Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Начи търся един филм в който главния герой е един метъл с много яка фанелка на металика.Много се друса.Накрая се разбира че баща му е болен от рак.Някой ако се сеща да пише.Съжалявам че нямам повече инфо за филма.

Link to comment
Share on other sites

Народе дано да успеете да ми помогнете...

значи има един филм който съм почти убеден че е преди 90 год.!Става въпрос за един пич дето го убиват някви типове докато той е с приятелката си на "кълъп" и след време той се превръща в нещо като дух и се връща на земята с една черна кола за да си отмъсти!

Отмъщението се изразява в следното:

значи тези типове дето го убиха карат разни спортни такива коли и тоя с черната кола отива при тях и без да слиза от колата им дава знак че иска да се състезава окгато застават един до друг и тръгват по едно вереме тоя с черната кола изведнъж дръпва много напред а ругия кара кара и изведнъг го вижда по средата на пътя и той до колата и се блъска в него и умира а другия с черната изведнъж се съживява и пак продължава....и така докато не убия цилата банда...

офф незнам дали ме разбрахте обаче ако някой го е гледал и му знае името ще се радвам да ми го каже...:)предполагам че е някъде около 87 година....

 

Пич, аз се сещам за филма,но не и за заглавието, но се сещам, че е с Чарли Шийн

Link to comment
Share on other sites

имаше един филм преди време където двама мъже, черен и бял им слагат грим и се разменят, черния става бял, а белия черен! Мисля, че беше биговете сигурно са полудели, но несъм сигурен комедия е филма, та откъде???

Link to comment
Share on other sites

Значи трябва ми една комедия, разправяше се за 2 деца дето правят номера на разни хора, още в началото момчето улучи няква жена в челото, но не помня с кво, накрая на филма си спомням, че бащата на едното хлапе сложи кал на една пръчка и уцели някъв пич точно в десятката, обяснението е доста зле, но се надявам някой да се сети :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

имаше един филм преди време където двама мъже, черен и бял им слагат грим и се разменят, черния става бял, а белия черен! Мисля, че беше биговете сигурно са полудели, но несъм сигурен комедия е филма, та откъде???

 

Филмът се казва "Yankee Zulu". Тук беше пуснат на видео под заглавието "Боговете сигурно са полудели 3", но няма нищо общо с поредицата.

Link to comment
Share on other sites

Бях засякъл едно време един филм по TV1000 и все се каня да си го намеря, дано ми помогнете.

Във филма тоя пич виждаше на хората на челата някакви знаци ли бяха, числа ли, и май тези хора после умираха...

 

Някой ако се сети по това инфо ще е цяло чудо :)

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Народе дано да успеете да ми помогнете...

значи има един филм който съм почти убеден че е преди 90 год.!Става въпрос за един пич дето го убиват някви типове докато той е с приятелката си на "кълъп" и след време той се превръща в нещо като дух и се връща на земята с една черна кола за да си отмъсти!

Отмъщението се изразява в следното:

значи тези типове дето го убиха карат разни спортни такива коли и тоя с черната кола отива при тях и без да слиза от колата им дава знак че иска да се състезава окгато застават един до друг и тръгват по едно вереме тоя с черната кола изведнъж дръпва много напред а ругия кара кара и изведнъг го вижда по средата на пътя и той до колата и се блъска в него и умира а другия с черната изведнъж се съживява и пак продължава....и така докато не убия цилата банда...

офф незнам дали ме разбрахте обаче ако някой го е гледал и му знае името ще се радвам да ми го каже...:)предполагам че е някъде около 87 година....

Пич, аз се сещам за филма,но не и за заглавието, но се сещам, че е с Чарли Шийн

 

Ето какво намерих: http://imdb.com/title/tt0092240/

 

Ето и описание:

 

Jake is killed by neighbourhood thugs, and returns as a mystical figure (The Wraith) to gain revenge.

 

A small desert town has been harassed for months by a gang of drag racers, but so far no one has done anything to stop them. One day, a ghostly black car shows up, challenging members of the group to race, then killing them one by one. Neither the gang nor the police can catch the car or its driver, but some investigating into the gang's past may reveal just who's behind all this.

Link to comment
Share on other sites

Бях засякъл едно време един филм по TV1000 и все се каня да си го намеря, дано ми помогнете.

Във филма тоя пич виждаше на хората на челата някакви знаци ли бяха, числа ли, и май тези хора после умираха...

 

Някой ако се сети по това инфо ще е цяло чудо :)

 

Благодаря предварително!

