Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Прочетете го цялото!!!!!!!!!!Гледах един филм, но му забравих името!!!! Разкакваше се за две приятелки , които отиват на бар , за да чуят една група !!! Лидерът на групата хареса едната и каза на другите !!!! После някакси запалиха бара и отвлякоха едното момиче. Те отидоха в гората и искаха да пренесат момичето в някакъв ритуал . Следващата вечер едното момиче се прибира в къщата и вижда обладаната си приятелка да търси месо в хладилника и по едно време повърна кръв по цялата кухня !!!

Link to comment
Share on other sites

Няма да го прочетат цялото - пропуснал си няколко удивителни и не си достатъчно убедителен. :laughing1:

Парадоксът е, че май съм гледал този филм, а не мога да се сетя за заглавието, но със сигурност друг ще се сети, понеже тука е пълно с киномани.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте! Искам да попитам за един филм.Не си спомням от коя година е ,но го гледах преди доста време.Става въпрос за едно малко градче,в което има сериен убиец и последната жертва на убиеца е възрастна жена.След като е убита, нейната дъщеря отива в градчето и се опитва да разбере кой е виновен.Тя се запознава с местния доктор(всъщност той беше убиеца),а доктора се опитва да и замаже очите,но в последствие тя разбира всичко.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! И аз търся един филм, въпросът е, че не помня почти нищо освен една реплика, която дори не е съществена кой знае колко за самия филм, но много се бях смяла като малка. :D Репликата е нещо от сорта: "Не помня нищо от миналия ноември" - казана от един полицай на друг. Мисля, че филма е от семеен тип, свързано е с магии, и някои направи магия другите да забравят нещо и тук смешното е, че трябваше да забравят скорошна случка, а не цяла година. Мисля, че може да е коледен филм, но не съм убедена, също така май главните лица бяха деца. Много съм се мъчила с годините да се сетя, но единственото което помня са двамата полицай и тази реплика...И когато я казват май навън е вечер или се свечерява...Надявам се някога на някой друг това също да му е направило впечатление и да се сети! Благодаря! :) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имаше един комедиен сериал с разни зомбита, върколаци и т.н. Някакъв филмов екип снимаше на живо с полицаите. Може ли да ме подсетите как се казваше?

Link to comment
Share on other sites

Имаше един комедиен сериал с разни зомбита, върколаци и т.н. Някакъв филмов екип снимаше на живо с полицаите. Може ли да ме подсетите как се казваше?

Намерих го. Death Valley.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте, на скоро се сетих за един документален филм. Разказва се за най - студената зима в америка, как замръзва всичко, хората остават без ток, вали дъжд и кадето падне замръзва и т.н. Ако някой се сети за нещо такова, ще бъда много благодарен. Благодаря за вниманието и благодаря предварително. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз освен за "След утрешния ден", за друг такъв филм не се сещам. Но той не е документален.

Link to comment
Share on other sites

Да, знам го този филм, но за съжаление не е той. Документалният филм е истинска история за най - мразовитите няколко дни в един град. Беше истински апокалипсис....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Търся един филм или сериал , в който се разказва за строежа на трансконтиненталната железница , в САЩ от два екипа, които се съревновават. Единия екип ,ползва китайски работници. Филма не е документален и не е много стар. Ако някой може да помогне,ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Сори тогава. ;) Хвърли в тоя случай един поглед в руската уикипедия - долу са поместили разни филми на тази тематика...може и да е някой от тях, макар че като гледам заглавията малко ме съмнява..

Link to comment
Share on other sites

Още един филм ме мъчи.Действието се развива в Америка, когато са воювали с мускети.Група войници конвоира един престъпник, който избягва и започва да ги избива ,като проявява и канибализъм.Даваха го по телевизията ,но не мога да се сетя глад ли се казваше или нещо подобно. Ако някой може да помогне , ще съм благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ! Търся един детско юношески филм от близкото минало. Знам, че е сериал, но не знам в колко серии. Спомням си много малко, но дано да е достатъчно, за да ми помогнете. Мисля, че самият сериал е за странни случаи в едно малко градче. За съжаление не се сещам продукция на коя страна е. Главният герой е едно момче, което на тавана на своята къща колекционира предмети от странни случи в града, в който живее. Спомням си, че в една от сериите момчето не искаше да върне часовника си и така попадна в паралелен свят. Сутринта когато се събуди излезна от вкъщи и не видя никой по улиците, след това попадна на кутия от мляко, на която имаше неговата снимка и пишеше, че се издирва. В друга серия се сещам за едно странно семейство, което до като спяха всички, се затваряха в хермитически кутии, за да се съхранят. Филма не е от жанра ужаси. Много е интересен и хубав. За съжаление само това си спомням :( 

Моля Ви, ако някой се сети за нещо още, нека пише. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Имало българско филм Бензин. Може ли някой да ми даде линк(ако има да го сваля).

Те у нас още НЕ го дават по кината, какво остава да го свалиш от някъде.

Link to comment
Share on other sites

Те у нас още НЕ го дават по кината, какво остава да го свалиш от някъде.

Не беше за мен. После видях за какво иде реч, но не ми се едитваше. Нищо де.
Link to comment
Share on other sites

Здравейте ! Търся един детско юношески филм от близкото минало. Знам, че е сериал, но не знам в колко серии. Спомням си много малко, но дано да е достатъчно, за да ми помогнете. Мисля, че самият сериал е за странни случаи в едно малко градче. За съжаление не се сещам продукция на коя страна е. Главният герой е едно момче, което на тавана на своята къща колекционира предмети от странни случи в града, в който живее. Спомням си, че в една от сериите момчето не искаше да върне часовника си и така попадна в паралелен свят. Сутринта когато се събуди излезна от вкъщи и не видя никой по улиците, след това попадна на кутия от мляко, на която имаше неговата снимка и пишеше, че се издирва. В друга серия се сещам за едно странно семейство, което до като спяха всички, се затваряха в хермитически кутии, за да се съхранят. Филма не е от жанра ужаси. Много е интересен и хубав. За съжаление само това си спомням :( 

Моля Ви, ако някой се сети за нещо още, нека пише. 

 
Eerie, Indiana

http://www.imdb.com/title/tt0101088/

 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Имаше един сръбски филм в който двама братя мисля че бяха, трябваше да транспортират умрелия си баща до родното село за да го погребат. Бяха го качили в един влак и там имаше доста смешни ситуации. Искам да го пусна на синът ми, но ен си спомням името на филма. Ще бъда благодарен за малко помощ.

 

Edit: Намерих го.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм...май беше от 80-те, ставаше въпрос за един малък град в Америка, а под земята пълзяха едни гигантски червеи и нападаха хората. Някой да има идея как му беше името?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...