Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песничка на ПРеслава...май е нова.. Пее се нещо от сорта...Искам те, но не мога. ... сънувай мен иначе ще полудея. и нещо подобно .

Преслава - Ще полудея

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po radio NRJ za 3ti put q 4uh, okolo 4 sledobed, dano pak da q puskat. Mnogo trudno e da se razbere kakvo to4no se pee, no prili4a(no ne e) na "My life again", Your life, it's up to you. Stava vurpos za starichko dance par4e ot 90te. :)

Link to comment
Share on other sites

tarsq edna pesen ,tehno e na klipa se razpravq6e v edna diskoteka kak edno mom4e i momi4e se skarvat ne6to i posle vun v edna kola se zdobrqvat ili ne6to takova i DJ na taq pesen ot vreme na vreme vika6e "YOUNG TWINS CANUBIAAAAAAAAAA"

 

 

dano da se setite ! 10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Po radio NRJ za 3ti put q 4uh, okolo 4 sledobed, dano pak da q puskat. Mnogo trudno e da se razbere kakvo to4no se pee, no prili4a(no ne e) na "My life again", Your life, it's up to you. Stava vurpos za starichko dance par4e ot 90te. :)

Пробвай с Nightcrawlers - Push the feeling on ;)

Link to comment
Share on other sites

Песента е ретро. Пее се funky funky и по едно време се пее "billi bo billi bo" нещо от този сорт. Не съм сигурен, но май в Шоуто на Слави са я пяли. Малко джаз си пада песента. Мерси

Link to comment
Share on other sites

Песента е ретро. Пее се funky funky и по едно време се пее "billi bo billi bo" нещо от този сорт. Не съм сигурен, но май в Шоуто на Слави са я пяли. Малко джаз си пада песента. Мерси

US3 - Cantaloop - И беше преди в шоуто на Слави ,да . :)

Link to comment
Share on other sites

Хм нещо почна да ми става навик да пиша ама все пак.. Сега чух една песен(бърза, ритмична) мисля че не е много стара. Мъж пее "We're talkin about А-е-о-о" нещо подобно. Малко смеска на реге на продиджи си пада. Съжалявам че не мога да дам по подробно описание ама не разбрах доста от песента какво се пее.

Link to comment
Share on other sites

Да ви попитам за една песен.Значи на български е :

"Къде са ви ръцете бе,

ръцете си вдигнете бе,

заради Варна,а не Ню Йорк."

 

Трябва ми оригиналната песен....на английски,където се пее :)

10x in advance! :)

 

EDIT : Намерих си я! :)

За интересуващите се - Sting - Englishman in New York ;)

Edited by Yami Yugi
Link to comment
Share on other sites

търся песни на Ya Ya...никъде из нета не мога да открия ако някой намери ще съм му мн благодарна и може да ми пише на ivydg@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Чух една много зарибена латино песен, ама чух само "Adios llapido". Някой да има представа на кой е или как се казва?

на JUANES се казва песента "A DIOS LE PIDO"

Edited by ivydg
Link to comment
Share on other sites

Имам въпроси относно няколко песнички. Ще съм много благодарен, ако ми помогнете>

1. Как се казва парчето от саундтрака на Ice Age 2 - пускат го по citytv?

2. Има една песничка. В нея се пее: "sing for the year sing for the life and sing for the tear" или нещо подобно.

3. Има една песничка, която я пускат по citytv. В клипа става въпрос за едно момче, което кара skate и слуша музика.

Link to comment
Share on other sites

Имам въпроси относно няколко песнички. Ще съм много благодарен, ако ми помогнете>

1. Как се казва парчето от саундтрака на Ice Age 2 - пускат го по citytv?

Lee Ryan - Real Love?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...