Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Няма да стане, братче ; ), там вече са питали за тая песен и никой незнае как се казва, а сега виждам, че в темата им за"търся една песен, но не знам как се казва" не е писано от 2 месеца.Ай ако някой знае как се казва, ще го позлатя. ; )

Песента, която търсите е : Woody Rivers - Essence Of House

Link to comment
Share on other sites

Може ли линк към нея ?

Току що чух песента/original mix/ (едвам я намерих), текста е интонацията на текста са същите, но основното, което ме кефи от сета на Дабъл Ди беше мелодийката, няква сменена е.Ако ми кажете къде да ъплоадна, да я чуете, щото от онея промени в плей.евроком.нет не съм ъплоадвал и ся не моа си го напрая. ; )

Link to comment
Share on other sites

Ами има 3 версии:

Essence Of House (Original Mix) Чуй

Essence Of House (Progressive Mix) Чуй

Essence Of House (Dark Dub) Чуй

 

Darki Dub мисля е желаната от вас версия

 

 

vinyl машина :)

 

иначе аз съм писал 1 път мейлче на Double D и той ми писа името на песента която търсих ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами има 3 версии:

Essence Of House (Original Mix) Чуй

Essence Of House (Progressive Mix) Чуй

Essence Of House (Dark Dub) Чуй

 

Darki Dub мисля е желаната от вас версия

Невярвам да са целите :D.. Дай ми Линк на ЛС, ако може.

 

И ICQ-то или Скайпа ти, ако не те затруднявам.

Edited by Exploit
Link to comment
Share on other sites

Има една песен дето много я пускат по Сити, но не знам как се казва. Гласа е много подобен на Елена Папаризу (ясно е че жена пее :) )

"to all the heroes, to Russia, we celebrate their nations...." имаше нещо подобно, но сега на мога да го възпроизведа. Някой сеща ли се?

 

@jop4423 , Благодаря.

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Има една песен дето много я пускат по Сити, но не знам как се казва. Гласа е много подобен на Елена Папаризу (ясно е че жена пее :) )

"to all the heroes, to Russia, we celebrate their nations...." имаше нещо подобно, но сега на мога да го възпроизведа. Някой сеща ли се?

Много правилно :)

Helena Paparizou - Heroes

Link to comment
Share on other sites

Търся парчето, което се появява при отварянето на това . Долу в ляво си пише изпълнителя и са дадени 3 песнички, но точно тази я няма :( Затова ,ако някой може да помогне, да заповяда :P

Link to comment
Share on other sites

Търся на едно парче на red hot chili papers. Пее се " Tell me baby what's your story? ... Tell me lover are you lonely? Някой знае ли как се казва???

 

EDIT: 10x Stardus7

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Търся на едно парче на red hot chili papers. Пее се " Tell me baby what's your story? ... Tell me lover are you lonely? Някой знае ли как се казва???

Песента се казва Tell Me Baby и е от новия им албум

Link to comment
Share on other sites

Търся парчето, което се появява при отварянето на това . Долу в ляво си пише изпълнителя и са дадени 3 песнички, но точно тази я няма :( Затова ,ако някой може да помогне, да заповяда :P

Yeti - Last Time You Go

Toва е песента точно от сайта. За по-пълна незнам.

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...