Jump to content
BulForum.com

Какви Цигари Пушите


bakara

  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ето и човека с подозрението които винаги мисли че е излъган и преметнат и всичко е един голям заговор

Ами ще кажа нещо "ОТКАЗАЛ СЕ ПУШАЧ НЯМА" мисълта за цигара винаги е в главата му дори и подсъзнателно

Ami po dobre e da ne pushish pak kvo ostava v glavata si e otdelen vapros.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
Ami po dobre e da ne pushish pak kvo ostava v glavata si e otdelen vapros.

 

Мисълта ми е че цигарите не са болест за да ги излекуваш и точка дотук спирам

Link to comment
Share on other sites

@ бакара, не си ме цитирал :) но мнението ми е: темата е гадна. Кой го интересува кой какви лайна яде. Истината е: не палете първата цигара. И освен и здравословно, сега и е модерно да не се пуши.

Тютюнът не убива. Никой не го е доказал категорично, но тютюнът те прави гнусен :sick

Link to comment
Share on other sites

Бих искала да ги откажа, опитвах но не успях. Няма да спра да опитвам. Иначе цигарите които пуша ги няма, за това не гласувах - Slims (един жълтички).

Link to comment
Share on other sites

@ бакара, не си ме цитирал :) но мнението ми е: темата е гадна. Кой го интересува кой какви лайна яде. Истината е: не палете първата цигара. И освен и здравословно, сега и е модерно да не се пуши.

Тютюнът не убива. Никой не го е доказал категорично, но тютюнът те прави гнусен :sick

 

@xiT Абе що всеки си мисли че искам да заррибявам някои да пуши

Съгласен съм че цигарите са гадно нещо НО трудно ще ги премахнем от живота си няма да стане нито бързо нито лесно

 

Още нещо научно доказано е че ТЮТЮНОПУШЕНЕТО е ПОЛЕЗНО след хранене говоря за максимум половин цигара

Link to comment
Share on other sites

Бих искала да ги откажа, опитвах но не успях. Няма да спра да опитвам. Иначе цигарите които пуша ги няма, за това не гласувах - Slims (един жълтички).

 

Вероятно имаш предвид Carrelia Slims или бъркам съжалявам че го няма като отговор но толкова позволява този телевизор толкова гледате

 

за такива марки които не са изброени ще опитам да направя ръчно преброяване

Link to comment
Share on other sites

Вероятно имаш предвид Carrelia Slims или бъркам съжалявам че го няма като отговор но толкова позволява този телевизор толкова гледате

 

Не, не са Карелия. Български са на тях пише ръкописно Slims, някой им викат жълта Фемина, но не не са Фемина - по тях никъде не пише Фемина. Струват 1,20 лв.

Link to comment
Share on other sites

Пуша бяло викори,и се мраза ,ше се умира,хич не ми отива немога да спра по 1 кутия на ден бумкам .....аххххх кой ме научи?!?

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е чудно къде са модераторите,които иначе така добре си модерират форума?Темата се напълни с бибипани оф-топици :angry: Ало,хейтърите,въпросът на топика е кви цигари пушите,а не "кои пуши","що пуиши",или "айда тука да си почешем езиците наволя".Вземете се кротнете малко,темата е направена за пушачи,тия които не пушат-брао,радвам се за вас,но престанете ако обичате да парадирате с тва.Ако момичетата си направят тема "кви тампони използвате" много ли ще е яко да ходим там кочовете да им серем на темата с простотии от типа-"ми аз не ползвам тампони","евала че съм се родил пич" или "оле колко сте наредени момичетата че тряя секи месец да течете като заклани отдолу"?помислете над тфа малко,да не говорим че съм сигурен че е имало поне още 5 теми в които сте си казвали че сте непушачи-знеам че не пушите,споко

 

ае престанете ако обичате.

 

по темата-виктори лукс

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е чудно къде са модераторите,които иначе така добре си модерират форума?Темата се напълни с бибипани оф-топици :angry: Ало,хейтърите,въпросът на топика е кви цигари пушите,а не "кои пуши","що пуиши",или "айда тука да си почешем езиците наволя".Вземете се кротнете малко,темата  е направена за пушачи,тия които не пушат-брао,радвам се за вас,но престанете ако обичате да парадирате с тва.Ако момичетата си направят тема "кви тампони използвате" много ли ще е яко да ходим там кочовете да им серем на темата с простотии от типа-"ми аз не ползвам тампони","евала че съм се родил пич" или "оле колко сте наредени момичетата че тряя секи месец да течете като заклани отдолу"?помислете над тфа малко,да не говорим че съм сигурен че е имало поне още 5 теми в които сте си казвали че сте непушачи-знеам че не пушите,споко

 

ае престанете ако обичате.

 

по темата-виктори лукс

Ами и на мен ми е чудно. Тази тема и подобни свързани с наркотични вещества трябва да бъдат незабавно затваряни. :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Айде искам да Ви попитам - Защо пушите?

В една друга тема изкарахте половината град ,че са гъзари и не знам си какви,още малко и към комплексари тръгна лафа заради някакво си яке ,.....

Еми т'ва с цигарите не е ли същата работа,много е "важно" да надигнеш фаса сред компанията и гордо да пуснеш струйка дим в очите на някой непушач :wir

Знам к'во прай тая тема още тука.....

Link to comment
Share on other sites

Оле, занитете се някъде, тия дето крещят срещу пушачите.

Но да минем на topic-а - Средец Минима пуша. Най-много ги харесвам, защото комбинират ниска цена, добър дим (нито толкоз тежки, че да пукнеш, нито прекалено леко като Булгартабак 0.1 да речем) и сравнително добър вкус за тия пари.

Link to comment
Share on other sites

UF,аз пък изобщо не смятам,че тютюнопушенето е гъзария.Дори не виждам връзката между тези две неща.Виж,ако си 5 клас сигурно е гъзария да пушиш,докато товите съученици си играят още на дама,ластик и не се сърди човече.Примерно. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа,аз да припомня на Оувърмен как затри темата за водката.А тая тема що не е изтъркана а?

Иначе пухам невадка синя,пакетче :lol: Просто с тях си изкарах казармата и са ми любими.Пък са и кръгла цифра като цена(еврейщината говори в мене )

Link to comment
Share on other sites

Нямам търпение да ви забранят да пушите на обществени места...

 

Ха та тва е България бе човек то тука пушачи няма да останат докато стане реалност тая забрана

Link to comment
Share on other sites

По-безпредметно нещо от пушенето не се сещам :excl:

 

 

Ае като не пушите не поствайте тука :angry1

Пука ни за вашето мнение относно цигарите :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...