Jump to content
BulForum.com

Какви Цигари Пушите


bakara

  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

jozo по магазините пал мал 2.50 лв а иначе като влезнете в Изгрев по булеварда Ландос има наредени кутии прозрачни с цигари всичките са от безмитната зона и яко подбиват цените мурати също 2.50 лв има там отиваш гледаш взимаш .

Аз пуша само на купон или като съм по-подпийнал ама от Трифон Нарезан съм се отказал окончателно :)

Link to comment
Share on other sites

Пал Мал-румънска изработка,румънско качесто-отвратителни са.Viceroy-отново отвратителни.West-малко мсотано качество,не са пуснали lights,което дразни.В махалата повечето цигари са от Сърбия,купуват най-евтините там,а те са отвратителни.От безмитна зона съм виждал само Карелия слимс и Мурати.така че-не точете зъби по евтини боклуци.По едно време купувах Viceroy и няма да казвам сутрин кво плюех,същото се случваше и с повечето хора,които ги пушеха.

 

Иначе пуша Виктори силвър,Мурати или Карелия

Link to comment
Share on other sites

jozo по магазините пал мал 2.50 лв а иначе като влезнете в Изгрев по булеварда Ландос има наредени кутии прозрачни с цигари всичките са от безмитната зона и яко подбиват цените мурати също 2.50 лв има там отиваш гледаш взимаш .

 

Мерси за инфото значи хич да не серазкарвам до там.Муратито на повечето места излиза по 1.70 или 1.80 зависи кой го носи значи тея слагат по 70 80 стотинки печалба.

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-добрите цигари (без да включвам българските) са:

LM,Lucky Strike,Camel,Ronson,Dunhill,Parliament и Chesterfield.

Само тоя Камел не мога да го намеря никъде.Ако някой знае отде да ми драсне едно ЛС че да мирясам.

Link to comment
Share on other sites

Абе гледам, че сте доста наясно какво-къде се продава. Я да ви питам дали случайно не знаете някъде да продават бял Кент - пакет 100 мм. Навсякъде по магазинчетата има от Кент късите кутии (3-те вида), но нямат нищо общо с пакета. Допреди време ми ги носеха от безмитния на границата с Турция (на гръцката няма), но човекът дето ми носеше си замина за постоянно и сега нямам връзка с него. :(

А от много години пуша само такива и така съм им свикнал, че всичко друго ми се струва твърде различно, че да мина на него. Бях поръчал на Серго (от форума) да провери, понеже доскоро работеше в безмитната, но още не ми се е обадил....та ако някой знае откъде мога да се снабдя с по-голямо количество - да се обажда...ще почерпя. :)

Link to comment
Share on other sites

от бая време си дърпам виктори еденица и ми се струват доста благи цигарки,лично не възнамерявам да ги сменям.

 

иначе имам един съвет към останалите-момчета и момичета,в българия най-хубавите цигари са и ще си останат българските ;) 'марковите' цигари,които пушехте преди ес-то бяха толкова маркови,колкото може да бъде която и да е била стока,минала през турция,индонезия и въобще страните от третия свят.

а в момента 'марковите' вайсрой,пал мал и не знам си кви фашкии са толкова 'качествени',колкото могат да бъдат цигари с цена 2.00 лева :)

 

бил съм на запад,пушил съм западни цигари-нищо общо.ако сте малко по-наблюдателни веднага можете да познаете ментака,произведен в гаража.говоря за самия филтър като го размачате м-у пристите,говоря за това как е натъпкан тютюна,коворя за качеството на самата кутия и целуфана.

в повечето случаи филтъра е един мек и податлив като го помачкаш,сякаш е 'разреден',тътюнът не е добре натъпкан,целуфанчето се разкъсва не както трябва,а кутията е толкова нискокачествен картон,че като хванете двата диагонала и почва да се огъва и суче ;) за вкуса да не говорим-100% ориенталски тютюн,ще го познаете по дращенето на гърлото,гадният остатъчен вкус и киселият вкус на дима като опънете :) цигарите с по-голяма част вирджиния тютюн или различните разновидности на 'internatonal' смеската трябва да влиза тежко,но мазно,не трябва да люти,трябва дори леко да сладнее.

 

от повечето ментаци докъто им свикнеш кашляш гадно,а често продължаваш да кашляш и след като си ги пушил уж достатъчно време,че да им привикнеш.един приятел така от оригинални parliament хвана хронична кашлица,която го държа около година :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе викторито ги развалиха още преди години !

Има парченца от дръжките на листата и такива работи , които трудно горят и ти развалят сутришното събуждане с кафенцето !

Аз от скоро пуша Viceroy , Ronson или Paul Mall и са по-евтини от викторито ... пал мал ми харесват много ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Пуших само Виктори (Силвър) иначе съм пушил по някой друг стек Мурати Парлиамент Боро и Давидофф обаче БГ-то си ми беше най така по вкуса а ся тия Вайс-майс рой си го забият някъде така и така пушите поне подрепете българското :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой иска може да пробва тук, марковите цигари излизат по-евтино от тези в България. Сега видях и че са с безплатна доставка и се доставят за 48 часа. Така че ако имате дебитна карта и ви се занимава пробвайте

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Малко ще я ъпна тази тема, но главно с един въпрос. Някой да знае да има в момента някакъв Парламент, който се продава в черна кутия? Смисъл като на aqua blue, само че доста по- тъмна? Защото искам да си взема да ги опитам видях ги случайно на масата на един човек.

Link to comment
Share on other sites

Ха-хаааа....откъде я изкопа тая тема!? :laughing:

Гледам, че и аз съм се разписал (и то няколко пъти) още през 2004-та.....ееееххх, започва да ме наляга една носталгия, а и форумът беше друг тогава....и ний бяхме по-млади...:lol:

 

 

@sasshko, докато чакаш да ти отговорят на въпроса за "Парламент"-та, аз ще споделя, че сравнително отскоро замених нормалните цигари с електронна - факт, от който съм много доволен. :punk

Link to comment
Share on other sites

6години не са хич малко време :D

 

Разтърсих се и мисля, че намерих и се оказа, че не е това, което си мислех. Имало явно някакви турски night blue, които били същите като aqua blue.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Marlboro Gold Touch обаче черно.

Март месец като бях в унгария взех 3 стека и до сега съм изпушил само 1 стек и 6 кутии. Много повече си заслужава от боклуците които има тук, а по 2 са напълно достатъчно на ден. Не са като нашите, тряя да пуша по 6-7-8 на ден от тях за да достигна желание ефект :D

 

И не давам от тях! :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Или просто спрете да пушите? :D

Какво ви накара да пушите, не мога да разбера?

Мда...Гъзария, глупост, да се правите навремето на "по-големи"...

Евала, че на времето не сте мислили... :Facepalm:

Не пуша и не обичам цигареният дим...

Относно алкохола-Чашка червено винце не само че не вреди, но и помага за здравето...

Значи 5 помагат повече(моя логика) :D

facepalm-lion-facepalm-demotivational-poster-1240941693.jpg

Link to comment
Share on other sites

Айде сега... Тютюнопушенето си е цял ритуал (говоря си от строго лична гледна точка). Да си познаваш любимата марка или тип тютюн/и, да си имаш начин, по който винаги си пушиш. Самото вадене на цигарата, цялата настройка на човек, че следващите 3-5 минути са негови...

И да, не е хубаво да се пуши. И да, и аз спрях да пуша. Липсва ли ми тютюна? Не.

Липсва ми обаче самия ритуал - т.е. съм фетишист :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...