 

http://www.imdb.com/title/tt0116365/

Link to comment
Share on other sites

Значи трябва ми една комедия, разправяше се за 2 деца дето правят номера на разни хора, още в началото момчето улучи няква жена в челото, но не помня с кво, накрая на филма си спомням, че бащата на едното хлапе сложи кал на една пръчка и уцели някъв пич точно в десятката, обяснението е доста зле, но се надявам някой да се сети :bgrin:

Капан за родители?

 

Деца-шпиони?

Link to comment
Share on other sites

Филмът се казва "Yankee Zulu". Тук беше пуснат на видео под заглавието "Боговете сигурно са полудели 3", но няма нищо общо с поредицата.

мисля, че е този, но никъде него намирам :(

Къде казваш е пуснат?

Link to comment
Share on other sites

мисля, че е този, но никъде него намирам :(

Къде казваш е пуснат?

 

Бяха го пуснали на видеокасетки навремето. :)

Иначе можеш да си го свалиш от eMule. За съжаление никъде няма превод.

Link to comment
Share on other sites

Много спешно се нуждая от линк към филма "Сега и завинаги" (САЩ, 1999) :confused

Той е 22-сериен телевизионен филм.

Ето Ви малко повече инфо тук

 

Много ще съм Ви благодарен! :punk

Може да ми пишете на мейл c6c9@abv.bg ако знаете къде мога да го намеря. :cry

 

Мерси предварително! :love

Link to comment
Share on other sites

Много спешно се нуждая от линк към филма "Сега и завинаги" (САЩ, 1999) :confused

Той е 22-сериен телевизионен филм.

Ето Ви малко повече инфо тук

 

Много ще съм Ви благодарен! :punk

Може да ми пишете на мейл c6c9@abv.bg ако знаете къде мога да го намеря. :cry

 

Мерси предварително! :love

 

 

a nqkoi da znae otkude da drupna "Дънстън сам в хотела" ??

Младежи ли сте, девойки ли сте не зная, но при положение, че може да пишете - редно е и да можете и да четете. Темата, в която Вие, а и аз пишем - за жалост оффтопик - се нарича: "Търся един филм, но не знам как се казва., тема за всички с подобен проблем". Това означава, че ако нямате идея как се казва даден филм, ако се сещате само фрагменти от него, а искате да знаете как се казва, ако главната героиня или герой (зависи от предпочитанията, наклонностите и вкусовете) са се разголили и на Вас са ви окапали лигите от тези сексапилни рамена, гръд, бедра..... и искате да знаете как се казва това създание и кой е този филм изпълнен с любов и обливащ Ви съ ссоковете на живота...... :wub:

Ако Къната от съседния клас или група сте го чули в голямото междучасие да разправя някоя невероятно зрелищна история на своите приятелчета и Ви се е приискало да гледате този филм, но не знаете как се казва.................. тогава може да пишете тук и ТАЗИ ТЕМА Е ТОЧНО ЗА ТОВА!

 

Но - винаги има и едно "но",

 

ако търсите филм, ако искате да го заявите и имате желание, някой познавач да Ви даде линк, за да си го свалите, то тогава - трябва да пишете - В ТАЗИ ТЕМА!!!

Може би за това тя е озаглавена по този начин, знам ли. Както и да е, искам и на двамата да Ви обърна вниманието и към още две много приятни и важни за Вас теми:

1. "Тайните на успеха"

2. "Как да се справяме със стресови ситуации - all-in-one ръководство"

 

Благодаря Ви за вниманието, останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

В клипа на Aerosmith - "Dude (looks like a lady)" има кадри от един филм с Edward Furlong. Отначало погрешно си мислех, че това е "Like father like son". Някой да се сеща?

 

ed.: TAZ, благодаря за изчерпателната информация. Значи е било сериал... 10х :)

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

В клипа на Aerosmith - "Dude (looks like a lady)" има кадри от един филм с Edward Furlong. Отначало погрешно си мислех, че това е "Like father like son". Някой да се сеща?

Песента Dude (Looks Like a Lady) е включена официално в 2 OST-та и те са:

1. Wayne's World 2 (1993)

и

2. Mrs. Doubtfire (1993)

 

в нито един от филмите не участва Еди.

 

Песента обаче се използва на още едно място - Saturday Night Live това е сериал на NBC от 1975 година. Еди Фърлонг е участвал в този сериал като гост. Епизода е 6-ти от 17-ти сезон, излъчен е на 16-ти Ноември, 1991 година.

 

Много е известен този сериал в Щатите - тук можеш да видиш кои артисти са играли през годините.

 

Дано съм ти бил полезен, остани със здраве!

 

 

 

EDIT: Удоволствието е мое милейди. ;)

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...