Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Има един филм,който се разказва за градче,в което децата се раждат в кома.И така всичките ги събират в една голяма сграда под медицинско наблюдение,но един ден,мисля,че в 12 ч.те се събуждат едновременно от комата и започват да изтрепват населението и родителите си.Някой сеща ли се името.Имаше го из бг торрентите,май на аренабг :punk Мерси предварително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А пък аз напоследък се мъча да си спомня заглавието на едно филмче което съм гледал преди мнооого години... Разказваше се за две деца-нинджи, на които баща им беше някакъв състезател (май бокс) и той ги е научил да се бият, те са се облекли като нинджи и още в началото си спомням как му правят капан в една гора докато той бягаше от някакви лоши.. и децата го нападат и се млатят докато накрая той не поваля момичето (която беше по-голяма)и тя не му се разкрива коя е.. след това имаше и още приключения но не ги помня с подробности.. ако някой се сеща за името?

Link to comment
Share on other sites

Търся филма, чиито саундтрак е песента на Dr.dre - keep their heads ringing

и също филма, чиито саундтрак е песента на Coolio - gangsta's paradase

За първия не знам ама втория е този - много хубав филм с много истини.

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, в който на едмо момче(10-12г.) майка му беше много строга с него и нз защо, но по едно време тя му сложи едни железни обувки чак до колената и така то не можеше да си свива краката. Също си спмням една сцена когато то беше с едно момиче и някакви момчета искаха май да го бият, и то тръгна да бяга и изведнъж обувките му се счупиха и то почна да бяга много бързо и избяга... Това си спомням :)

Link to comment
Share on other sites

Ся се сетих за едно филмче.Разказваше се за едно семейство което се премести да живее в някакъв военен блок.Та там имаше едни извънземни "торби" (сори ама на тва приличаха) които през ноща се свързваха с хората (буквално) и ги превръщаха в извънземни зомбита.И така накрая на филма оцеляха само двама тинейджъри които избягаха с един хеликоптер и взривиха блока.Който се сети да помага.

ПС Филма май е от 90-те.

Link to comment
Share on other sites

ей много ще съм благодарен, ако някой ми каже как се казва един филм в който режисисора на филма един българин/сърбин някъв известен беше, имаше някав спор за народността. Във филма става въпрос за едни пичове дето имат някав труп и го разнасят навсякъде с тях си, по заведенения и тн. и все немогат да се отървът от него майче деитвието се развиваще в америка много ми е избледнялата представата за тоя филм помна само че нещо такова беше. Много смях има в него ако някой може да ми каже името на филма да ми го пише на ПМ или тука благодаря много предварително.

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, в който на едмо момче(10-12г.) майка му беше много строга с него и нз защо, но по едно време тя му сложи едни железни обувки чак до колената и така то не можеше да си свива краката. Също си спмням една сцена когато то беше с едно момиче и някакви момчета искаха май да го бият, и то тръгна да бяга и изведнъж обувките му се счупиха и то почна да бяга много бързо и избяга... Това си спомням xmas.gif

 

Форест Гъмп е филма, много е хубав :)

 

ей много ще съм благодарен, ако някой ми каже как се казва един филм в който режисисора на филма един българин/сърбин някъв известен беше, имаше някав спор за народността. Във филма става въпрос за едни пичове дето имат някав труп и го разнасят навсякъде с тях си, по заведенения и тн. и все немогат да се отървът от него майче деитвието се развиваще в америка много ми е избледнялата представата за тоя филм помна само че нещо такова беше. Много смях има в него ако някой може да ми каже името на филма да ми го пише на ПМ или тука благодаря много предварително.

 

Адио Рио

Edited by WilD_CaT
Link to comment
Share on other sites

навремето, когато бях лапе се кефих на филмите с нинджи. преди няколко дена се сетих за един, който го имах даже на касета. казваше се "нинджа командо" и страшно много ме впечатляваше. проблемът е, че под това име не мога да го намеря дори в imdb. възможно е от пиратският дублаж да са си го измислили, но съм сигурен, че се водеше "нинджа командо". доколкото си спомян започваше с някакви нинджи, които се катереха по отвесна скала с т.нар. котки .... също така си спомням, че за разлика от повечето нинджи, които бяха в черни кимона, главните персонажи бяха с червено, бяло и синьо.

 

много ще съм благодарен, ако някой ме насочи към въпросния филм :)

Link to comment
Share on other sites

Аз търся един филм(сигурно е от 80-те някъде), който беше 4 части. На български беше преведен "Плътта на дявола", но под това име не го намерих. Разказваше се за времето на Инквизицията. Имаше едно семейство с три дъщери и двама братя, от които единия беше сгоден за най-голямата, но най-малката беше влюбена в него и направи така, че да не може да се омъжи за сестра и, после го сгодиха за средната и пак така, докато не го сгодиха за нея(а тя му беше любовница). Другия брат пък беше свещенник и той е главния герой във филма, през 4-те частти се показва развитието му като образ - от най-обикновенн свещенник, който сляпо вярва в Бога и божиите правила и е върло против методите на Инквизицията, ред обстоятелства го издигнаха до длъжността на Велик инквизитор.

