Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся песента от този клип:

и също така да питам дали сте слушали една песен-дават я отскоро по Канал 1 във връзка със Световното-песента я пее една много хубава негърка и 4-ма мъже в костюми,които са излезли на стадиона и пеят в стил "опера" и клипа е с победителите в Световното (Аржентина,Бразилия,Франция и т.н.).Някой знае ли как се кзва песента,изпълнителя или линк за теглене?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

и също така да питам дали сте слушали една песен-дават я отскоро по Канал 1 във връзка със Световното-песента я пее една много хубава негърка и 4-ма мъже в костюми,които са излезли на стадиона и пеят в стил "опера" и клипа е с победителите в Световното (Аржентина,Бразилия,Франция и т.н.).Някой знае ли как се кзва песента,изпълнителя или линк за теглене?

Toni Braxton & Il Divo - The time of our lives :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една старичка испанска песен. Клипът й е в една пустиня. Пее я малко испанче. Пее се нещо от сорта на: "...bailamos abailar...". Доста често я пускат по Веселина ТВ, но понежа маного умни не изписват нито на кой е, нито как се казва...

Някой ако се сеща да свирка :D

Link to comment
Share on other sites

Търся една старичка испанска песен. Клипът й е в една пустиня. Пее я малко испанче. Пее се нещо от сорта на: "...bailamos abailar...". Доста често я пускат по Веселина ТВ, но понежа маного умни не изписват нито на кой е, нито как се казва...

Някой ако се сеща да свирка :D

Patchai - Gitan :confused

Link to comment
Share on other sites

Имам питане относно изпълниятея на една песен(от том и джери има един култов ипизод...is you or is you aint my baby-се казва песента)

та аз намерих песента от серията но ми трябва ОРИГИНАЛА9тя има мноог версий трябва ми най-известната или първата)

Link to comment
Share on other sites

Търся новото парче на Лилана.В клипа изпълнителката се подвизава като зайче. :) За друго не се сещам.

Lilana - Shte plashtash ?

 

Някой да знае на кой е песента на рекламата на Pepsi с футболистите?Там дето 'даа даа дааа...' :)

Pesenta e na grypa Trio - Da da da

ako ne moje6 da ia namerish- pishi i shte q ka4a nqkude

Edited by marto_palen_hal
Link to comment
Share on other sites

Ретро песничка е , жена пее => "Baby i need you i want you ... please don't go .... " (или нещо подобно) ?

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся новото парче на Лилана.В клипа изпълнителката се подвизава като зайче.

Също така едно транс парче.Част от вокала е - "I want to rock with you tonight".Поне на мен така ми звучи.

Edited by Nitro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...