Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен, пее се I feel well I feel well and every....

отново не знам нито мелодията нито нищо, била готина, търся е за един приятел, дано въобще съществува, черпя бира този който я намери

Edited by riskov
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен, която върят по радио NRG и която ми е влезнала под кожата направо :bgrin:

В припева се пее: "Every day and night when I want you, I wish to tell you that I won't you...".

Песента е балада и е много нежна, пее я мъж. Ако някой се сеща да даде жокерче, че никъде не мога да я намеря :)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която върят по радио NRG и която ми е влезнала под кожата направо :bgrin:

В припева се пее: "Every day and night when I want you, I wish to tell you that I won't you...".

Песента е балада и е много нежна, пее я мъж. Ако някой се сеща да даде жокерче, че никъде не мога да я намеря :)

Massari - Real love :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да може да даде линк към Marcel Woods - Advanced :rolleyes:

 

Edit: @KyPo мерси много :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

По молба на приятел коя е тази песен? http://video.google.com/videoplay?docid=4935836413409055229

Link to comment
Share on other sites

"Господи не позволявай на майките ни да просят , майките светици са за нас"

 

На Таня Боева е песента, но незнам как се казва. Ако може и линк някой да даде, защощо поне 20 песни на Таня Боева свалих и тази е нямаше.Ако някой може да помогне предварително благодаря.

Link to comment
Share on other sites

значи търся едни миксове бавнички от по няколко песни всеки, песните са известни стари баладки разни като примерно на rod stewart - sailing eagles - hotel california и други. На диска който ги видях и слушах пишеше romantic medley, но нищо не намерих

Link to comment
Share on other sites

Песента не е мн нова.Хаус мисля , че е .Пее се нещо от сорта "Saan Sanana" .Ест нищо общо с Румънеца и Енчев

ТОВА Доколкото знам тва е от някъф филм тази песен ...

Дано да е това

Link to comment
Share on other sites

Песента не е мн нова.Хаус мисля , че е .Пее се нещо от сорта "Saan Sanana" .Ест нищо общо с Румънеца и Енчев

Пробвай и с Outwork - Elektro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...