Цял ден го търся тва филмче, но не мога да го намеря, ако някой знае как се казва, ще съм му много благодарна.

 

Edit:Намерих как се казва филма, той бил италиански(аз си мислих, че е американски) La Carne e il diavolo(1992) aka Flesh and the Devil (USA) Само остава проблема от къде да си го сваля, много ще се радвам, ако някой ми го намери.

Edited by WilD_CaT
Link to comment
Share on other sites

Аре дайте хелп плс.Тоя филм сещате се Скъпа смалих децата куф му е превода на английски.Кажете ми спешно е :( :( :(

http://imdb.com/title/tt0097523/

 

Тва е по твоя проблем дано да съм бил полезен :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една комедия, която не знам как се казва. Във филма се разказва за един офицер от Пентагона, който отива да одобри нов модел танк. Танка беше пълна скръб и военните се опитваха да провалят тестовете. Пича слагаше овце, среляше го с румънски РПГ и т.н. В началото почва като показваха как се провежда изпитание за ракета с топлинно насочване по танкове и бяха накачили по един танк нагреватели да го хване ракетата. Като не стана му пуснаха ракетата с кран върху него. Някой ако се сеща, моля да ми каже името на филма.

Link to comment
Share on other sites

ей много ще съм благодарен, ако някой ми каже как се казва един филм в който режисисора на филма един българин/сърбин с няква така фамилия беше. Във филма става въпрос за едни пичове дето имат някав труп и го разнасят навсякъде с тях си, по заведенения и по купони, и все немогат да се отървът от него майче деитвието се развиваще в америка много ми е избледнялата представата за тоя филм помна само че нещо такова беше. Много смях има в него ако някой може да ми каже името на филма да ми го пише на ПМ или тука благодаря много предварително.А значе да добавя не е Адио Рио филма не е български само режисиора е няква такава бълканска фамилия. Филма е комедия става въпрос за някав братовчед дето умира. Филма се казваше Братовчеда нещо си там поне някъв тъкъв спомен имам помощ ПЛС.

Link to comment
Share on other sites

ей много ще съм благодарен, ако някой ми каже как се казва един филм в който режисисора на филма един българин/сърбин с няква така фамилия беше. Във филма става въпрос за едни пичове дето имат някав труп и го разнасят навсякъде с тях си, по заведенения и по купони, и все немогат да се отървът от него майче деитвието се развиваще в америка много ми е избледнялата представата за тоя филм помна само че нещо такова беше. Много смях има в него ако някой може да ми каже името на филма да ми го пише на ПМ или тука благодаря много предварително.А значе да добавя не е Адио Рио филма не е български само режисиора е няква такава бълканска фамилия. Филма е комедия става въпрос за някав братовчед дето умира. Филма се казваше Братовчеда нещо си там поне някъв тъкъв спомен имам помощ ПЛС.

 

Weekend at Bernie's - ТУК

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че това е филмът.

Не, не е този :( Главния актьор беше млад. Сега се сещам, че във филма описваха как от един модел танк - нисък, бърз танк за да отговаря на разни изисквания го направиха висок, с тънка броня, вместо оръжия за защита, понеже не остана място за тях(искаха и хора да пренася) даже направиха амбраурзуи, от които войниците вътре да стрелят :)). В края на филма се събраха сума народ да видят новия танк и този младия проверяващ, след като тегли една реч напълниха танка с нафта, стреляха в него и доста ефектно се взриви.

Link to comment
Share on other sites

Преди много време гледах един филм по HBO. Главният герой беше човек, който се разминава на косъм в някаква злополука с кола и след това започва да вижда смъртта, която взима своите жертви всеки ден и се опитва да я спре... Гледах филма доста отдавна и ще съм много благодарен , ако някой каже как се казва точно... :)

Link to comment
Share on other sites

Преди много време гледах един филм по HBO. Главният герой беше човек, който се разминава на косъм в някаква злополука с кола и след това започва да вижда смъртта, която взима своите жертви всеки ден и се опитва да я спре... Гледах филма доста отдавна и ще съм много благодарен , ако някой каже как се казва точно... :)

 

Това трябва да е Final Destination :)

 

Другият вариант е Мъртва зона по романа на Стивън Кинг (Death Zone) ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

abe kato bqh malak gledah edin film ama ne mu vidqh imeto.be6e s izvanzemni i be6e sniman samo s lubitelska kamera be6e mnoo stra6en moje bi 6toto sam bil na 9 godini :D oba4e pomnq 4e be6e mnoo qk i nqkoi ako znae kak se kazva plz pi6ete :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien

Link to comment
Share on other sites

Това трябва да е Final Destination :)

 

Другият вариант е Мъртва зона по романа на Стивън Кинг (Death Zone) ;)

 

Не е Final Destination - нито една от трите части. Във филма , за който става дума героя вижда смъртта като същество , а не просто като невидима сила...

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...