Jump to content
BulForum.com

Какви Цигари Пушите


bakara

  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз пък дърпам само ММ :) Много ми харесват и нямам намерение да ги сменям..повечето от моите познати минаха вече на Viceroy защото са 2 лева...но аз съм си свикнал с ММ :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Всякакви... всички са shit anywayz... след сесията ги спирам за неопределен срок от време...

Link to comment
Share on other sites

Edno 6te kaja :) Bqlo Victory! nito e tejka nito e leka cigara. vliza meko otrovata :) puk i e 2.60. nqa smisal da dvam po 3-4 vl muratita ili parlamenti ;) puk do LM - klasite v cigarite sa nai-razli4ni(LM i victory sa na edna kalsa hora prosto LM gi iznasqt ottdavna) ) i LM sa hubavi no az kat sam sviknal s victory-to i tva e ;) drugo nqa. PUk edin pu6a4 si znae nai-dobre kakvo e da si s liubimata cigara i kafeto haaha :) se pak sqkvi hora sekvi interesi :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип пафках Мурати ,обаче откакто почнаха да ги прават в Румъния са ужас,и си залагам на Българското Виктори New Silver :D

Link to comment
Share on other sites

Никви шот да пушиш е много шибана работа според мен. :punk :punk :punk :punk :punk

Въпросът не е "пушиш ли или не", а какви цигари пушиш... ;)

Уж интелигентни хора...пък пушите.

 

@Runner, кой ти е казал, че сме интелигентни... :P

Link to comment
Share on other sites

Напоследък пуша (когато пуша, защото ми се случва с дни да не запаля) LM пакет. Малко по-евтина е от бялото Виктори, но е по-добра. Преди много пушех Парламент дълъг пакет и West Lights, но изчезнаха :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Sega pusha Muratti stoto mi izlizat na dalavera evtinki.Neznam zashto sa luibimi na nqkoi hora na men lichno ne mi haresvat koi znae kolko

 

Luibimite mi sa inache Davidoff gold nqma po-hubavi ot teq.Obache 5 lv za edna kutiq ne mi se davat pyk nikoi neste da mi donese ot bezmitniq tynkyna :(

Link to comment
Share on other sites

еем баа.. мойте ги нема в отговорите :( макър че напоследък съм ги заспрял принципно освен дъ южуал съспект виктори се наслаждавам на сив уест и георге карелиа'с анд сонс'

Link to comment
Share on other sites

еем баа.. мойте ги нема в отговорите :( макър че напоследък съм ги заспрял принципно освен дъ южуал съспект виктори се наслаждавам на сив уест и георге карелиа'с анд сонс'

 

Какви пари се тея Сив Уест че на мен ми са видяха преди 1 2 дни на една бутка че са 2.50?

 

Оранжев Pal Mal по-добър е от Мурати ;)

 

Е да ама са и по-скъпи ;)

Link to comment
Share on other sites

Когато пушех Боро червено.А някой да знае къде може да се намерят в Пловдив "Chesterfield Classic"( Честърфийлд класик) и защо няма Кемълче?Защото ми се случи инцидентно да запаля пак преди месец и си потърсих на бързо Кемъл по центъра ама нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Когато пушех Боро червено.А някой да знае къде може да се намерят в Пловдив "Chesterfield Classic"( Честърфийлд класик) и защо няма Кемълче?Защото ми се случи инцидентно да запаля пак преди месец и си потърсих на бързо Кемъл по центъра ама нямаше.

Да бе верно! Ся се сетих че мноо ми се иска пак да ги опитам Camel-а (за пръв и последен път преди 3-4 годинки) аре някой ако знае къде има да казва :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

И аз майна само за да ги опитам пак ще пропуша за поне месец.Като ги отказах цигарките не са ми липсвали за 3 год. ама като си спомня Кемълчето..ех...умилявам се.

Link to comment
Share on other sites

Оранжев Pal Mal по-добър е от Мурати ;)

 

да бе....точно оранжевият пел мел има вкус на невада :P

 

Когато пушех Боро червено.А някой да знае къде може да се намерят в Пловдив "Chesterfield Classic"( Честърфийлд класик) и защо няма Кемълче?Защото ми се случи инцидентно да запаля пак преди месец и си потърсих на бързо Кемъл по центъра ама нямаше.

 

честърфилд има в смирненски в едно магазинче на ул.хаджи димитър , намира се като тръгнеш от ескадата посока гарата

 

 

иначе по темата любимите ми цигари от край време са си Parliament Light за момента малко трудно си намирам "Light" понеже спряха да ги внасят и ги замениха с аква блу и аква силвър които не ми допадат когато няма ги замествам с мурати ;)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за инфото...сега само Кемълчето остана да разконспирираме и всичко е Ок :)

 

Аз лятото като бях в Украйна си бях купил 2 стека от там, хем да ползвам хем да продавам. :)

 

Разказвали са ми за едно място в кичука (нямам никаква идея вярно ли е или не, просто слух), в което имало всякакви цигари, естествено вкарани не по законен път, но отваряло рядко, в смисъл няма график и трябва да се поинтересуваш малко, да се консултираш с някой който го знае...

Иначе в Пловдив в безмитния магазин, или както се води, би трябвало да има. Някой не е ли ходил?

Link to comment
Share on other sites

..............

Иначе в Пловдив в безмитния магазин, или както се води, би трябвало да има. Някой не е ли ходил?

 

Ако ми кажеш къде е адреса на тоя безмитен магазин веднага ще ида да проверя.Много хора разправят за такова нещо пък никой незнае къде се намира :confused

Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш къде е адреса на тоя безмитен магазин веднага ще ида да проверя.Много хора разправят за такова нещо пък никой незнае къде се намира :confused

 

Еми и аз незнам, виж че дори не му знам точното название. :bgrin: Един ми каза, че било към Изгрев, там Столипиново, тоя край...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...