Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

yo yo tursq nqkva pesen ama znam samo txt :S .... txt e : skazq krasavica 4ego nenravica . . poymi ved . . ja vsevoliw navsevo ha4u tebe ponravica tebe ponravica tebe ponravica . . . . . eslib znala tq kak ha4u ja ...

super mn me radva blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yo yo tursq nqkva pesen ama znam samo txt :S .... txt e : skazq krasavica 4ego nenravica . . poymi ved . . ja vsevoliw navsevo ha4u tebe ponravica tebe ponravica tebe ponravica . . . . . eslib znala tq kak ha4u ja ...

super mn me radva blagodarq predvaritelno

 

Faktor 2 - Krasavica

Link to comment
Share on other sites

песента от рекламата на форд фокус?

дават я по fox life

 

Ако е същата реклама, за която се сещам песента е Marylin Manson - Sweet Dreams. ;) Имам я шерната в DC++, ако искаш я изтегли да видиш дали е тя. Nick - Wintry. :P

 

А пък аз си издирвам песничката от рекламата на "Хавайски бряг", където снимат сърфиста. Хванах част от лириките, ако ще са ви от полза: Lying in bed, daylight outside.

 

Благодарим предварително. :)

Edited by Aeglos
Link to comment
Share on other sites

песента от матрицата революции когато там в пещерата морфей говори и после почнаха да танцуват...

ако може с линкче :P

Link to comment
Share on other sites

Ако е същата реклама, за която се сещам песента е Marylin Manson - Sweet Dreams. ;) Имам я шерната в DC++, ако искаш я изтегли да видиш дали е тя. Nick - Wintry. :P

 

А пък аз си издирвам песничката от рекламата на "Хавайски бряг", където снимат сърфиста. Хванах част от лириките, ако ще са ви от полза: Lying in bed, daylight outside.

 

Благодарим предварително. :)

 

Предполагам, че е Caviar - Aloha, ама не съм 100 сигурен...

Link to comment
Share on other sites

песента от матрицата революции когато там в пещерата морфей говори и после почнаха да танцуват...

ако може с линкче :P

http://mp3.com.hk:8083/*Soundtracks/The.Ma...lutions.(2003)/

Ей ти го целия саундтрак, търси ;)

 

Аз търся на Василис Карас една песен, започва с пеене нещо от сорта: Кирицаааааа, Кирицаааа

 

Edit: 10x to jop4423 and Runner

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че е Caviar - Aloha, ама не съм 100 сигурен...

 

Благодарим, ама случайно да ти се намира линк? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, не особено нова, в припева се пее нещо от сорта: "Live forever I'll be waiting for the one...Live forever I'll be searching for the one..." Песента я изпълнява една жена, ритъмът е бавен.А да забравих да кажа че я слушах по Радио 1 :) Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Търся песента Wicked game , aма не на Крис Исаак ами няква много яка нова ,преработена, рок версия . Има много солачка и е по-добра от оригинала ,нз обаче кой я изпълнява :( Затова help :)

 

EDIT:Извинете за прибързания пост.Оказа се ,че била на HIM-Wicked game .Ся и се кефя \m/ (o.0) \m/

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Вчера се заслушах в текста на една песничка, която май от скоро се върти, кой знае. Пее се нещо от рода "If you want a be rich, you must be a bitch". Сори за английския ми, но мисля,че ще ви ориентира, да ми кажете как се казва парчето!

 

Мерси!

Link to comment
Share on other sites

White Horse е името на песента. :)

 

Благодаря, и аз така предположих, защото White Horse се повтаря доста в песента, но понеже не успях да я намеря и за това реших да питам. А линк, дали не се намира?

 

White Horse е името на песента. :)

 

Намерих я! БЛАГОДАРЯ!

Link to comment
Share on other sites

Tърся 3 песни (всичките кръчмарски фолк):

1. пее се нещо: Так так, тики тики так (не е българска)

2. Българска, пее се: жица жица...оп жица жица

3. Някакъв кючек - Баба каза тенкю

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента, която е към рекламата на "смях в залата" по БТВ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...