Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Знаааачи надявам се някой от вас да е ходил тази година в Китен в дискотека Ямайка :) Вън на бара всяка вечер пускаха един и същи сет на DJ Double D като той от време на време казва "dj double d presents the underground sound of bourgas". Свалих аз разни песни от ДЦ-то, но не е това което ми трябва. Ако някой го има този сет нека го сподели или поне името му ;)

 

ЕДИТ: Намерих си го :D

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже музиката от фона на рекламата на Мтел(тази в която рекламират 0883 там дето старците налагат младежите)много ми харесва ако някой знае благодарности.

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже музиката от фона на рекламата на Мтел(тази в която рекламират 0883 там дето старците налагат младежите)много ми харесва ако някой знае благодарности.
Link to comment
Share on other sites

Новата песен на Емилия как се казва, клипа е на един плаж с някъв пич :blink: 10x in advance

Не знам на коя песен е направила клип последно, но издаде албум, песните може да видиш тук.-> Изгори ме с устни, Писмата ти, Мисли за мен, Изпий до дъно, Само сега, Още мисля за теб, Не се обръщай, С теб да полудея, Ела ме вземи, Разболял ми се е млад Стоян.

Изгори ме с устни или Писмата ти предполагам, че е, понеже те сега набират популярност. Ама все пак провери.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Миналото лято имаше едно доста популярно хаусче, помна само In my dream, женски вокал, повтаря се, ако някой успее да ми помогне, ще съм му много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

2 хаусчета едното се пее "come shake my ass, i know you want my ass...", а друготo се изреждат различни стилове: "tribal, progressive, disco, funky, french, chicago и т.н. след това се чува funky on time... и един пич пее парам пам парам пам пам..."

 

Песничките са от Double D Live @ Club Excess (10.02.2006) съответно към 5-тата и 18-тата минута надявам се някой хаус маняк да обади :)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Търся оригинала на Азис - Целувай Ме (ако има такъв де :) )

 

Edit : Намерих я - Deen & Vladka Pakos - Poljubi me

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

Търся едно парче,което май се казва Electro House,но никъде не мога да го намеря под това име.Някой да знае на кой е или откъде мога да го дръпна ?

 

 

Да не би да е outwork feat. mr. gee - elektro (cubeguys delano remix) има я в ДЦ-то пробвай

Същата,благодаря :)

Edited by EuRoNimouS
Link to comment
Share on other sites

Търся едно парче,което май се казва Electro House,но никъде не мога да го намеря под това име.Някой да знае на кой е или откъде мога да го дръпна ?

 

Да не би да е outwork feat. mr. gee - elektro (cubeguys delano remix) има я в ДЦ-то пробвай ;)

Link to comment
Share on other sites

не вярвам песента да е някав кючек тъи като си има звученете на House наистина се надявам някои да се сети.на морето вартяха 3 песни едната е Elektro (за която вече доста хора са пирали ) другата е Wish u could (за която също имаше питащи ) и третата е тази за която питам аз наи характерното е пъшкането да жената и това че след него се чува един мъжки глас които казва OK LET"S GO дано някои поне се сети !

Ако не си си я намерил още песента е

Ottomix - Raggasex

Link to comment
Share on other sites

Има една песен нова пускаха я по морето много мога да кажа само, че е с арабски мотиви и се пее на някакъв език такъв :) също жена пее, а дано някой се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Песничката която търся се пее нещо такова: "Ако ти поискам ще ли ми дадеш, ще ли ми дадеш, ще ли ми дадеш?Една целувка за лека нощ..." Вчера Годжи я изпя на славито. Тръгна да пее и една за Дядо Поп ама славито не му даде да я изпее...Та ако някой зане как се казват тия песни да каже.

 

ПС: Годжи май каза че се казвала "молба" песента но не я намерих.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от рекламата на Банкя. Мисля, че пее DJ Sonic, ама името на песента незнам.

Sonique - Alive :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...