Jump to content
BulForum.com

Какви Цигари Пушите


bakara

  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

От 20 години пуша "Кент" (100, понеже късите /80/ имат малка разлика в аромата). Пуша точно тях, понеже (само активен пушач, сменял поне 10-15 марки цигари, вкл. и тези, ще ме разбере) са уникални като аромат, няма друга марка със същия "feeling". А и не съм заклет пушач - пуша по 4....8 цигари на ден.....само като съм на среща с вареза - повече :D .

 

П.П. Ааа...ползвам постоянен магнитен филтър....не променя вкуса изобщо.......и освен това - мразя "Marlboro".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
А я ти ми кажи една вреда от спорта.

 

Аз ще ти кажа една от цигарите, като изключим рака - набръчкването и почерняването на кожата. Това малко ли е?

 

А и не се притеснявайте, сега като влезем в ЕС щем не щем, ще трябва да се приемат тия закони, щото ще ни резнат тиквата от вън...

 

Абе като влезнем в ЕС и кво като влезнем От БРЮКСЕЛ ги боли фара за нас тук ще бъдат изнесени така наречените мръсни производства и кво от европа ще кажат не пушете че РАКА ви дебне.

 

Непризовавам към тютюнопушене ама и не съм съгласен че всичко друго е безвредно

 

И моля аиде по-малки отклонения от темата

Link to comment
Share on other sites

NEVADA ULTRA. Проблем е, че трудно се намират и от време на време си взимам бял средец или престиж.

Не разбрах само, защо непушачите се бутат тука ? Темата не е пушите или не, а какви цигари пушите ! Като онази тема кой каква кола карал и всеки изрежда на майка си, баща си, сестра си, комшията и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не пуша. Това "удоволствие" никога не съм го разбирал.

Иначе има хора дето просто им отива да пушат - правят го с нуевероятен стил.

Умирам си от густо да гледам Клин Ийстууд в уестърните

clintEastwood.jpg

И бат Арни също

tn_arnold_jpg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе като влезнем в ЕС и кво като влезнем От БРЮКСЕЛ ги боли фара за нас тук ще бъдат изнесени така наречените мръсни производства и кво от европа ще кажат не пушете че РАКА ви дебне.

 

Непризовавам към тютюнопушене ама и не съм съгласен че всичко друго е безвредно

 

И моля аиде по-малки отклонения от темата

 

Казвам, че като влезем в ЕС, ще ви забранят да пушите на публични места. На мен това ми стига, а пък вие се тровете някъде другаде, само не около мен, защото така и мен ме отравяте.

 

karaman, точно спорта за здраве имам предвид. А и да ти кажа, ако наборите ми не живеят пълноценен живот, дори и да съм професионален спортист, ме съмнява да ме надживеят.

Link to comment
Share on other sites

Казвам, че като влезем в ЕС, ще ви забранят да пушите на публични места. На мен това ми стига, а пък вие се тровете някъде другаде, само не около мен, защото така и мен ме отравяте.

 

 

Въпреки, че съм пушат съм ЗА това правило. Обиквновено гледам да пуша на места, където няма да преча на околните. Най-много мразя, когато някой запали цигара на спирката и ме умирише на дим. Ужасно е!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно заклет се става след 21 години пуф-пафкане

(Отдавна дебна да напиша нещо за пост номер 300 - ей го... дойде).

 

Знам ли....ще ти кажа другата година. :P

 

П.П. А иначе като резнаха вноса на "Kent" бях много нещастен щото останаха само Карелия, Давидов, (омразното ми)Марлборо :sick и още 2-3 подобни. Пробвах всичко що имаше на пазара - нищо....смътен спомен за аромата...Накрая установих, че ако ползвам филтъра(магнитния), най-много го докарват на аромат (до към 50-60%...пак е добре в сравнение с другите) червеното Виктори 100, а ако не го ползвам - Виктори ултра 100. После обаче хванах връзка към безмитната зона на Свиленград и забравих за всичко останало. :)

 

П.П.П. Уффф...трябва пак да си превключа на English интерфейса, че тъкмо бях свикнал с кратичкото "Warn:(0%)", а сега с BG интерфейса ми излиза едно дъъългоооо: "Предупреждение..." и все ме стряска... :evil

Link to comment
Share on other sites

интересно защо ли пушим след като не ни е хубаво,като се има на впредвид ,че аз пуша по кутия и отгоре на ден,според мен най- вкусната цигара е сутрин с кафето другите са излишни но ги пуша....ТЪПОТИЯ А?Нито ми става хубаво на гърлото ,нито приятно в устата,нито на дроба,защо тогава пуша от 15години :confused

Link to comment
Share on other sites

ще ги спра 

Имаш моята морална подкрепа ;)

Както казваше един приятел: " Няма нищо по-лесно от това да откажеш цигарите. Аз колко пъти вече съм ги отказвааал..."

Link to comment
Share on other sites

Пуша Бяло Виктори B)

Link to comment
Share on other sites

pu6a ot mnogo otdavna B) i nemislq da gi otkazvam za6toto tova nqmam kak da stane  :wacko: opitvala sam mnogo pati B) predi pu6eh victory sinio sega pu6a MM ;)  :P

ra4e-f, що не дойдеш на поредната масовка - там ако знаеш какво пафкане ще си направим.....тъкмо ще духаме в лицето на Psihara^^ да го дразним. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Аре да изровим тая тема от гроба,че май не сме малко пушачите.По последно проучване всеки трети на възраст м-у 15-18 години е активен пушач.Това значи че ние сме водещата страна в Европа по процент на пушачи (33%) в тази възраст - Ми Честито.

Амм към въпроса пуша "LM" щото хем ги зимам за 2,30 парчето,хем са с класи по добре от българските боклуци (станаха такива преди 3 години).Е тва е от мен да ви видим вие на кво се тровите...

Link to comment
Share on other sites

Аз си се тровя с Белото виктори ..... Най яките ...... Тва е ... Никви други не ми влизат както белото .....

Никви други цигари не зачитам !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...