Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

аве хора някъде към 94-95та вървеше едно детско сериалче,доколкот помна не анимация ами с кукли-мишки,порове,разни такива,живееха на едно бунище,единия от героите се казваше Антрацид и вечно повтаряше-"Гадост и зараза" и живеше в една стара пералня.ако някой може да се сети ще съм му мноо благодаре,а друг е вече въпроса дали ще мога да го намеря :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

abe kato bqh malak gledah edin film ama ne mu vidqh imeto.be6e s izvanzemni i be6e sniman samo s lubitelska kamera be6e mnoo stra6en moje bi 6toto sam bil na 9 godini :D oba4e pomnq 4e be6e mnoo qk i nqkoi ako znae kak se kazva plz pi6ete :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien

 

Blair Witch Project

 

Така като се замисля може и да не е той, защото няма извънземни. А за този за който говориш май се сещам. Накрая извънземното влезе в къщата и спря камерата нали? А преди това имаше някакво червено сияние в гората.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

абе сестра ми от 2-3 дена ми мрънка за един филм който не мога да намеря никъде

значи за какво става въпрос:

едно семейство искаха да си имат деца но се колебаеха , един дядка им чу разговора и им предложи оферта да им даде едни деца за да видят готови ли са да си направят свои понеже синът му работеше в сиропиталище . даде им 3 деца и едно куче , действието на фима се развива в един апартамент , заедно с децата имаше и едно голямо куче . филмът на български се превежда деца под наем но незнам как е на английски :wacko:

 

едит : с "kids on rent" или такива подобни не става най-вероятно пак е някакъв странен превода :bgrin:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Blair Witch Project

 

Така като се замисля може и да не е той, защото няма извънземни. А за този за който говориш май се сещам. Накрая извънземното влезе в къщата и спря камерата нали? А преди това имаше някакво червено сияние в гората.

da to4no toq e i deistvieto se razviva6e na denq na blagodarnosta mai 6toto ima6e puika :D

sa6to pomnq 4e nqkvo momi4ence be6e partiq s izvanzemnite :lol: ako se seti6 slu4aino pi6i

 

Alien Abduction: Incident in Lake County - tova?

da mai4e e to4no toq sega samo da mojeh da svalqm ot movies.co.jp :bgrin: :bgrin: :bgrin: :angry1 :angry1 :angry1 :throw: :throw: :throw:

Link to comment
Share on other sites

абе сестра ми от 2-3 дена ми мрънка за един филм който не мога да намеря никъде

значи за какво става въпрос:

едно семейство искаха да си имат деца но се колебаеха , един дядка им чу разговора и им предложи оферта да им даде едни деца за да видят готови ли са да си направят свои понеже синът му работеше в сиропиталище . даде им 3 деца и едно куче , действието на фима се развива в един апартамент , заедно с децата имаше и едно голямо куче . филмът на български се превежда деца под наем но незнам как е на английски :wacko:

 

едит : с "kids on rent" или такива подобни не става най-вероятно пак е някакъв странен превода :bgrin:

Трябва да е Rent a kid

Link to comment
Share on other sites

Имаше един анимационен филм с едни роботи полицеиски... гледал съм го по времето на робокоп и компания... Филм като Трансформърс, но не точно. Тогава го имаше по видеотеките - ако това помага :P

Link to comment
Share on other sites

зравейте трябва ми помощ за откриването на един игрален филм за Аинщайн който са го давали по пловдивската за живото на Аинщайн?маи се кава тои беше аинщайн или кои беше аинщайн?мерси

Link to comment
Share on other sites

Ся се сетих за едно филмче.Разказваше се за едно семейство което се премести да живее в някакъв военен блок.Та там имаше едни извънземни "торби" (сори ама на тва приличаха) които през ноща се свързваха с хората (буквално) и ги превръщаха в извънземни зомбита.И така накрая на филма оцеляха само двама тинейджъри които избягаха с един хеликоптер и взривиха блока.Който се сети да помага.

ПС Филма май е от 90-те.

Ето ти го филма ама е мноооо тъп бе човек!!! Но щом те кефят такива раоботи N-joy!

Link to comment
Share on other sites

Ето ти го филма ама е мноооо тъп бе човек!!! Но щом те кефят такива раоботи N-joy!

Ми то когато го гледах бях на 7-8 години и изглеждаше мноо як ама сега ще го прегледам на бързо да видя дали си струва въобще 87-те минути (май какт казваш няма,ама поне да refresh-на memory-то) :P

Link to comment
Share on other sites

Ми то когато го гледах бях на 7-8 години и изглеждаше мноо як ама сега ще го прегледам на бързо да видя дали си струва въобще 87-те минути (май какт казваш няма,ама поне да refresh-на memory-то) :P

Хихихи ами факта, че извънземните приличат на "торби" както ти се изрази мнооого хубаво :bgrin: е достатъчен! :D

Link to comment
Share on other sites

Търся български филм.Разказва се за опълченците на Шипка !!! Мисля ,че се казва "Свобода или смърт" , но само предполагам и не съм сигурен. Това видео е от филма :

ПЛС хелп.

