Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся песен от "Need for Speed Hot Pursilt 2"...Тая дето е на филмчето в началото...Мисля, че се пееше

"We go we go we go we go Down".Благодаря предварително :lol:

Това ... ? (It Hot Action Cop - Going Down On It)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Само това се сещам от песента много известно пърче:

 

 

Come along now, come along with me Come along now, come along and you`ll see What it`s like to be free...

Link to comment
Share on other sites

а някой да се сеща за една песен дето се пееше - Come along, come along with me, I wanna feel....

Link to comment
Share on other sites

а някой да се сеща за една песен дето се пееше - Come along, come along with me, I wanna feel....

ами предния пост... :lol:

бахти хора поне предишния пост не гледате ли бе?

ама тва до ся не съм го виждал

Link to comment
Share on other sites

А бе хора, знаете ли как се казва най-новата песен на Д2 дето е с оня бай уй от Стар Академи :huh:

D2 - Тук и сега!

Link to comment
Share on other sites

ами предния пост... :lol:

бахти хора поне предишния пост не гледате ли бе?

ама тва до ся не съм го виждал

 

Не пич гледам предния пост само дето тук става въпрос за различна песен и не е точно това което се пее в предишната ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Мерси...

Link to comment
Share on other sites

Една новичка песен (е, новичка беше преди няколко седмици може би), денс такова доста весело и се пее в припева нещо за "red dress" ? :)

Link to comment
Share on other sites

Една новичка песен (е, новичка беше преди няколко седмици може би), денс такова доста весело и се пее в припева нещо за "red dress" ? :)

Sugababes - Red Dress

 

A аз търся една песничка,снощи за сефте я слушах в Инфинити - някакво хаусче или нещо подобно...Беглите ми спомени от текста са "My arms keep missing U I've been wishing U since U were away..." :)

Edited by jop4423
Link to comment
Share on other sites

Търся песента от края на 24 епизод от 3 сезон на The OC - Кваратал на богатите, но не знам нито как се казва нито кой я изпълнява ако някой знае нещо моля да казва!!!

Link to comment
Share on other sites

Оригинала е на Bloc Party - Pioneers и е по бързичка ,докато другата е кавър Tunng - Pioneers и е по бавничка(мене повече ми харесва) и мисля че тя беше на края на епизода.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва тази песен ей така започва един се провиква Маями и се пее нещо от тоя сорт. "Hey boom this song nigga will rock you now" нещо подобно е някой да каже името и изпълнителя, че е голяма злоба.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва тази песен ей така започва един се провиква Маями и се пее нещо от тоя сорт. "Hey boom this song nigga will rock you now" нещо подобно е някой да каже името и изпълнителя, че е голяма злоба.

 

 

Най-вероятно Ying Yang Twins feat. Trick Daddy - What's Happnin'!

Link to comment
Share on other sites

На клипа на Марая Кери на We belong together да не е Wentworth Miller(Prison Break)?!? Гледала съм го за последно много отдавна и сега ми изскочи някакъв такъв спомен, пък не ми се ще да си свалям сега video-то.

Link to comment
Share on other sites

На клипа на Марая Кери на We belong together да не е Wentworth Miller(Prison Break)?!? Гледала съм го за последно много отдавна и сега ми изскочи някакъв такъв спомен, пък не ми се ще да си свалям сега video-то.

Той е. Ама какво общо има с темата? :P

Link to comment
Share on other sites

Оригинала е на Bloc Party - Pioneers и е по бързичка ,докато другата е кавър Tunng - Pioneers и е по бавничка(мене повече ми харесва) и мисля че тя беше на края на епизода.

 

А някакъв линк можеш ли да ми дадеш моля!!!

Link to comment
Share on other sites

Сравнително нова песничка. Пее се Destroy everything you touch, destroy me... и т.н. Ще съм благодарен и на линкче :). Клипа беше с няква мадама, едно куче и валеше сняг.

 

Edit: Намерих си я :) Ladytron - Destroy everything you touch.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на Natasha Bedingfield. Пускаха я по MTV. В клипа една книга се изкачва все по-нагоре и нагоре, първо по едни равтове после по заснежени склонове и така нататъка. Някой да знае как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на Natasha Bedingfield. Пускаха я по MTV. В клипа една книга се изкачва все по-нагоре и нагоре, първо по едни равтове после по заснежени склонове и така нататъка. Някой да знае как се казва?

Untold мисля, че беше.

Link to comment
Share on other sites

Не не е тази.

 

EDIT: Оправих се. Благодаря все пак.

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...