Jump to content
BulForum.com

Какви Цигари Пушите


bakara

  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз имам тениска на която пише "АЗ НЕ ПУША".Теди няма да споря.Но прави сте,че не е хубаво въобще да се започват цигарите.Аз пуша от 4 години,до скоро пушех почти 2 кутии на ден,сега ги намалих на 1 :D ,но не мога да ги спра.Издържал съм максимум 2 седмици и ми беше ужасно.А и трудно си представям да пия кафе без цигара или да седна в кръчма и да не запаля.Ама сам си кова пироните в ковчега.ю

 

Аз съм пробвал с лепенки и с хапчета Никорет съм пробвал,но при мен не подействаха :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Всяка цигара била пирон в ковчега.... Ма аз не съм видял ковчег без пирони :)

Joke

 

В повечето случаи, цигарите са много лошо нещо!

Link to comment
Share on other sites

Ако е писано да се мре - ще се мре. Не е това проблема.

 

Гадно е, когато се събудиш и дъхът ти да мирише на циганска колиба.

Гадно е когато се целуваш, да ти дъхат на говна.

Гадно е, когато си закачиш якето - да изпадат мухите на пода.

Гадно е :sick

Link to comment
Share on other sites

@velvet_underground, има една тема , та в нея съм писал за цигарите и как ги отказах.Според мен е въпрос на вътрешно убеждение.Иначе аз нямам нищо против пушачите, дори им "завиждам" за сплотеността!

Link to comment
Share on other sites

a puk nqkoi ako zapali cigara v nqkvo pomeshtenie do minuta go nadushvam a ako nqma te4enie ili neshto da ne mirishe na cigari do 5 minuti imam glavobolie :) zatva sum mnoo saglasen s Karaman

И аз съм така. До училище има едно кафене. Влизам вътре да си купя нещо и ако някой е пушил ми става гадно и главата веднага ме хваща. Имама чуство, че съм си изградил някаква психичека бариера или нещо подобно...

Link to comment
Share on other sites

В повечето случаи, цигарите са много лошо нещо!

Е ти ме разби. Какво имаш предвид под повечето случаи. Нима има случаи в които са полезни. Истината, е че като във всички други области така и в тази нашата държава е скапана. Пушенето в обществените сгради и на обществени места в белите държави отдавна е забранено.

 

Карамане - мога да кажа само едно ЕВАЛА МАЙНА.

 

Мислиш ли, че ако нямаше, те щяха да са тъй масово разпространени?

 

Ами това си е един легален наркотик.

 

Време е да се замислим за убийствената статистика която ни поставя на 1 МЯСТО в света по инфаркти и инсулти.

Link to comment
Share on other sites

Току що пушачите бяхме линчувани.Стига де,не толкова грубо

 

Самолинчувахме се. Малко по горе писах, че пуша като комина на екарисажа и като всеки пушач, не мириша по различно :sick

Link to comment
Share on other sites

Ne pusha!

Haresva mi da ticham i da ne se zadahvam, ama naistina mi haresva B) .

Cigarite sa gadno neshto, mrazq jeni koito pushat.

Dnes chetoh v v 24 chasa, che shteli da sadqt dosta koncerni amerikanski, koito predi 50 godini se bili nagovorili da kriqt fakta, che cigarite prichinqvat rak!

Koito iska da pushi, mrazq da se pushi okolo men...

Link to comment
Share on other sites

Айде сега,че пушиш не означава,че ще умреш на 20.Прадядо ми умря на 84 и пушеше по 1 кутия на ден мнооого,мнооого години.А аз за пироните и ковчега като лаф си го казах.

Link to comment
Share on other sites

edin priqtel pusheshe mnogo..reshi da sportuva i da prai muskoli i s tova reshi i da spira cigarite..i gi sprq..s nqkvi hap4eta..a vi kazvam beshe ultra pusha4 tejeshe 60kg..sq e basi kanarata ne moa go pomesta..Bat Zdravko ;)..otidi pri li4nia lekar i pitai za tea lepenki i hap4eta..ne sa skupi do kolkoto znam a ot opit ne boli..

 

Хапчетата се казват "ТАБЕКС" или нещо подобно Български са и мисля деистват до някъде

Link to comment
Share on other sites

bakara ami NE RAZBRAHME ti kvi cigari pushish.Shtoto malko zvu4i postvaite da vi gledam siira.Ta dai malko info za teb AVTORA NA TEMATA?

 

Ето и човека с подозрението които винаги мисли че е излъган и преметнат и всичко е един голям заговор

Ами ще кажа нещо "ОТКАЗАЛ СЕ ПУШАЧ НЯМА" мисълта за цигара винаги е в главата му дори и подсъзнателно

Link to comment
Share on other sites

no smoking to тютюна убива бавно 4и кои барза нали сам прав?/ :confused

 

 

Моля администраторите да затворят тази тема, тъй като цигарите са наркотик. Тука има малки деца, които от любопитство ще земат да пропушат, или от лиготия. Изобщо освен че пушачите вредят на себе си, те вредят и на околните, като ги опушват, освен това вредят и на околната среда, като стимулират отглеждането на тютюн, демек на наркотици, освен това издишаните от тях вредни емисии увеличават парниковият ефект, и пречат на зелените растения да си вършат работата. Освен това пушенето причинява рак на белия дроб, особено на хора, които не приемат редовно витамин Ц. Както всички знаем никотина е канцерогенно вещество, обявено за много вредно за здравето на човека от СЗО. Изобщо как може да се допускат такива теми в нашия форум. По добре в една тема да се напсуваме хубаво отколкото да си споделяме и гласуваме как най-лесно и бавно може да се самоубием. Пушачи, крайно време е да поемете отговорността в свои ръце и да откажете цигарите, защото те са наркотик, който бавно и славно ви убива, подтиска дори сексуалното здраве. Нацията ни умира, ако имате малко срам, съвест или капчинчинчинца морал престанете да тровите живота на нормалните непушачи.

 

АНТИ-пушач no.1 на Цигарения Фронт: Адмирал Караман!

 

 

Абсолютно съм съгласен с теб и те подкрепям...и аз съм много твърдо против цигарите - МРАЗЯ ГИ (и то не само защото съм спортист,но и защото не виждам смисъл в това да се пуши)  :sick

 

 

И аз подкрепям. Не трябва да се пуши. Гадно и безсмислено е. (Освен че е вредно.)  :sick  :sick  :sick

 

 

Karaman е абсолютно прав.А освен това темата е толкова безсмислена, че се чудя дали да не предложа  warn за подобно тъпи и несъдържателни теми!!!

 

Значи темата/анкетата не е пушите ли или не кво мислите за цигарите и тнт

а е ясно уточнена КАКВО ПУШИТЕ И ЗАЩО

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...