та ако може да ми кажете как се казва.10x

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

Има една нова песен на sonique...Мисля,че я пускаха на рекламата на мин.вода Банкя.Та ако може да ми кажете как се казва.10x

Sonique-Sleezy мисля,че е тази ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето откъс от песента Click - 44 Kb е откъса

Стила е като house/dance Пее се нещо като "I'vo got a name/pain in my life/heart/night for/before you" :)

май е по-добре да се чуе откъса!

 

Благодаря предварително !!! :)

 

Тази песен е уникална! Постоянно я въртят по барове и дискотеки и много искам да я имам, затова вече сме двама тези които молим за помощ:)

 

Благодаря Ви предварително!

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песен на sonique...Мисля,че я пускаха на рекламата на мин.вода Банкя.Та ако може да ми кажете как се казва.10x

 

Sonique-Alive ;)

Edited by dakela1
Link to comment
Share on other sites

Тази песен е уникална! Постоянно я въртят по барове и дискотеки и много искам да я имам, затова вече сме двама тези които молим за помощ:)

 

Благодаря Ви предварително!

до колкото чух от откъса мисля, че е Moth feat. Engeline - Jade. Песента наистина е уникална :punk B) :P

Link to comment
Share on other sites

Тази песен е уникална! Постоянно я въртят по барове и дискотеки и много искам да я имам, затова вече сме двама тези които молим за помощ:)

 

Благодаря Ви предварително!

Това е твойто парче-имам го от 6 месеца :D DJ PACHO B & DJ LIGHT @ PLANET CLUB PLOVDIV - SUMMER SESSION track2 enjoy!

Edited by Rob Dee
Link to comment
Share on other sites

Значи песента е горе-долу на 6-7 месеца ,но я въртят по ситито и в Слънчев бряг по дискотеките лятото. В стил денс - техно ... стила е нещо от сорта на Outwork - Electro ... забързан е ритъма

Заглавието беше "..... man" и пее жена (може и да са няколко) на припева.

Много неясно обяснение,но нищо не им се разбира к'во пеят иначе щях да си я намеря сам :)

Помагайте :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, засъжаление нз почти нищо за нея. Обаче е подобна на Dolly song, пак със някакви дестки ( трудно ми е да ги определя) гласчета. Слушал съм я по заведения и просто не мога да я намера.

Link to comment
Share on other sites

Значи песента е горе-долу на 6-7 месеца ,но я въртят по ситито и в Слънчев бряг по дискотеките лятото. В стил денс - техно ... стила е нещо от сорта на Outwork - Electro ... забързан е ритъма

Заглавието беше "..... man" и пее жена (може и да са няколко) на припева.

Много неясно обяснение,но нищо не им се разбира к'во пеят иначе щях да си я намеря сам :)

Помагайте :)

 

Till West & Dj Delicious - Same Man (Original Mix) ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

търся The Jungle Out there na Randy Newman ако може линк и песента с която излиза дегерацията Х за нея можете да ми кажете само как се кава

 

Rage Against The Machine - Degeneration X В локала е има.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...