Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

И аз търся филм - не е от близките години (мисля). Става въпрос за някакво кралство, в което има закони и принцът задължително трябва да се ожени, но за благородничка (а той харесваше май някаква слугиня - поне така си мисля, но може това и да не е точно така). Та... появява се някаква вещица, която се възражда от огъня и омагьосва принца да се ожени за нея. След това не си спомням какво се случваше, но в по- късен етап хората май разбраха, че "кралицата" е зла и потеглиха с кораби някъде на север, където беше страшен студ, за да намерят как да я унищожат. Стигнаха до нещо като храм и някаква богиня даде на  въпросната слугиня "студа", който може да унищожи злото(огъня). Май се предаваше с целувка и тя го предаде на принца, а той на злата и така я унищожи. Накрая мисля, че принца разрушава законите, които май бяха изписани на камък. Моля ви помогнете ми, защото търся този филм от страшно много време

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте, търся вдин дилм от 90те години. Една млада жена трябва да изкупи греховете на роднина и за това работи като измамница. На една бензиностанция трябва да заговори мъж , за да му открднат колата, но тя се влюбва в него. После нейна приятелка се представя за нея и взима някакво наследство. Накрая играеха билиярд и спечели. Помня само че на български го преведоха филма Тя излъга, но не си спомням на английски, защото под това име не излиза никакъв филм. Някой може ли да се сети за този филм? Жалко , че не помня имената на артистите. Героинята беше с дълга къдрава коса и зелени очи. Благодаря

Zdravejte, tursq edin film na bulgarski go prevedoha "tq izluga"no sum sigurna che ne taka zashtoto go tursih i ne go namerim. Nqkoj moje li da se seti za takuv film ot 90 te godini. Tq e izmamnica i na edna benzinostanciq trqbva da zagovori nqkakuv muj s mnogo skupa kola, za da mu q otkradnat. Tq se vlubva v nego i nakraq v negovata kushta tq igrae biliard s rabotodatelq si i pecheli.

Blagodarq

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте ,

 

искам и аз да питам някой да ли се сеща как се казва този филм :

Става въпрос за млада двойка, момичето страдаше от някаква рядка болест , а момчето беше търговски представител

продаваше лекарства - Виагра .

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте ! Търся един филм , в който се организира обир и след това един платен убиец от мафията изби всички ,като последно беше застрелян от единия от обирджиите. В екипа на обирджиите бивши затворници имаше един едър чернокож. Другите бяха бели и латино. Единия от обирджиите беше със заболяване на пръстите на ръцете ,като възпаление или проказа. Филма е може би от около 10 години.

Link to comment
Share on other sites

Сетих се за един филм, тийн комедия май беше. Само едно си спомням. Как двама приятели караха една скъпа червена кола и искаха да си прикрият следите като превъртят километража. Та я бяха вдигнали на стойка и бяха включили задна ли, нещо такова, колелата се въртяха назад...

Предположения?

Link to comment
Share on other sites

Май е този. Мерсиииии много.

 

А някой да се сеща за един филм за момиче, страдащо от анорексия? Мисля, че беше "От любов към Сара", но под всякакви подобни имена нищо не излизаше...

 

Мисля, че го намерих случайно...

For the love of Nancy.

Гледала съм го като дете по БКТВ и помня, че беше доста тежък филм.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

http://www.whatismymovie.com/
 
Хайде закривайте темата
 
 
 
 
На български: http://www.obekti.bg/chovek/ne-pomnite-zaglavieto-trsachka-otkriva-filmi-po-opisanie
 


Как се казваше оня филм, в който Джим Кери и Кейт Уинслет си триеха спомените един за друг? А как се казваше този, в който Брад Пит играеше смъртта? А имаше един филм, в който играеше онази певица, която беше много известна едно време... и така нататък. Често се случва да не можем да се сетим за заглавието на някой филм, или да сме го хванали навремето по телевизията и изобщо да не го знаем. Понякога описанието помага, друг път не. И за това вече има решение.
Сайтът, наречен просто „What is my movie?”, демонстрира усъвършествана технология за дълбинно търсене, разработена от финландската компания Valossa, основана от изследователи в сферата на компютърните науки и инженери от Университета на Оулу, Финландия.
Изпробвайте го.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Аз търся един сериал, който гледах много отдавна – края на 80-те или началото на 90-те. Спомням си, че беше горе-долу по времето, когато излъчваха „Утрешен вестник“.  Имам смътни спомени, че в главната роля участваше Ник Манкузо, но сред филмите му не успях да открия този сериал, затова се обръщам за помощ във форума.

