Jump to content
BulForum.com

Какви Цигари Пушите


bakara

  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
cuz i have suicidal tendencies scince i was five

 

Подразбирам кво искаш да кажеш до някъде но неразбирам защо не на родния нима няма подходящ превод или еквивалентен израз

Link to comment
Share on other sites

Предполагам,че за повечето от писалите,че да пуши е най-тъпото нещо понятието обществени места означава "по улицата",щото не вярвам да седите доста често по гари,летища и прочие,където на запад най-често е забранено пушенето,но си има специални местенца за пушачи.А по улицата-забравете.

Link to comment
Share on other sites

Може да не ви пука, но скоро ще трябва да почнете да се съобразявате с нас...  ;)

 

 

Ми аз като един кандидат-ментълджен(Оувърмане аре кво стана с поканата?)

винаги питам дали нямат околните нещо против да запала.Ако имат-ги игнорирам и пак пала :P

Link to comment
Share on other sites

Ми аз като един кандидат-ментълджен(Оувърмане аре кво стана с поканата?)

винаги питам дали нямат околните нещо против да запала.Ако имат-ги игнорирам и пак пала 

 

аз пък нямам такива предрасъдаци-нали знеш,с къвто се събереш такъв ставаш,то и затфа сичките ми приятели пушат,тях ли да питам дали ще им преча ако окадя.

 

иначе на обществени места си питам-извинете имате ли нещо против да запаля цигара ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе те да приемат закона, пък после можеш и арменския поп да питаш ко щеш, се тая...

 

С какъвто се събереш, такъв ставаш - така ли се успокояваш с тия елемнтарни оправдания? Защо другите не станат като теб по тая логика? Моля ти се...

 

А под обществени места имам предвид ресторанти, заведения, гари, летища и др.

Link to comment
Share on other sites

споко-не се успокоявам,казах го за да подчертая че съм в компания на пушачи и че не ми трябва да питам за разрешения.

 

а закона...ха,приемат го ми се струва

 

забрави просто-както някои каза,на тая географска ширина такива хеща не се случват.

свикваи-теб примерно кво ти пречи някои да си върви и да си пуши,или пък да си пафка на гарата докато си чака влака?

а заведения,тоест кафенета и в частност по главната да кажем...да е забранено пушенето?слез на земята,то назапад не е забранено навсякъде това със закон,ти искаш тук да става така

Link to comment
Share on other sites

Абе те да приемат закона, пък после можеш и арменския поп да питаш ко щеш, се тая...

 

Абе то замисъла е хубав ама в БЪЛГАРИЯ повтарям тва си е утопия дори и да го има ще е нещо като забрана за чоплене на семки

Link to comment
Share on other sites

Ае като не пушите не поствайте тука  :angry1

Пука ни за вашето мнение относно цигарите  :P

Мислиш ли, че на нас непушачите пък ни пука за теб та се обаждаш? Всеки с мнение!

 

Като сме седнали някъде и някой пуши винаги си му казвам, че ми е неприятно и да престане. Пушете, но не тровете останалите. Ако щете в кучи гъз се наврете след новия закон, никой няма право да ми пуши в лицето.

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли, че на нас непушачите пък ни пука за теб та се обаждаш? Всеки с мнение!

 

Като сме седнали някъде и някой пуше винаги си му казвам, че ми е неприятно и да престане. Пушете, но не тровете останалите. Ако щете в кучи гъз се наврете след новия закон, никой няма право да ми пуши в лицето.

