Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Коя беше песничката, на която си клатят главите Джим Кери и други двама идиоти в едно смешно клипче в една кола?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ми за електро нз..но за тези песни...луки у и white horse-да...да за тази ла пиовра става въпрос :)

То тея песни ама бяха на някои некфи миксове дето някой бяха мн яки , ама нещо и аз не моа ги намера

 

БТВ Ти кога беше там?Китен?

Link to comment
Share on other sites

пее се нещо от сорта на "i blame u for the moon in sky...."

 

кой е изпълнителя и как се казва песента?

Tasmin Archer - Sleeping satellite, може би!

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Някой да може да каже някоя друга песничка от репертоара на Fashion Cafe дето е на джумаята? Пускат хубави парчета там ама кат не им знаеш името... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз си търся едно ... навремето, когато даваха по БТВ Никита и още един сериал имаха обща реклама ... от нея само си спомням че някъв тип/ченге май/ се спуска по някво въже .. абе надали някой ще се сети ;) та от там имаше една песничка ... много известна мелодия, звучи ми като нещо на Prodigy. Много ще съм благодарна ако помогнете :Р

Link to comment
Share on other sites

Аз си търся едно ... навремето, когато даваха по БТВ Никита и още един сериал имаха обща реклама ... от нея само си спомням че някъв тип/ченге май/ се спуска по някво въже .. абе надали някой ще се сети ;) та от там имаше една песничка ... много известна мелодия, звучи ми като нещо на Prodigy. Много ще съм благодарна ако помогнете :Р

Провери да не е "The Crystal Method - Keep Hope Alive"

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на НЛО, оригинала е май една френска песен (много тъжно звучи). Пее се нещо "Здравей!.......имаш ли пари за хляб......" Нещо пак имаше и на края на припева се пее "....Но все пак жив!" Клипа е черно-бял и първо дават как върви Чочо Попйорданов и пее и после към него се присъединяват и останалите. Дано някой се сеща.

Link to comment
Share on other sites

i've benn mising you , i've been kissing you...

как се казва тая песничка от 2-3 дена я слушам в колата ама не мога да запомна друго... ?!

да не е p.diddy-i'll be missing you

Link to comment
Share on other sites

i've benn mising you , i've been kissing you...

как се казва тая песничка от 2-3 дена я слушам в колата ама не мога да запомна друго... ?!

Пробвай с Danzel - My Arms Keep Missing You

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...