Накратко сюжетът беше следния – убиват един престъпник, но от онзи свят го връщат обратно на земята, за да изкупи вината си като върши добрини и помага на хората.

Дано някой се сети за заглавието и помогне J Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Търся една комедия за мафията. Спомням се, че мафиотски бос беше убит и търсеха синът му да заеме мястото му. Синът му беше един кльощав и очилат и живееше в един пансион. Мафиотите го от там и взеха да го обучават. Беше няква много тъпа пародия, ще съм благодарен ако някой се сети как се казваше.

Link to comment
Share on other sites

Търся една комедия за мафията. Спомням се, че мафиотски бос беше убит и търсеха синът му да заеме мястото му. Синът му беше един кльощав и очилат и живееше в един пансион. Мафиотите го от там и взеха да го обучават. Беше няква много тъпа пародия, ще съм благодарен ако някой се сети как се казваше.

 

http://www.imdb.com/title/tt0100169/

Link to comment
Share on other sites

Сега остава да го свалим отнякъде да го гледаме. В замундата и зелката е един релийз под гигабайт, руско озвучение и никакви букви.

Намерих го в P2PBG с БГ аудио, свалил съм го и го сиидвам, така че ако искаш дърпай. Обаче да знаеш, че е рипнато от VHS и не е с хубаво качество, също така е с двугласов дублаж.

Link to comment
Share on other sites

Намерих го в P2PBG с БГ аудио, свалил съм го и го сиидвам, така че ако искаш дърпай. Обаче да знаеш, че е рипнато от VHS и не е с хубаво качество, също така е с двугласов дублаж.

 

Нормално да е от VHS. :) Филма е излезнал директно на видео касета и не е преиздаван на DVD.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, търся името на един филм. Във филма измислиха някаква отвара, като я изпиеш и вместо да остаряваш ставаш все по млад. Главните герои бяха трима, единия по възрастен и двама по млади, мисля че бяха мъж и жена но не съм много сигурен. Този по възрастния се подмлади до някакви години и си остана така а другите двама станаха деца. По възрастния си беше намазал и обувките със остатъка от отварата и не бяха мръднали много години. Ако някой се сеща за името ще съм му много благодарен.

Edited by vaskopa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Търся филм, в който се разказва за двама, които играят игра от рода на "имаш ли смелост" в която се предизвикват. Единият дава задача на другия и ако се справи идва неговия ред. Накрая свършва на един строеж и бетона ги залива и двамата.

Това е което се сещам за филма. Моля, ако някой има представа как се казва да пише. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся филм, в който се разказва за двама, които играят игра от рода на "имаш ли смелост" в която се предизвикват. Единият дава задача на другия и ако се справи идва неговия ред. Накрая свършва на един строеж и бетона ги залива и двамата.

Това е което се сещам за филма. Моля, ако някой има представа как се казва да пише. Благодаря предварително.

 

Филмът е френски и се казва "Jeux d'enfants", на английски мисля, че го превеждаха "Catch me if you dare". Има го в Замунда.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора търся един филм малко е старичък ,значи в него се разправяше за една жена,която чакаше влака в метрото беше сама ,но в един момент в тъмното вижда някакъв човек и се приближава до него ,но се оказва че не е човек а е огромна муха в човешки ръст и там още с няколко хора почват да бягат от тези същества долу в метрото ,но накрая се оказва че тези същества са си направили цяла колония там и решават да ги убият, и имаше още един филм който като бях малък доста пъти го гледах но името ми убягва в него се разправяше за едно морско чудовище „огромна сепия„ която убиваше хора ,благодаря предварително ако някой се сети за имената на тези два филма

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че за MIMIC се говори и не муха, а хлебарка е в центъра на събитията. Има 3 филма. Общо взето всеки следващ е по-слаб от предишния.  

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...