Така и трябва да бъде. Не давам никой да пуши около мен. дори шефа го разбра , какво остава за колегите наоколо. Липса на всякаква култура е да вървиш по-улицата и да пушиш - отврат . Ако пък е жена е два пъти по-отвратително . Страхотно е усещането някой токущо изпушил цигара да дойде до теб и да ти говори на 20-30 см - пфуууууу ще повърна от гнусотия. Клиент да е го гоня ако е с цигара. Ако повечето хора мислеха по този начин и мисленето в тази насока ще ше да е друго. А който иска да се трови - да се навре в на кучето .... и там да прави каквото иска с жалките си остатаци на белите си дробове - с две думи като е решил да мре млад и красив да го прави. Изказвания от рода че еди кой си пушил по 2 кутии и живял 100 години са повече от жалки на фона на огромната смъртност в БГ. На кой му пука когато е на 20 години. Обаче когато загубиш близки хора на 40-50 години повалени от безмилостната чума - РАК тогава можеби ще имате друго мнение по въпроса. И само не ми казвай те че това на вас точно няма да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Пичове,нека не говорим за загуба на близки хора,защото това го казвате като няма какво друго да кажете.Доста от нещата,които ядем,пием,пуши са вредни и какво-да заклеймим всеички като изроди ли??Като не пушите не се обаждайте в темата. Аз като не разбирам хората,които спортуват по цял ден или ми говорят само за някакъв спорт какво-дали не е по добре да ги заплюя в лицето и да кажа,че не са хора??Май не е,всеки си има интереси и избира какво да прави.

Link to comment
Share on other sites

А я ти ми кажи една вреда от спорта.

 

Аз ще ти кажа една от цигарите, като изключим рака - набръчкването и почерняването на кожата. Това малко ли е?

 

А и не се притеснявайте, сега като влезем в ЕС щем не щем, ще трябва да се приемат тия закони, щото ще ни резнат тиквата от вън...

Link to comment
Share on other sites

Дадох ти го като пример това за спорта.Исках да кажа,че като не разбираш някой,не е нужно веднага да почваш да го плюеш.Но ти явно си си решил вече.Ами законът ще влезе някога,но ще забранят на летищата и на гарите и ще сложат ня някое ъгълче табелки "МЯсто за пушене" и всичко ще е тип топ

За спорта-тук таме се получават едни проблеми със сърцето/и аз спортувах някога/.НО нямам желание да споря,темата е друга,така че нека всеки си запази мнението,който иска пуши,който не иска не.И никой да не се оплаква

Link to comment
Share on other sites

Cigarite spomagvat za zapushvaneto na arteriite i klapite na sarceto...Sashto taka oveli4avat shansa da stradate ot sarde4ni bolesti. Za zakonite si prav...nqmq da mojem da varvim iz grada i da 4oplim semki kato na selo, nqma da moje da se pushe, kadeto ti e kef i nqma da moje da si izhvurlqsh boklucite direktno prez terasata...pone taka kazvat...samo vremeto shte pokaje dali oba4e tova shte e vqrno za nashite geografski shirini.

Link to comment
Share on other sites

Темата май е била какви цигари пушите и защо.А не спирайте цигарите.Та по темата.Пуша синьо Виктори защото другите са ми леки и не ги усещам.Пък и с него оспявам понякога да ги намаля до кутия на седмица.И наистина цигарите са вредни.Ако можех до сега да съм ги спрял,но уви не мога пробвал съм 4 пъти и пак пропушвах след това.Най-дългия ми период е 3 години,но гадната казарма ме накара да пропуша отново и от тогава не съм ги спирал 8 години.А в казармата няма начин да не си пушач.

 

Примери: "Я които не пуши да мете" . "Я ти не пушиш ли!!!!! Я копай градината" . "Амати не пушиш ли !!! Що не изчистиш тоалетните" . И много други примери....

Link to comment
Share on other sites

Лестат,теб съм те запомнил от разни теми и сега като каза шофьор на камион-като преди няколко дни си навършил 18 как си го карал тоя камион бе?

Link to comment
Share on other sites

@gecata-пробваи да павкаш виктори new super-тежки са,пък и не са с толкова много катран и никотин...не че катрана и никотина имат кои знае кво значение,но пък знам ли-някои хора по тва определят коя цигара колко вреди.

 

@антипушачите-направете си темичка ако обичате и там си пишете,става ли?писна ми от заядливи постове дейба,аре престанете вече.

Link to comment
Share on other sites

Лестат,теб съм те запомнил от разни теми и сега като каза шофьор на камион-като преди няколко дни си навършил 18 как си го карал тоя камион бе?

 

 

Сигорно е нелегално или на някоя компютарна игра.Ако са му вярни годините де.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...