Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся една песен която слушах тази седмица на морето пускат я супер много по заведения и дискотеки и явно е нова общо взето няма много текст но една жена от време на време пъшка все едно изпитва оргазъм

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

преди малко гледах един клип по МТВ някакви облечени като монаси и от време на време се пееше нещо като ......hide again......wipe again..... някой ако се сеща за какво говоря моля да сподели.

Link to comment
Share on other sites

търся една песен която слушах тази седмица на морето пускат я супер много по заведения и дискотеки и явно е нова общо взето няма много текст но една жена от време на време пъшка все едно изпитва оргазъм

DJ Will Beats featuring Crazy Bitches - Its Raining Dick (Original Mix) ?

 

марто, мерси много :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Търся 1 рап песен , не знам кой я изпълнява , но поне името знам - is going down , ако някой помогне ще съм му много благодарен

 

П.П. 1000 поста , дано не съм писал много глупости :)

Link to comment
Share on other sites

Artist: YUNG JOC (nqkyde go namerih Young joc) Song: IT'S GOING DOWN

Vij da ne e tova

Texta na pesenta a tuk: http://www.lyricsandsongs.com/song/644216.html

 

P.S. 4estito :punk

Мерси много :)

Link to comment
Share on other sites

DJ Will Beats featuring Crazy Bitches - Its Raining Dick (Original Mix) ?

 

марто, мерси много :D

ми не е тази в тази песен за която питам няма толкова говорене и на пъшкането почти няма фон отдолу също така като свърши пъшкането един пич се провиква OK LET's go а песента наистина трябва да е нова защото на морето я пускаха в почти всяко заведение и дискотека

Edited by Nino
Link to comment
Share on other sites

Търся едно техно парче,в което се пее :

Electro is the new style ...

Outwork - Elektro (Cube Guys Remix) ?

 

Руска песничка пее се "пара пара пара.....красавица....мерси боку". На Филип Киркоров е мисля ама нз как точно се казва.Хелп

И още една песничка пее се "Кам он сава конси конси конса" предполагам всеки я е чувал така че помагайте :)

Някой вероятно е ходил на караоке в Мармалад :lol: тези 2 песни са химн там. И аз я търся първата песничка. Мисля, че е от някакъв филм.

 

Търся хаус:

Rock me, move me, shake me, teach me!

 

искам да питам как се казват две песни :

в първата се пее нещо от рода на : "electro inside dancin dancin , ... , pa pa papapa "

Outwork - Elektro (Cube Guys Remix) :lol:

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

искам да питам как се казват две песни :

в първата се пее нещо от рода на : "electro inside dancin dancin , ... , pa pa papapa "

, а във втрата: "i wish you luck/were , i wish you **** "

Link to comment
Share on other sites

Като се заговори за хаус - ей сега чух една песничка - стар хаус и се пее нещо in the name of love , beat beat beat(за последното не съм сигурен кво следваше) и продължава биита :). Известно е парчето въртяло се е по радиата ама отдавна. Ако някой има идея да помага.

Link to comment
Share on other sites

Руска песничка пее се "пара пара пара.....красавица....мерси боку". На Филип Киркоров е мисля ама нз как точно се казва.Хелп

И още една песничка пее се "Кам он сава конси конси конса" предполагам всеки я е чувал така че помагайте :)

 

Френската песен е на The Shorts - "Comment ca'va"

 

А как се казваше една песен, в която се пее "Tomorrow never comes until it's too late"?

Link to comment
Share on other sites

Търся песента, която започва в 24 мин и 40 сек на първия епизод на Бригада ;)

Link to comment
Share on other sites

не е ли wish you were here на pink floyd?

 

парчето което издирваме е хаосче , от тая година и мн върви по дискотеките , поне на морето

 

10x @Дочо :smile:

Edited by noxious
Link to comment
Share on other sites

А как се казваше една песен, в която се пее "Tomorrow never comes until it's too late"?

 

 

Намерих си я - "Six days of war" - DJ Shadow. Препоръчвам ви я!

Edited by Nadzhide
Link to comment
Share on other sites

Някой вероятно е ходил на караоке в Мармалад :lol: тези 2 песни са химн там. И аз я търся първата песничка. Мисля, че е от някакъв филм.

да от филм е - Тримата мускетари, може да я намерите и с такова име иначе не помня как се казва..

Link to comment
Share on other sites

да от филм е - Тримата мускетари, може да я намерите и с такова име иначе не помня как се казва..
@Nadzhide я даде вече, няколко поста по-нагоре. 10х все пак ;)

 

Слави Трифонов и Нели имали някаква нова песен, някой да знае как се казва?

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Слави Трифонов и Нели имали някаква нова песен, някой да знае как се казва?

Слави & Нели - Това е ... ? или Слави & Нели - Само мен ... ?

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...