Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Kak се казва новата песен на Black eyed piece...ili kakto tam se pishat.

И ако може линк към оригиналната Pachanga - Close to you, а не онова изпълнение на живо в София.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен, в която се пее нещо от сорта "facing the mirror...seeing someone else...". Съжалявам за оскъдната информация, но това успях да чуя.

 

jop4423, мерси много. :)

Сега чак разбрах, колко много съм объркал текста. Хахахаха. И все пак си се сетил. :D

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, в която се пее нещо от сорта "facing the mirror...seeing someone else...". Съжалявам за оскъдната информация, но това успях да чуя.

Allegro feat. LV - Someone Else :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i v kaligula 4uh edin ku4ek mn se zaribih po nego sq i go tarsq zna4i dalag e baq vreme be6e i tam dj ne6to v na4aloto kaza nqkakvi ritmi morski ritmi ili kakvo kaza no taka i ne go namerih molq vi pomognete mn si go haresah toq ku4ek :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i v kaligula 4uh edin ku4ek mn se zaribih po nego sq i go tarsq zna4i dalag e baq vreme be6e i tam dj ne6to v na4aloto kaza nqkakvi ritmi morski ritmi ili kakvo kaza no taka i ne go namerih molq vi pomognete mn si go haresah toq ku4ek :)

На морето в момента хит е Рамзи Кючек виж дали не е той ;)

Link to comment
Share on other sites

Една песничка излезе наскоро,само дето нищо не знам за нея освен,че се пее в припева нещо като "I am buncee" и се повтаря там няколко пъти.Едни ми казахa,че е на Nelly с още там някой си,друг на Kellis.Не съм свалял нищо на споменаите,защото нямат песни в заглавието да участва bounce.Някой да се сеща коя е?

Link to comment
Share on other sites

значи на морето като бяхме ни водиха в дискотека Ла Пиовра...там сички парчета бяха супер яки...ако някои има линк към тях..... :love

 

Кои песни по-точно те интересуват (стил)? Дай насоки малко :)

Link to comment
Share on other sites

Една песничка излезе наскоро,само дето нищо не знам за нея освен,че се пее в припева нещо като "I am buncee" и се повтаря там няколко пъти.Едни ми казахa,че е на Nelly с още там някой си,друг на Kellis.Не съм свалял нищо на споменаите,защото нямат песни в заглавието да участва bounce.Някой да се сеща коя е?

Kelis feat. Too Short - Bossy

Link to comment
Share on other sites

Sasa Matic - Ko te ljubi ovih dana

 

Аз имам няколко въпроса:

Как се казва новата песен на Мария? Софи Марионва да има нова песен, след бурята...някаква ориенталска? Азис да има нещо ново излезнало?

Препоръчайте ми няколко хубави песни, на които се играе казачок.

Благодаря предварително.

 

След бурята май е с Устата и се казва "Точно ти"

 

Hostel_1912

До колкото помна там редовно въртяха :

Sean Paul - Temperature

Outwork ft Mr. Gee - Elektro

Wonderland - White horse

Ishtar - Ragga Boom (nqkaf mix)

Asle Bjorn - Lucky You

 

Ако говорим за Ла Пиоврата дето е на 2-3 км от Китен.

Edited by Stardus7
Link to comment
Share on other sites

Първо мерси за Kelis-Bossy.А сега да питам някой да има песента: Nana-I close my eyes(Dust in the wind).Аз я намерих в e-Mule-то,но отрязана от начлото :( Поне 10-ина свалих и всички бяха такива.Дайте линк или по Skype да я дръпна който я има :)

Link to comment
Share on other sites

Първо мерси за Kelis-Bossy.А сега да питам някой да има песента: Nana-I close my eyes(Dust in the wind).Аз я намерих в e-Mule-то,но отрязана от начлото :( Поне 10-ина свалих и всички бяха такива.Дайте линк или по Skype да я дръпна който я има :)

tva staa li

Link to comment
Share on other sites

След бурята май е с Устата и се казва "Точно ти"

 

Hostel_1912

До колкото помна там редовно въртяха :

Sean Paul - Temperature

Outwork ft Mr. Gee - Elektro

Wonderland - White horse

Ishtar - Ragga Boom (nqkaf mix)

Asle Bjorn - Lucky You

 

Ако говорим за Ла Пиоврата дето е на 2-3 км от Китен.

ми за електро нз..но за тези песни...луки у и white horse-да...да за тази ла пиовра става въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...