Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен на Апокалиптика. Само знам, че клипа и беше нещо как едно момче и едно момиче трошат едно заледено езеро за да пусната едно корабче вътре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песента към детското розовата пантера нещо ме е натиснала носталгия към детските спомени и дни и да си я припомня :)

Link to comment
Share on other sites

Има 1 песен ... пускат я по сити и пеят мъж и жена и пеят квот пеят и по едно време пиеят "Нанана нананана нанана нанананана нана" :) ако някой има предложение да казва :rolleyes: :blink: :music

Link to comment
Share on other sites

Има 1 песен ... пускат я по сити и пеят мъж и жена и пеят квот пеят и по едно време пиеят "Нанана нананана нанана нанананана нана" :) ако някой има предложение да казва :rolleyes: :blink: :music

 

Funky DJs + Adrian K - Tonight

Link to comment
Share on other sites

Песента към детското розовата пантера нещо ме е натиснала носталгия към детските спомени и дни и да си я припомня :)

Tyk :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера си пратих една песен,но не е цялата.В името и пише,че се изпълнява от Dj Tommek & Lil Kim.Мисля,че песента не е от най-новите и в откъса който имам се пее нещо като-kiss me wish me,guns and gabo :blink: :wacko:.Знам че не ви помагам много,но ако някой се сеща ще съм му много благодарен ако ми я даде :)

 

I`GoT`Da`PoWeR-Много ти благодаря :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Вчера си пратих една песен,но не е цялата.В името и пише,че се изпълнява от Dj Tommek & Lil Kim.Мисля,че песента не е от най-новите и в откъса който имам се пее нещо като-kiss me wish me,guns and gabo :blink: :wacko:.Знам че не ви помагам много,но ако някой се сеща ще съм му много благодарен ако ми я даде :)

 

Dj Tommek & Lil Kim - Kimnotyze ?

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли коя е песента от рекламата на Хайнекен, вероятно е питано за нея и преди това, но нали се сещате, че не мога да прегледам 300 страници, за това моля да ми кажете. В нея се пее нещо от рода на dom dibi dom deng deng deng dibi dibi

EDIT: благодаря на asd, сега си я свалих, много яка песничка

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Търся оригинала на песента на Теодора - Пръста няма да си мръдна, пускаха е тва лято мноо по моретата, ае помагайте :)

 

Намерих е :)

Nikos Drosos - Sto Kapaki {DJ Pantelis Club Mix}.mp3

Edited by limpbizkit_fena
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента от това клипче :unsure:

 

Пее се "Ding ding dong, ding didi ding ding dong" едно към едно, пее го жена (т.е. не е Cobrastyle на Teddybears ;) )и е в стил Rap/RnB

 

@jop4423 мерси много точно това е песента :)

 

 

А сега да питам някой дали може да ми даде линк към ремикси на Technotronics - Hey Yoh, Here We Gо :unsure: че не намерих никъде

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...