Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Zdraveite!

 

Tarsya edna pesnichka. Balgarska e, puskat ya v posledno vreme chesto po BG radio, no mislya, che oshte ne e popadnala v tehnite klasacii. Baladichna, pee jena. Ne znam chasti ot teksta, no harakternoto e, che v pripeva na momenti se useshta, kak vse edno pevicata pee narodna pesen (taka i se izviva glasa). Pesenta e sravnitelno nova.

Sorry za neskoposanoto obyasnenie, no dano vi nasochi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Слушам по БГ радиото,че имало някаква нова бг група Melody Traffic мисля че се казва!И съм много любопитен каква им е песента! Затова,ако някой може,нека да даде линк!Казват,че били мн талантливи и понеже на I & I песничката ме зарибява много,затова ми е интересно на тия каква ще да е! 10x предварително !

Link to comment
Share on other sites

как се казваше онази втората песен която лети в космоса заедно с тази на валя балканска - излял е делю хайдука ;) ?

 

ето тука има един списък, обаче не е никоя от тези...

 

http://bg.wikipedia.org/wiki/Златна_плоча_на_Вояджър

 

Пее една жена, много не се разбира какво пее, много , малко прилича на Berlin-Take my Breath away ;)

Edited by ThE_UfO
Link to comment
Share on other sites

Песничка с част от текста I had a talk with you in my head. Техно, или нещо от сорта е.. много ще обичам човека, който ми я намери. :)

Edited by Aeglos
Link to comment
Share on other sites

Търся две песнички:

1.Беше модерна преди време,клипа беше как едни вампири се печаха на лунната светлина в една гора до някаква каравана и май имаше някакви оранжеви дрехи ама не съм много сигурен. :D

2.Песента е хаус, май, пее се нещо от рода: "Ке паса,момбаса". Общо взето май тва е целия текст на песента.

Благодаря много на отзовалите се :P .

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от Шампионската лига?

UEFA Champions League Official Hymn :rolleyes:

 

2.Песента е хаус, май, пее се нещо от рода: "Ке паса,момбаса". Общо взето май тва е целия текст на песента.

Благодаря много на отзовалите се tongue.gif .

Clubworxx, Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa

Edited by mauler
Link to comment
Share on other sites

Търся две песнички:

1.Беше модерна преди време,клипа беше как едни вампири се печаха на лунната светлина в една гора до някаква каравана и май имаше някакви оранжеви дрехи ама не съм много сигурен. :D

Shakedown - At Night ?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам как се казва песента от тази реклама?

Изчакайте да зареди малко и я изгледайте,моля кажете коя е песента,спешно ми трябва! :)

Link!

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента от това видео-Цък :bgrin:

 

Хахахах,издъних се май,ама как да се загледам в долния ляв ъгъл,където всичко е замазано и има букви,като някви мацки се въртят в средата на екрана

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Знае ли някой, кое е парчето от рекламата на клуб Графит? Слушам я всеки ден по БГ радио! Търся и други неща, точно от този тип!

 

Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Знае ли някой, кое е парчето от рекламата на клуб Графит? Слушам я всеки ден по БГ радио! Търся и други неща, точно от този тип!

 

Мерси!

Данеби да е: africanism all stars - summer moon (f*** me im famous mix)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...