Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- Докторе, кога най-накрая ще ми спадне температурата?

- Ще спадне, бе... най-късно до полунощ ще се изравни със стайната.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Две грузински секретарки си говорят.

- Вече толкова съм свикнала с косматите ташаци на шефа, че ям кивитата без да ги беля...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

–В особено големи дози "Новичок" лекувал ишиас, псориазис, кокоши трън, хроничен гастрит, кариес, алопеция и тахикардия.

-А запек лекува ли?

-А запек особено ефикасно - само с една малка доза се осра цяла Великобритания!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Обажда се перучката на Макрон и му вика - Край! Почнах ги руснаците. Ше ги спукам!

Макрон му вика - То хубу, ама глей да не те хване зимата там, щот Наполеон така си далдиса. Гледай да е друг сезон.

Перучката после звъни и на Баба - Почвам ги тия ватенки и направо майка им жална!

Баба казва - Почвай ги тия гадове, ама гледай да не е лятото, щото нас така ни подлъгаха и докът ги гонехме, изнесоха фабриките и стана зима, та ни онодиха майките... Та гледай да е друг сезон...

Перучката леко фанал къра, че му останало само пролетта и есента да ги почва ватенките и решил да почерпи опит от древната китайска мъдрост.

Звъни на Бай Си Дзипин - Почвам ватенките, решено е! Само ми кажи кога ще е най-подходящия сезон?

Пък оня му вика - Давай, сега е момента! Перучката леко шашнат репликира - Ама как, французите казаха да се пазя от зимата, швабите да не започвам лятото...

А жълтият леко се подхилнал и му вика - Не, бе. Всеки сезон ти е идеален да ги почваш. Тъкмо сега са захванали да строят едни газопроводи, та военноплениците добре биха им дошли....

Link to comment
Share on other sites

Брат, ако всяка сутрин половината квартал се будим с мисълта че назгулите идват, мисля че е време да си смениш ремъка.

***

Поговорката "Който пее, зло не мисли" е измислена от някой, който никога не е слушал скандинавски блек метъл

***

Ако заради майтапа си решил да дадеш на бика виагра и да видиш какво ще стане, първо се огледай дали има наоколо крави. В противен случай това ще бъде твоята най-страшна тайна...

Link to comment
Share on other sites

Брат, ако всяка сутрин половината квартал се будим с мисълта че назгулите идват, мисля че е време да си смениш ремъка.

 

 

Хех...имах на времето един форд, сутрин като го палих, комшиите излизаха на терасите с предложение те да ми сменят ремака за да могат да се наспят спокойно.

Link to comment
Share on other sites

Един шар пей и един питбул си говорели. Питбулът казал:
- Виждаш ли я тази дупка в кожата ми?
- Виждам я.
- Е, тя ми е от един доберман. А тази виждаш ли я? Тя ми е от един булдог. А тая ми е от един мастиф.
Шар пеят започнал да рови из гънките на кожата си. Ровил, ровил, изровил нещо и го показал на питбула:
- Тая дупка виждаш ли я?
- Виждам я.
- Е, това ми е гъза.

Link to comment
Share on other sites

- Тате, тате... Ти как позна, че мама ще бъде жена ти?

- Ами още щом я видях и мно'о ме изнерви!

 

---

 

Когато ми се оплачат с:

- Не мога да вляза в интернет....

Винаги ми се е искало да попитам:

- А пробвахте ли да смените позата?

Link to comment
Share on other sites

- Какво е 'изкуствен интелект'?

- Амииии...може би когато студентите не учат по нормалния начин, а си плащат и си взимат дипломите наготово...това според мен се нарича 'изкуствен интелект'.

 

Много добра логика... :laughing1:

 

Това не е виц, а реален отговор от предаването "Стани богат", което изгледах току що по БНТ1...иначе гаджето (22 годишна студентка) беше симпатично, макар и да мислеше, че Слънцето изгрявало от запад, Анкара е в Гърция, а Квебек е някаква близкоизточна страна с мюсюлманско вероизповедание. :))

 

П.П. Възможно ли е в 2018-та да съществуват хора, дето си мислят, че трябва да посрещаме изгрева от запад...всъщност защо ли питам, след като преди малко се уверих, че е напълно възможно. :P

 

По тоя повод - поздрав за всички съфорумци...

