Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има една сравнително старичка песен,пее така:so sweet,so beatiful...aisha,e qu te moa.

Ще съм много благодарен,ако някой ми каже как се казва и кой я пее. :)

По - скоро ще е по - новата - Оutlandish - Aisha :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Гледах наскоро Fast and Furious и в момента когато се наредиха 4-те коли за старт Шон ( Вин Дизел ) го дават как си пуска уредбата в колата и започва да дани някво много бясно парче . Знаете ли кое е ? Преслушах тези които има в колания ама нещо не го открих може и да не сам ог познал . Ако някой се сеща името 20q :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

нз дали молбата ми е за тук...ама все пак...плс ако някой има или може да ми намери снимки на бг изпълнителите sng,starterass,x-team и nokaut ще съм му мн благодарна ... :unsure:

Edited by ivydg
Link to comment
Share on other sites

Айде някой да ми даде песните от саундтрака на Poseidon. Ако не всичките, то поне тази от cast-a на филма.

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен, която се върти по радио Сити.Мелодията е като на Puff Daddy - I'll Be Missing You...отново пеят мъж и жена...

 

10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен, която се върти по радио Сити.Мелодията е като на Puff Daddy - I'll Be Missing You...отново пеят мъж и жена...

 

10х предварително

Karmah - Just be good to me

Link to comment
Share on other sites

Не се сърдете за уникалното описание което ще напиша, но много ме изкефи а пък не запомних почти нищо.

 

1.Хаус е

2. Жена пее

3. Започва с "Na na na na na...." - монотонно и след това почва

4. Чух я в Plaza вчера към 6-8 часа (за всеки случеи казвам)

5. Мисля че е нова.

 

Много ще съм благодарен ако някой се сети =)

Link to comment
Share on other sites

Наскоро чух новото парче на NATO - Be umide и имах чувствтото,че съм го слушал и преди.Мисля,че има старо парче,което звучи почти по същия начин.Някой може ли да се сети как се казва старото парче.

Edited by Nitro
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, нов хит :unsure: . Инструментала е от песента на Dandy Warhols - Bohemian like you (известна от рекламата на Vodaphone), а текста е:

"I'm horny, horny, horny

so horny, horny, horny"

Жена пее, имаше такава песен "Horny" (не помня на кой беше), но клипа беше с едно семейство. Мъжа намира презерватив и си представя жена си как се ч..а с водопроводчика, а после жена му намира същия презерватив в колата и си представя мъжа си как се ч..а с една стопаджийка :bgrin:

Edited by Pnevmotorex
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от филма Tokyo Drift, която е в периода от 54:05 до 56:10 минута. Няма я в саундтрака на филма, а крайните надписи са изрязани и не мога да търся една по една. ;)

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Ся чух по радиото една песен на Линкин парк. В припева се пее нещо като Bring me to life(като на Evanescence само че не е тая, а и не съм сигутрен че т'ва са думите). Та някой знае ли как се вика таз песен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от филма Tokyo Drift, която е в периода от 54:05 до 56:10 минута. Няма я в саундтрака на филма, а крайните надписи са изрязани и не мога да търся една по една. ;)

Пробвай с някоя от тези:

Grifts - Ooh Aah

Juelz Santana -There it go(the whistle song)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва новата песен на Nelly Furtado ???

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с някоя от тези:

Grifts - Ooh Aah

Juelz Santana -There it go(the whistle song)

 

Нито едната от 2-те... аз съм си написал от кога до кога е песента. Отворете и вижте. (и за другите става въпрос). ;) Пък може и филма да изгледате, не е лош. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...