Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

@noxious pesenta koqto tarsi6 e Martijn Ten Velden - Wish I Could mnogo e qka naistina i az na moreto q slu6ah i se razbivah na neq super mnogo

 

оoo мн мерси супер си :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Абе търся една песен от доста време и направо вече ми писна! Чух я по радио 1, една такава закачлива е, мъж пее, обаче...текста, първо, че не мога да разбера голяма част от него ( имам някакъв запис, дето няма да ви казвам с кво качество е...) и второ, че тва което разбирам, както и да го въведа в гугъла, нищо не намира...та тва което разбирам е в някой от коплетите i'm a winer i'm a loser...а пък част от припева е :don't you know my girlfriend she's the only than i've got...знам, че е адски малко, но тва е всичко, някой ако я е чувал или ако ми помогне, ще съм много благодарна

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

ми не е тази в тази песен за която питам няма толкова говорене и на пъшкането почти няма фон отдолу също така като свърши пъшкането един пич се провиква OK LET's go а песента наистина трябва да е нова защото на морето я пускаха в почти всяко заведение и дискотека

 

Dj Ice - Оргазъм кючек се сещам аЗ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Търся песничките от рекламите на:

1.М-тел Loop

2.Bravia (Sony;една реклама с подскачащи цветни топчета;беше май само китара и глас)

10x предварително ! : )

Link to comment
Share on other sites

Румънеца и жЕнчев имали нова песен. Една дума...някой да знае нещо по въпроса?

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Румънеца и жЕнчев имали нова песен. Една дума...някой да знае нещо по въпроса?

Сигурно тази имаш предвид: Rumyneca i Enchev-Shatrata.mp3

Edited by Zero Cool
Link to comment
Share on other sites

Абе търся една песен от доста време и направо вече ми писна! Чух я по радио 1, една такава закачлива е, мъж пее, обаче...текста, първо, че не мога да разбера голяма част от него ( имам някакъв запис, дето няма да ви казвам с кво качество е...) и второ, че тва което разбирам, както и да го въведа в гугъла, нищо не намира...та тва което разбирам е в някой от коплетите i'm a winer i'm a loser...а пък част от припева е :don't you know my girlfriend she's the only than i've got...знам, че е адски малко, но тва е всичко, някой ако я е чувал или ако ми помогне, ще съм много благодарна

 

Don't you look at my girlfriend, she's the only one I got е текстчето, песничката е на Supertramp - Breakfast in America. :D

Link to comment
Share on other sites

Търся песничките от рекламите на:

1.М-тел Loop

2.Bravia (Sony;една реклама с подскачащи цветни топчета;беше май само китара и глас)

10x предварително ! : )

1-Caesars - Jerk it out

2-Jose Gonzalez - Heartbeats

Link to comment
Share on other sites

не вярвам песента да е някав кючек тъи като си има звученете на House наистина се надявам някои да се сети.на морето вартяха 3 песни едната е Elektro (за която вече доста хора са пирали ) другата е Wish u could (за която също имаше питащи ) и третата е тази за която питам аз наи характерното е пъшкането да жената и това че след него се чува един мъжки глас които казва OK LET"S GO дано някои поне се сети !

Link to comment
Share on other sites

Don't you look at my girlfriend, she's the only one I got е текстчето, песничката е на Supertramp - Breakfast in America. :D

Много ти благодаряя :happy: :music

Link to comment
Share on other sites

 

Голямо БЛАГОДАРЯ !!! : ) + нова задачка :P :

 

1. На София новата

2. Сафо - Чуждо небе (тая знам как се казва,но я пускам тука ,за да не правя два поста )

3. на Deep Zone Project последната (с няква мадама беше пак)

 

Благодаря предварително : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...