 

https://www.youtube.com/watch?v=TH6r0GtuKMA

Link to comment
Share on other sites

Много добра логика... :laughing1:

 

Това не е виц, а реален отговор от предаването "Стани богат", което изгледах току що по БНТ1...иначе гаджето (22 годишна студентка) беше симпатично, макар и да мислеше, че Слънцето изгрявало от запад, Анкара е в Гърция, а Квебек е някаква близкоизточна страна с мюсюлманско вероизповедание. :))

 

П.П. Възможно ли е в 2018-та да съществуват хора, дето си мислят, че трябва да посрещаме изгрева от запад...всъщност защо ли питам, след като преди малко се уверих, че е напълно възможно. :P

 

Какво гадже, каква студентка, тая е създадена за робски труд! Това нещо след 1-2 години ще е вишистка и ще има претеции... То бива да си прост, ама това нейното е прекалено! Чувала за западно сияние и може би Слънцето изгрявало от там, ами извинявай ама щом не знаеш това не трябва да имаш диплома за основно образование, а не да си в университет!!!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

...Чувала за западно сияние и може би Слънцето изгрявало от там...

 

Ти не си чувал за западното сияние?!! Сега ще кажеш, че не си чувал и за източното...срам, срам... :lol:

 

Абе мани, тотално съм разочарован от някои индивиди около нас...ако изгледаш вчерашното предаване, ще видиш една доста по-голяма от студентката, влиза една такава намахана и самоуверена...и после 2 часа разсъждаваше дали реда на първите 3 планети бил 'Марс-Земя-Венера' или 'Венера-Земя-Марс', защото не била сигурна Земята коя е подред, а другите отговори ги изключи, защото Меркурий била доста далечна планета. :online2long:...а на въпроса "къде са правили любов героите на Леонардо ди Каприо и Кейт Уинслет в 'Титаник' ", който филм тя на всичкото отгоре била гледала, когато водещият тактично я насочваше, че е в автомобил, оная отговори "Не може да е в кола, Титаник не е бил ферибот, значи е нямало коли...а да не би пък все пак да е бил ферибот...". :Facepalm:

 

...но пък беше сложила една къса рокля и постоянно демонстрираше какви крака има...тъй де, за какво й е да знае Земята къде се намира, пък ако ще и плоска като нея да е... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Това че тя тежи колкото за двама, не значи че си правил тройка.

***

- Бихте ли ми опаковали храната за вкъщи. Не мога да изям всичко.

- Господине, това е шведска маса!

***

В магазина:

- Извинете, имате ли крокодилски ботуши?
- Имаме. А кой номер носи крокодила?

Link to comment
Share on other sites

Хваща ме жената да си изпълнявам задълженията. Ама не ония задължения, а да я возя с колата на пазар и обратно. Тя влиза в Кауфланд , а аз оставам в колата. По някое време до страничния прозорец на колата се появява една циганка с бебе на ръце и подсмърча: - Бате, дай некой лев за леб бе... Да, ама жена ми забравила парите и се връща да иска. Избутва моята благоверна циганката настрани с думите: - Много си смотана ма. Гледай и се учи. И ми протяга ръка и вика: - Дай триста лева. Аз естествено давам, къде ще ходя. Трябваше да видите очите на циганката !

Link to comment
Share on other sites

Двама старци седят на един баир край селото и си говорят:
– А бре, Кире, ти вярно ли си станал врач бре, почнал си да врачуваш?
– Вярно бре.
– А познаваш ли?
– Познавам я!
– Я кажи нещо де, да видим ще познаеш ли?
– Ми ей ся отдолу ще минат мъж и жена и ще заминат към гората за гъби!
И след минута минали наистина.

– Ай стига бре, а можеш ли и мен да научиш?
– Мога бре, прегърни това дърво тука!
Онзи го прегърнал, Кирето му вързал ръцете и минал зад него. Почнал да му събува панталона…
– Ей, Кире, к`во прайш бре, да не ме наебеш ?
– Да бе, виждаш ли? Вече почна да познаваш и ти…

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1981:

1. Английският принц се ожени

2. Ливърпул спечели Шампионска лига

3. Стреляха по римския папа

 

2005:

1. Английският принц се ожени

2. Ливърпул спечели Шампионска лига

3. Римският папа умря

 

2018:

1. Английският принц се ожени

2. Ливърпул ще играе на финала на Шампионска лига

3. Някой трябва да предупреди римския папа!

Link to comment
Share on other sites

Отдавна няма никакъв бъхлив СИК, сега на власт са ТИМ  :grin:

Маджо и неговото приятелче агент Буда са отрочета на СИК (както и Венци Стефанов)

Link to comment
Share on other sites

СИК е в историята много отдавна - приеми го, ако изобщо те интересува, разбира се.

Те и мутрите уж са в историята, ама не е баш така ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...