Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся една песен която е с фон на Puff Daddy & Faith Evans - I ll be missing you. Oригиналът е на Стинг. Ако не се лъжа песента, което търся пее Стинг плюс нещо като хор (женски глас/гласове). В момента се сещам кратък текст, нещо от сорта на: Friends, seems you always listen...to the bad things that we do..." Някой сеща ли се?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

търся една песен която е с фон на Puff Daddy & Faith Evans - I ll be missing you. Oригиналът е на Стинг. Ако не се лъжа песента, което търся пее Стинг плюс нещо като хор (женски глас/гласове). В момента се сещам кратък текст, нещо от сорта на: Friends, seems you always listen...to the bad things that we do..." Някой сеща ли се?

"Karmah - Just be good to me", но не съм сигурен! :)

Link to comment
Share on other sites

Търся имената на тези песни от клиповете.

 

и тука :) Хелп.

Песента от първото е Dj Mummy vs Sean Paul - Nuttin No Go So - BubbLing Rmx.

A oт второто - Dmx - Bring Your Whole Crew.

 

Хаха, какво се шокираш? :D

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Търся песничката от "Цар Лъв" на Тимон и Пумба... пее се "хакуна матата, живей спокойно..." и т.н :) Самоче ми трябва на български. Намерих я на английски само :blink:

Link to comment
Share on other sites

Музиката с която Металика откриха концерта в Пловдив през 99 имали я някъде на мп3?!

 

Онази мелодия, която върви преди да излезе групата или първата песен? Ако е първата песен се казва Breadfan, а ако е мелодията....и аз я търся :D

Link to comment
Share on other sites

значи има една чалга...в която се пее.пак ме целуваш,пак ме докосваш пак ме прегръщаш...и т.н.

някои може ли да ми каже коя фолк изпълнителка я пее и как се казва песента:)

Link to comment
Share on other sites

значи има една чалга...в която се пее.пак ме целуваш,пак ме докосваш пак ме прегръщаш...и т.н.

някои може ли да ми каже коя фолк изпълнителка я пее и как се казва песента:)

Анелия - Не спирай?

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва новата песен на t.a.t.u. Много често я пускат по mtv.

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песен не е на БГ ама се пее нещо "хайде хайде .." чалгичка е :confused

Sevced - mislaq, 4e se kazva 5 minuti, no ne sum siguren

Link to comment
Share on other sites

Ако някой помни и знае една песен на Dr. Dre feat. Blackstreet - No Diggidy (стара). Песента, която търся е със същата мелодия, звучене, но на друг изпълнител. Дали някой се сеща?

Link to comment
Share on other sites

Ne e tq :( nqma q na bg nqkva turska e mai4e uff mai nqma da mi q kaje nikoi :(

Sevced - Ябанджийка

100% така се казва, а дали ще я намериш...друг въпрос. Успех ;)

 

В една песен на Ъпсурт се пееше:Марихуана за белия ми дроб!Марихуана за задния ми джоб!" Как се казва?

Ъпсурт - Нон-стоп

Link to comment
Share on other sites

1. pee jena ..i don't have money,i don't have a dom dom dororom ..ne6to takoa ....

2. pee jena ..yeee yee yeee i say heyyy ...what's going on ..

1.Meja - All 'Bout The Money

2.Four Non Blondies - What's Going On

 

Ако някой помни и знае една песен на Dr. Dre feat. Blackstreet - No Diggidy (стара). Песента, която търся е със същата мелодия, звучене, но на друг изпълнител. Дали някой се сеща?

Единственото което се сещам е Bill Withers - Grandma's Hands от която е взета мелодийката за No Diggity

Edited by mauler
Link to comment
Share on other sites

1. pee jena ..i don't have money,i don't have a dom dom dororom ..ne6to takoa ....

2. pee jena ..yeee yee yeee i say heyyy ...what's going on ..

1. Meja - All about the money

Link to comment
Share on other sites

Има една сравнително старичка песен,пее така:so sweet,so beatiful...aisha,e qu te moa.

Ще съм много благодарен,ако някой ми каже как се казва и кой я пее. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...