Някой ако го знае как се казва да обади в отговор. А ако може и линк за даунлоуд или ако го има в локала супер.

10Х предварително.

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

аве хора някъде към 94-95та вървеше едно детско сериалче,доколкот помна не анимация ами с кукли-мишки,порове,разни такива,живееха на едно бунище,единия от героите се казваше Антрацид и вечно повтаряше-"Гадост и зараза" и живеше в една стара пералня.ако някой може да се сети ще съм му мноо благодаре,а друг е вече въпроса дали ще мога да го намеря :P

 

 

 

с Хлорофил и Маева и един визон имаше ЕЛЕГАНТНИЯ!!!! :lol: Мн яко беше

Link to comment
Share on other sites

с Хлорофил и Маева и един визон имаше ЕЛЕГАНТНИЯ!!!! :lol: Мн яко беше

Френско беше детското . "Разследванията на Хлорофил" май беше - Антрацид, бялата мишка Маева , Хлорофил ... лудница :D Сега ще го потърся в нета.

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Имаше едно време в доброто старо време едно детско към 30 епизода "Тайнствените златни градове" беше със едно момче и още некфи дето хвърчаха със един златен феникс е те това филмче бише уник. ако някий може да ми помогне да се обади или да пише teomeo@abv.bg. сега се сещам че съм гледал и едно "Приключения в космоса" май беше френско дето имаше един пич, който само ядеше лазаня. Друго за което се сещам по така стойностно, само че игрално и не му знам името беше едно филмче пак с некфи извънземни мотиви само си спомням, че имаха на покрива на къщата нещо като цвете което се завърташе и се случваха странни неща и все ходеха до едно блато и това филмче го даваха и по Милион и едно желания. а игралния филм, същност за който започнах да пиша, пак не му знам името беше комедия даже пародия, във военно време и един побъркан генерал искаше да построи супер здрав и мощен танк, ама се нещо се разваляше и танка се разпадаше. еми това е ако можете да ми помогнете в търсенето помогнете ми, ако не можете ще пия една бира за всеобщо здраве и ще погледам SpongeBob squarepants...xaexaeaxexae

Link to comment
Share on other sites

Търся няколко филма, но с BG Audio.Филмите са следните:

1. Shrek 2

2.The Land Before Time 2

3.The Land Before Time 10

4.The Land Before Time 11

5.Ice Age 2

 

Ще съм благодарен, ако някой има идея къде могат, да бъдат намерени.

Link to comment
Share on other sites

Търся няколко филма, но с BG Audio.Филмите са следните:

1. Shrek 2

2.The Land Before Time 2

3.The Land Before Time 10

4.The Land Before Time 11

5.Ice Age 2

 

Ще съм благодарен, ако някой има идея къде могат, да бъдат намерени.

 

Това е Ice Age 2 прочети коментарите за да видиш как да пуснеш българското аудио

 

http://zamunda.net/details.php?id=73068

Link to comment
Share on other sites

Търся няколко филма, но с BG Audio.Филмите са следните:

1. Shrek 2

2.The Land Before Time 2

3.The Land Before Time 10

4.The Land Before Time 11

5.Ice Age 2

 

Ще съм благодарен, ако някой има идея къде могат, да бъдат намерени.

Ако си на ГГШИТ пробвай от тук ако не имаш арена,дц и др.

Link to comment
Share on other sites

Това е Ice Age 2 прочети коментарите за да видиш как да пуснеш българското аудио

 

http://zamunda.net/details.php?id=73068

 

Мерси намерих го и в data.bg

ако друг се интерисува ето и този линк :

 

http://mdorcel.data.bg/M/Ice.Age.The.Meltd...-DTS-EUROPA.avi

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм - на български превода беше "Отцеляването",но не мога да се сетя за оригиналното заглавие. Разказваше се за един изпуснат вирус от една лаборатория и целия свят умря - останаха само няколко човека, които имаха вроден имунитет. Ако някой се сеща за името на англ. ще съм му много, ама много благодарна.

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм - на български превода беше "Отцеляването",но не мога да се сетя за оригиналното заглавие. Разказваше се за един изпуснат вирус от една лаборатория и целия свят умря - останаха само няколко човека, които имаха вроден имунитет. Ако някой се сеща за името на англ. ще съм му много, ама много благодарна.

 

Мисля, че става дума за The Stand по Стивън Кинг.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...